Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ja mogę być w ciąży? Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Biorę trzeci miesiąc tabletki antykoncepcyjne microgynon 21, po siedmiodniowej przerwie druga tabletke wzielam wieczorem tego samego dnia ponieważ rano zapomniałam reszta wszystkie z rana, obawiam się ze było 13h opóźnienia mniej więcej. Półtora kolejnego tygodnia i napewno dwa dni pod rząd po tym dniu gdzie tabletke wzielam wieczorem Uprawialam petting. Nie kochałam się z nim. Uprawialismy 69, i inne pozycje seksu oralnego,trzeci miesiąc nie mogłam sobie pozwolić na kochanie się ponieważ mimo tabletek bardzo się boję o ciążę.. Była sytuacja ze leżałam nago i on.nagi na mnie i raz przejechał mi członkiem wzdłuż pochwy i po tyłku, ale nic nie wkładał. Obawiam się ze mógł mieć preejakulat. Była też sytuacja ze poszedł umyć od spermy członka i zaraz po tym dotknąl mi na.sekundę lechtaczki, górnej części "cipki". A i może miał jakiś preejakulat na palcach czy coś, a robił mi "palcówke" dosyć mocna i głęboko palce wkładał..Biorę tabletki i nie doszło do normalnego seksu wiec nie powinnam się bać. Ale zostało mi.jakieś 5-6 dni to Okresu. Siedmiodniowa przerwę zaczynam w niedziele i moja szyjka jest dosyć miękka i wyżej.. Zwykle była nisko i twarda. Śluz biały lepki, wystąpiła tez odrobina plodnego ale akurat sluz miałam taki sam jak w poprzednich miesiącach brania tabletek. Ta szyjka.. Nie czuję tez otworu wiec może jest zamknięta :-(. Ale jest taka od dopiero 2-3 dni, a petting ostatni był jakieś dwa tygodnie temu, ponieważ rozstałam się z tym partnerem. Mimo tabletek nie pozwoliłam sobie na przyjemność bo bałam się ciąży i jeszcze miałabym zajść? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAAAKKKKK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skończone 18, proszę o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam że warto było czytać bravo girl gdy miałam 13,14 lat. Teraz mam 22 i takich durnych pytań nie zdałam ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pytam poważnie, ponieważ były przypadki ze ludzie zachodzili w ciążę przez petting. A mam jobla na tym punkcie, ponieważ ten facet był totalnym despota i nie wyobrażam sobie mieć z nim dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko ty soe nie nadajesz ani do sexu ani do pettingu.idz się doucz jeszcze troszkę.Racje ma osoba powyżej warto bylo czytać bravo, ja czytałam 20 lat temu i tez takich bzdur nigdy nie mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj ale mnie to rozbawiło :) kiedys tez sie tak balam, a teraz gdy jestem w planowanej ciazy wydaje mi sie to takie glupie... nie jestes w ciazy NA PEWNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem jeszcze gotowa na seks i zdaje sobie z tego sprawę. :-) a.człowiek gdy się martwi wierzy w najgorsze brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wierz, bo dam sobie uciąć obie ręce że NIE jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dźizas i po co ty się trujesz tymi tabletkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Druga Maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w ciąży dziewczyno bierzesz tabletki, a twój facet przejechał ciczłonkiem z zew po pochwie to jakim cudem? uspokuj sie i zjedz snicersa bo zczynasz gwiazdorzyc i poucz sie biologii bo biorąc tabletki nie masz płodnego sluzu bo nie jestes płodna na tym to polega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jedna wzielam po 13h opóźnienia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ale twoj facet nie spuscil sie w tobie!!!! to nie był pełny stosunek:/ nawet nie przrywany nawet nie wiadomo czy jestescie płodni uspokuj sie i przestan panikowac statystycznie ZDROWA para współzyjac DO KOŃCA CZYLI Z WYTRYSKIEM W SRODKU w DNI PŁODNE ma 25 % szansy na ciaze wiec o czym tu mowimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×