Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie!!!! pomóżcie pls!!!

Polecane posty

Gość Evensis

Szukam dobrego ginekologa w Warszawie.Interesują mnie zwłaszcza okolice Centrum i Żoliborz,ale może być też gdzieś dalej.Chodzi mi raczej o kobiety,chociaż facetem też nie pogardzę.Z tym,że wolałabym żeby ta osoba była raczej młodsza,bo jak chodziłam do lecznicy Alfa na krakowskim to zawsze trafiałam na jakieś stare baby (koło 70 albo i po) i dziwnie się czułam.A szukam kogoś miłego,komu się ufa,który doradzi i pomoże i nie będzie robił żadnych problemów.Pomóżcie proszę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illona
Droga Evensis... ponieważ był już taki temat... jedyne co mogę dla Ciebie zrobić to skopiować tamte wypowiedzi: Może coś wybierzesz, osobiście nie mam żadnych propozycji. Fruzia Znacie moze jakąs godną polecenia Panią ginekolog w stolicy? 14:15 saklavi Z paniami nie mam niestety dobrych doświadczeń. Znam super ginekologa, ale to mężczyzna, więc jeżeli będziesz chciala podam ci namiary 14:16 Fruzia Jeśli faktycznie jest dobry Po prostu miałąm złe doświadczenia z panami, dlatego chciałam zmienić na panią 00:36 gigi Ja chodze do swietnej pani ginekolog, przyjmuje w przychodni IZIS na chmielnej.Dr. Piotrowska. (niestety przyjmuje tylko w piatki) - to ul. Chmielna 4, przy Nowym Świecie. Podobno jest młoda (mój dop) 01:19 anonimek Poleciłabnym mojego ojca ale na szcęście ona jest tak znany,że nie muszę mu nagabywać pacjentek przez neta. 01:19 anonimek Poleciłabnym mojego ojca ale na szcęście on jest tak znany,że nie muszę mu nagabywać pacjentek przez neta. 08:07 oj oj anonimek, nie popisalaś się tą wypowiedzią.. żenada 08:20 Sawa - do gigi A ile kosztuje u niej wizyta? 08:20 Sawa - do gigi A ile kosztuje u niej wizyta? 10:49 gigi wizyta kosztuje 55zl. wydaje mi sie ze to jest cena w granicach rozsadku. Poza tym jest bardzo przyjemnie (na tyle na ile u ginekologa moze byc przyjemnie) no i przede wszystkim jest to lekarz, ktory wzbudza zaufanie. pozdrawiam 11:29 martika Baaardzo polecam Panią doktor Wanzel. Przyjmuje między innymi w Krajowym Centrum Osteoporozy na Bródnie. Oczywiście osteoporozy nie mam ;P, Pani doktor po prostu tam przyjmuje. Świetna babeczka i dobry fachowiec. Zwiedziłam już kilka gabinetów w Warszawie więc wiem co mówię... 11:33 Silvia Dr Kunicki jest również endokrynologiem. Przyjmuje w Centrum Medycznym CM w Mariocie. Drogo 110 . 11:36 aga 29 Ja polecam Ci mężczyznę - bez obaw naprawdę super lekarz, przedewszystkim jest bardzo delikatny pooaz tym miły , uprzejmy i z poczuciem humoru na prawdę warto do niego pójść a nie pożałujesz doc Roman Smolarczyk przyjmuje na żoliborzu na ul: Braci Załuskich 11 POLECAM GORĄCO - chodziłą do wielu lekarzy kobiet i facetów ale ten jest suuuuuper. 13:20 SAn Fruziu, ja sie bardzo namęczyłam z wyleczeniem mojej nadżerki, przerobiłam juz i państwowych i prywatnuch ginekologów, i trafiłam na wspaniałego ginekologa-facet,przyjmuje w państwowoej poradni na Saskiej, nazywa sie dr. Szachowski, bardzo konkretny, i miły lekarz i to jemu zawdzięczam, to, iz w końcu nie mam juz nadżerki 18:32 Antonia Z pełną odpowiedzialnością moge polecić Wam drogie koleżanki dr Warzęchowskiego który przyjmuje w przychodni Dantex-Med na Nowolipiu.Przesympatyczny, miły, cierpliwy lekarz, przeprowadza pełny wywiad przed badaniem, mozna mu zadać każde pytanie, on cierpliwie odpowiada,przy okazji badania ginekologicznego bada równiez piersi. Naprawdę jest super! i nie czuje sie przy nim żadnego zakłopotania Cena wizyty ok. 60zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evensis
Dziękuję Ci serdecznie.Poczytam,pomyslę i wybiorę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam dr. Świątek z LuxMedu - bardzo fajna kobitka ;) i delikatna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evensis - do Lawenda
Super dzieki.A ile u niej kosztuje wizyta i gdzie jest LuxMed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evensis
Poczytałam,pomyślałam i chyb wybiorę się do dr Piotrowskiej w Izisie.Czy ktoś wie może coś więcejna jej temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta18
ja chodze do pani ginekolog przy ulicy Ciołka (nie wiem dokladnie jaki nr, ale szyld widac z daleka, wiec latwo trafic) i jestem bardzo zadowolona. tylko cena 60 zl troche straszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszaczkowa 13
