Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Corny

Liposukcja ile to kosztuje i gdzie można zrobić liposukcje?

Polecane posty

Co myślicie o odsysaniu tłuszczu? Czy warto? Ile kosztuje średnio liposukcja i gdzie można taka liposukcje zrobić? Czy któraś z Was się może na to decydowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uważam, ze liposukcja jest bez sensu. To jest dość drogi zabieg, z tego co pamiętam moja znajoma zapłaciła 6000 zł. Pod pełną narkozą, odessali jej zaledwie 3 kilo tłuszczu z okolic brzucha. Już zbiera nowy tłuszcz. Ja zamiast liposukcji wydałabym te kilka tysięcy na dobre treningi, na sprzęt, na trenera. Schudnąć jest łatwo, tylko się trzeba nastawić. Np hipnoza na odchudzanie (tu ciekawy artykuł: http://hipnosencja.pl/blog/hipnoza/hipnoza-na-odchudzanie/ ) można chodzić do psychologa fitnesu, można po prostu zapisać się na siłownię. I sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też odradzam liposukcję. Nie wiem czy jest pełna narkoza czy nie, ale to do tanich i przyjemnych technik nie należy. Jeszcze jakiś lifting to rozumiem. Słyszałam też sporo o powikłaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona Olesno to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie oleskim ma 10 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, ale mata problemy. Faktycznie się wziąć za siebie, poczytać, pobiegać, zadbać o dietę, a tu od razu albo tabletki, albo skalpel. Psychologia to podstawa odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie nie ma sensu, 4 kilo to maks, można to zrzucić po bożemu w 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miesiące się dochodzi od siebie po liposukcji. Kosztuje moim zdaniem zbyt dużo niż powinna, ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje liposukcja w Warszawie? Znacie jakiś gabinet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipusukcja w Warszawie jak w większych miastach, około 8000 zł z tego co kiedyś szukałem. Może znajdzie się mniej, a może więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darinka85
Tak to jest sposób na pójście na łatwiznę. Po takim zabiegi się do siebie miesiącami. Ja robię trening przynajmniej 4 razy w tygodniu + zbilansowana dieta i coś wspomagającego . Ja wybrałam Be slim zielona kawa – ten zestaw daje mi optymalne efekty i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wolę wylewać 7 poty na siłowni, nie poddałabym się takiemu zabiegowi, sporo wysilku kosztowala mnie moja terazniejsza sylwetka ale bylo warto. A zawdzieczam to silowni 5 razy w tygodniu, diecie 1200kcal i suplementowi be slim 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Jeśli chodzi o odsysanie tłuszczu to co najważniejsze to stosować się do zaleceń lekarzy. Jeśli chodzi o koszta to w dużej mierze zależy od renomy kliniki, ale tutaj bym raczej oszczędności nie szukał. Poczytaj sobie o http://centrumliposukcji.pl/ bardzo dobre opinie ma ta placówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latwo mowic 'wystarczy schudnac'. Ale niektorzy nie są w stanie zrzucic faldki tluszczu z okolic brzucha- mam taki problem od zawsze. Sylwetkę mam ogolnie szczuplą, jem zdrowo, zadnych fast foodow, czasem slodycze. A faldka jak byla, tak jest. Dlatego ide na liposukcje do szpitala Medicover. Na konsultacji juz bylam- wszystko wiem 'co i jak' i jestem dobrej mysli. Nie ma co od razu krytykowac takich zabiegow. Dla niektorych to ostatnia deska ratunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że warto ale wiadomo że każdy ma inne ciało więc inaczej reaguje no i jeszcze zależy kto ma jakie oczekiwania. Problem miałam z brzuchem którego zostało trochę za dużo po ciąży i którego nie mogłam zrzucić ćwiczeniami. Patrzyłam jak głupia na swoje zdjęcia przed urodzeniem synka i beczałam że chcę znowu tak wyglądać. W końcu stwierdziłam że dość tego użalania się nad sobą i trzeba ruszyć tyłek żeby zrobić coś konkretniejszego. Jeżeli chodzi o efekty to jestem naprawdę bardzo zadowolona i wyszło nawet lepiej niż na początku oczekiwałam. W ogóle to wybrałam Body Jet bo jest bezinwazyjny a przy okazji tą usuniętą tkankę tłuszczową można potem użyć jako wypełniacz a zawsze chciałam mieć też ładniejsze policzki. Także dwie pieczenie na jednym ogniu ;-). A robiłam w Klinice Zawodny w Szczecinie i bardzo sobie chwalę. Jest tam taka atmosfera że człowiek przestaje się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniak4
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad liposukcją, bo nie mogę zgubić brzucha po ciąży. Trochę się boję , bo to dość poważny zabieg, ale kto nie ryzykuje ten nie ma. Może podzielicie się swoim doświadczeniem w tej kwestii, do kogo najlepiej się udać na taki zabieg i na co zwracać uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancz4
Rzeczywiście trzeba liczyć się z komplikacjami zawsze, ale należy być równocześnie dobrej myśli, nie ma sensu przejmować się na zapas. Ja przeszłam taki zabieg około 1,5 roku temu i jestem bardzo zadowolona, chirurga poleciła mi znajoma, która też jest po liposukcji. Efekty naprawdę dobre, choć trzeba ćwiczyć, aby zachować jędrność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaka1
Zobacz sobie jakie efekty daje lipoliza laserowa, w tym wypadku skóra po zabiegu się obkurcza, także pozostaje jędrniejsza. Wiadomo, że aby efekty by widoczny to trzeba ćwiczyć, warto też stosować odpowiednią dietę. Od siebie mogę polecić dr Murawskiego z kliniki Elite, świetny specjalista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaES
Dzięki za info, sprawdzę tego specjalistę i pewnie w najbliższej przyszłości zdecyduje się na taki zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczypkowskaAA
Lipoliza laserowa jest skuteczna, ja również przeszłam ten zabieg i potwierdzam, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Liposukcję można zrobić tylko u wykwalifikowanego chirurga plastycznego. Ja poddałam się zabiegowi w klinice u dr Pabiańczyka i nie mam z tym żadnych niemiłych wspomnień, natomiast mam kilka koleżanek - wariatek, które robiły takie rzeczy za granicą i to bez znajmości jakiegokolwiek języka. Jedna skończyła w szpitalu z jakimś zakażeniem. I wszytko po to żeby oszczędzić klka złotych, a do Polski i tak zjeżdżają z całej Europu bo u nas najtaniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estetka

Ja robiłam tylko liposukcję podbródka bo nie dało się go zmniejszyć innym sposobem i denerwowałam się przed tą decyzją ale niepotrzebnie. Cały zabieg poszedł sprawnie, nie miałam żadnych dolegliwości, a tak zmieniła się cała twarz że szok, zupełnie inaczej się czuję. Ja robiłam to u doktora Pietrasika w klinice Estell w Warszawie, ale nie wiem czy on robi te liposukcje brzucha, trzeba by było się dopytać. w każdym razie polecam tego lekarza bo u mnie efekt jest piorunujący, tak skromnie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×