Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest możliwe że moja dziewczyna zaszła niepokalanie w ciąże?

Polecane posty

Gość gość

Tzn. jestem w związku od 9 miesięcy z dziewczyną, oboje jesteśmy bardzo wierzący, kocham ją i ona mnie, jesteśmy zaręczeni i czekamy z pierwszym razem do ślubu. Niedawno podczas rutynowych badań wyszło że jest w ciąży, zarzeka się, że mnie nie zdradziła i to musi być niepokalane poczęcie, tzn. duch święty objawił się i obdarzył ją dzieckiem, czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak urodzi się czarne to na 100% niepokalane poczęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że jest to możliwe. Jest dużo par gdzie on nie może mieć dzieci według lekarzy, a jakoś, z pomocą Boga, kobieta zachodzi w ciąże. In vitro do niczego nie jest potrzebne, potrzebna jest wiara w Boga i jego dobroć, oddanie i modlitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, tak było. Aha, kup sobie obraz na ścianę z jeleniem i powieś nad kołyską.Tak to widzę, fajna metafora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli nie prowo to nalezy sie nominacja do jelenia roku :D niepokalane poczecie? wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze mozliwe , moj brat po raku jadra z jednym prowizorycznym juz zonie 2 dzieci machnal a lekarze mowili ze nie ma szans , cuda sie zdarzaja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to mozliwe jesli tylko ona nazywa sie naria a cala historia miala miejsce ponad 2 tys lat tenu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×