hej, a ja poszukuje dobrego ginekologa z okolic Bródna. głównie zalezy mi na tym zeby pracowal w szpitalu na Kondratowicza. poszukuję adresu tel gab prywatnego. jestem cukrzyczką i planuję zajśc w ciąze i bardzo mi zależy na takim info gg:2699646 całusy, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolutek
Witam!! Mam pytanie czy dr.Szchowski w swoim gabinecie na Lipsiej ma usg czy trzeba robic gdzies indziej?? Za szybka odpowiedz będe wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aninek
Dr Szachowski jest naprawde wspaniałym lekarzem.Dwa razy poroniłam ale Pan Szachowski potrafi ten cały ból usmierzyć. Polecam bardzo cierpliwy,wyrozumiały poprostu wspaniały;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrodyta123
Mogę polecić dr Tomasza Latochę. Zdecydowałam się po rozmowie z moją przyjaciółką, która do niego chodzi. Jest komunikatywny, rzeczowy i ułatwia rozmowę. Poświęca dość dużo czasu i uwagi w czasie wizyty. Przyjmuje na Conrada 15 A/18 . Zapisy na wizyty przez telefon - 864 99 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza1976
Nie polecam, pani doktor Grazyny Wierdak-Kotańskiej, przyjmuje na Ciołka chyba 26. Pani doktor jako lekarz nie jest najgorsza, ale to jak sie traktuje pacjentki w jej gabinecie to PRL. Nie wazne czy jesteś w 9 mc-u ciązy czy umierasz, musisz czekać w kolejce, bo nie ma mozliwości umówienia sie na godzine na wizytę. Za każdym razem trzeba sie modlic o to, aby było mało osób, ale to nie skutkuje i czeka sie godzine, a nawet dwie. Jestem w ciąży i ostatnio złapałam przeziebienie, poszłam na wizyte, ale po kilku dniach jak przeziebienie nie przeszło musiałam pojść po kolejne zwolnienie, ponieważ leżałam w łóżku, poszedł po nie mój chłopak, czekał prawie 3 godziny i jeszcze dostał ochrzan za mnie, ze jestem niemiła dla personelu, a ja tylko próbowałam umówic go na wizyte, badz poprosic, aby wszedł bez kolejki po to zwolnienie, bo wypisanie to tylko 2 minuty i sama pani doktor kazał mi po nie przyjść. Ponadto pani doktor tak jak i jej sekretarka-pielęgniarka przez telefon powiedziały nam, żebysmy poszukali sobie innego ginekologa, jak nam się cos nie podoba. W głowie sie nie mieści, płaci sie za każda wizte 80 zł i tak traktują kobietę w ciaży. Jak nie macie co robić i chciałybyście się cofnąć do czasów komuny to polecam, ale jak uważacie, że macie prawo umówic sie na wizyte za która płacicie nie mało, nie czekajac 2 godziny w poczekalni wielkości 2mx2m i to bez okna, to nie nie wybierajcie sie tam. Dodam, że jestem w 4 miesiącu ciąży, a do tej pory pani doktor nie zleciła cytologii, ani nie zbadała mi piersi. Aha, nie dość, że nie można umówić się na wizytę to jeszcze nie da rady wysłać maila ani faksu, aby np. podesłać wyniki badań jak się zapomniało zabrać na wizytę albo jak cos w nich niepokoi. Jedyny sposób to wizyta, a wcześniej czekanie w dłuuugiej kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprezynka23
witam!!ja rowzniez mam problem byłam dzisiaj u lekarza chodze panstwowo na brodnie na łojewskiej ale nie chciał mi wystawic jestem juz w 6 mc ciazy a on sie tak uparł pracuje fizycznie i jest mi juz ciezko,moja szeowa wygania mnie na zwolnienie tzn juz poszłam ale niestety nie dostałam i niewiem co robic;//POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarak_
Chciałabym wybrać się do doktora Szachowskiego na Lipską. Czy któraś z Was wie czy w gabinecie jest usg czy też trzeba chodzić gdzie indziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niee..no taa
Iza1976 na każdej możliwejstronie zamieszcza ten sam wpis o G. Wierdak-Kotańskiej... ŻAŁOSNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LX
Ja też bym poleciła Piotra Szachowskiego, niestety ten wspaniały Człowiek zmarł nagle. Miałam to szczęście, że zjawiłam się u niego na dwa tygodnie,a potem 3 dni przed jego śmiercią, bo nie wybaczyłabym sobie, gdyby nie doszło do tej tak długo przekładanej wizyty. Naprawdę. Nie darowałabym sobie tego. Teraz wiem, że wszystko, nawet zło, które się dzieje, jest po coś. Są ludzie niezastąpieni i on do takich należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booonyyy
do ---> niee..no taa - może ona chce ostrzec innych kretynko !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvttttttttyyyyyyyy
