Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy mozna dac 15miesiecznemu dziecku zupe ogorkowa?

Polecane posty

Gość gość

sasiadka ktora ma dziecko w podobnym wieku twierdzi ze by nie dala, ale ona tylko sloikami karmi.Krucho mamy z kasa i sie zastanawiam czy moge taka zupe podac dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mu cyca kobieto a nie jakimś goownem go faszerujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dala zupe, moja corka jeszcze ogorkowej nie jadla tylko dlatego bo nie lubimy i nie robimy ogorkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Moje dziecko ma półtora roku i od roku je wszystko co my.Je zupę pomidorową, ogórkową, nawet zalewajkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie!!! Mojej sąsiadki dziecko umarło od ogorkowej! Nigdy nie poddawajcie dzieciom tej trucizny! Tak samo jak szczepionek, od szczepionek moje dziecko ma demencję starcza, a ma dwa latka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze mozecie po prostu odpisac, pytam z ciekawosci bo uslyszalam niezly wyklad od sasiadki i jestem ciekawa waszego zdania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różni ogórkowa od pomidorowej, czy innych zup? No kobieto pomysl trochę, że masz głupia sąsiadkę, to nie nasza wina. Od skończenia roku dziecko może jeść już wszystko, oczywiście oprócz pikantnych i ciężkostrawnych potraw, więc jak nie nasypalas do tej zupy pół pieprzniczki i nie dalas grzybów, to jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dasz mu cycka albo sam go wezmę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama małej Kasi
Dlaczego znajdzie się jakaś idiotka na forum i musi pisać idiotyzmy, takie jak ta o godzinie 15,05?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spotykacie się z sąsiadami na wymianę? jaki jest jej mąż dobry jest ? jak mówisz do sąsiadki *****aj mnie kochana czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym Ty to dziecko karmisz jak zupy nawet mu nie dajesz? Same kaszki? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore czasy, daje słowo! Żeby dziecko nie mogło zjeść zupy ogórkowej? Przecież taka zupa jest lepsza i zdrowsza od tych słoiczków zakichanych! Najlepiej, żeby była z przecieru domowego. Jeśli się nawet obawiasz, to daj dziecku połowę porcji, żeby się dziecko przyzwyczajało! Spotkałam się z przypadkiem, który nawet mnie zadziwił, kiedy pewna pani dała dziecku rosół już na drugi dzień po wyjściu ze szpitala po porodzie. Chłopak rósł, jak a drożdżach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję normalne zupy 10 -miesięcznej córce, nie wiem o co chodzi?? Wiadomo, że nie z kostki ani nie za bardzo przyprawione, ale jadła już ogórkową i pomidorową, barszcz ukraiński.... Moim zdaniem te schematy żywienia trochę mieszają w głowach, najlepiej tylko marchew i dynia;-) A potem często słyszy się, że dzieci nie chcą tych" pysznych" potraw jeść. Po roku to praktycznie każdą lekkostrawną domową potrawę dziecko może jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie możesz dać. Takie dzieci uwielbiają naturalne kwaśne smaki. Tylko musisz sprawdzić, czy ten kiszony ogórek nie jest kwaszony na occie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×