Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Looferja

Podłogi drewniane gdzie na Śląsku?

Polecane posty

Gość Looferja

Gdzie na Śląsku można zamówić dobre jakościowo podłogi drewniane? Chodzi mi zarówno o te z drewna europejskiego jak i jakieś egzotyczne. Nie zdecydowałam jeszcze jakie chce do salonu. Póki co szukam sensownego wykonawcy. Wiecie coś może na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniecznie na Śląsku? w Warszawie ArtCore mają bardzo ładne odcienie i dobrej jakości one są, mozesz zobaczyć sobie na stronie jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolivia
a interesuje cię jakaś konkretna część śląska czy obojętnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Looferja
W sumie obojętnie. Dlatego właśnie pytam o Śląsk a nie konkretne miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ngis
Ja kojarze np. Comfort Plus z Opola. Mają różne parkiety i podłogi, również egzotyczne z drewna sprowadzanego bodajże z wyspy Jawa w Indonezji. Nie wiem jakie są koszty ale skoro planuejsz zakup podłogi z egzotycznego drewna to chyba się z nimi liczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie http://exfloor.pl drewniane dębowe super podłogi w różnym wykończeniu. Najlepsze olejowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z poprzednikiem/czką ArtCore jest ok, mój brat mieszka w Poznaniu i też u nich kupował deski, bardzo dobre są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te deski są wytrzymałe, widze u nich drewno egzotyczne i bardzo mnie ono zainteresowała, wygląda nietypowo, przez co bardziej mi się podoba, jak z jego trwałoscią, czy ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×