jak byłam pierwszy raz u wiedrak to była bardzo milutka i w ogóle ale czułam się jak małe dziecko tak do mnie mówiła :/ A potem to tylko dzwoniłam po receptę na proszki bo u niej nie trzeba za to płacić jak przynajmniej raz było się na wizycie :) to jest plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Menada
GINEKOLOG WARSZAWA Moim zdaniem najlepsza jest dr Iwona Sowińska-Torz. Pracuje w Centrum Wspierania Płodności Fertimedica. www.fertimedica.pl Cena wizyty nie odbiega od standardu innych placówek, za to wiedza pani doktor bezcenna. Bada bardzo delikatnie i odpowiada szczegółowo na wszystkie pytania. Ja długo starałam się o dziecko i dzieki niej mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_krzysia
Ja moge polecic lekarza do którego sama chodze- prowadzi moja ciąze http://www.kos-med.pl/ginekologia.php dr.Jacek Kostrzewa. Jestem bardzo zdowolona i mysle ze jesli miałabym zajśc ponownie w ciąze,to zostane nadal u tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 76
Mogę z ręką na sercu polecić wszystkim mojego ginekologa od lat. Jest nim dr. Dariusz Góźdź. Fachowy, rzeczowy, opiekuńczy, odpowiada na wszystkie pytania i niesamowicie się zna na rzeczy. Prowadził moje dwie ciąże ze świetnym skutkiem :))) przyjmuje w gabinecie na ul. Polnej 3, a telefon do niego na komórkę, aby umówić wizytę to: 509019664

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge polecic dr. Anne Sarnowska przyjmuje prywatnie ul.Walecznych 40/1A jak rowniez publicznie w szpitalu Praskim. Byla rowniez ordynatorem ginekologii w szpitalu środmiejskim na Solcu. Lekarka o wielkim sercu:) Jest konkretna i rzeczowa. Dzieki niej moj mlodszy brat sie urodzil i w tym roku mial Pierwsza Komunie:) Bardzo polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgagatka1978
Dr. Dariusz Góźdź jest godny polecenia z ręką na sercu. Chodze do niego od prawie 10 lat, operowal mnie dwa razy i gdyby nie on, nie mialabym szans na dziecko. Ma bardzo duza wiedze i choc wydaje sie byc czasmi rozkojarzony, i tak wszystko pamieta i wie co robi. Jedyny minus ze nie wspolpracuje z zadnym szpitalem panstwowym. Tylko dlatego nie u niego bede rodzic. A co do ceny... tez myslalam ze jest drogi, ale niestety pozostali biora tyle samo albo i wiecej. Jestem mu bardzo wdzieczna. A poza tym podobalo mi sie to ze nie straszy, jest spokojny i konkretny. A jak potrzebowalam tez wsparcia psychicznego, wiedzial, jak mnie podtrzymac na duchu. strona jego gabinetu gdzie znajdziecie informacje kontaktowe to www.bestmedpolna.pl z tego co pamiętam. pozdrawiam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna1980
Warszawa - Dr. Dariusz Góźdź Miły, pogodny człowiek, mądry i zdolny lekarz! Dzień narodzin mojego synka dzięki Panu Doktorowi to dzień usmiechu, wzruszen i spokoju ze wszystko bylo i jest ok...z dzieckiem jak i ze mna :) Z pewnoscią następny poród tylko z Panem Doktorem!!! przyjmuje w klinice best.med polna w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzam Dr D. Góźdź
Jestem w 5 miesiacu ciąży i cieszę się, że prowadzę ją u innego ginekologa, spokojnego, życzliwego, sumiennego. U Dr Góźdźa byłam raz i więcej nie wrócę. Pan doktor zbagatelizował moje kiepskie badania krwi, kazał odstawić witaminy i brać magnez, mimo że nie miałam żadnych skurczy. Miałam dwa tygodnie ostrych wymiotów, które jego zdaniem w drugim trymestrze są czymś normalnym (szok !!!!). Nie zbadał mnie, mimo że miałam niepokojące dolegliwości. Nie zlecił też badań po wizycie. Jedyne na co się wysilił, to zważenie mnie. Był bardzo nieuprzejmy, stwierdził, że jeśli nadal będę tak dużo jadła to na koniec ciąży utyję 30 kg. Wg doktora 3 kg w czwartym miesiącu ciąży u szczupłej kobiety to gruba nadaga. Dobrze, że nie zapomniał dodać, żebym byle czego nie jadła, bo bez tej porady nie wiem, jak bym sobie poradziła. Niestety przez nieustanne wymioty, które doktor olał, schudłam i teraz muszę nadrabiać wagę. Zbagatelizował moje wyniki i dolegliwości i dzięki właśnie temu panu tydzień później wylądowałam na pogotowiu. Pan doktor miał jeszcze pretensje do mnie, że poszłam do niego, a nie do mojego lekarza prowazącego, a mój argument, że przecież jest lato i czas urlopów, również wśród lekarzy - po prostu olał. Opisałam moją wizytę, może inni trafili na "lepszy dzień" pana doktora. Ja po moich doświadczeniach nie uważam go ani za profesjonalistę ani za kulturalnego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×