Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

opiekun medyczny kierunek dla ludzi bez perspektyw

Polecane posty

Gość gość

Moj facet twierdzi ze kierunek opiekun medyczny to kierunek dla osób którym sie nie chce uczyc i nie maja pomyslu na zycie. Gardzi tym jak opowiadam co nowego sie dowiedzialam ci bylo na praktykach i wgl Czy wy wszyscy naprawdę myslicie ze na tym kierunku nic nie mozna sie nauczyc i ze jest bsrdzo latwo i nigdy nam sie to nie przyda No ludzie a kto sie bedzie zajmowal wami jak bedziecie starzy i schorowani Mam wrazenie że moj facet jest jeszcze strasznie niedojzaly bo twierdzi ze on nigdy nie bedzie potrzebowal na starość pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekonuje go , że to kierunek jak najbardziej z prtzyszłoscią .... również dla nas....opiekując się starymi ludżmi , a coraz ich więcej można liczyć na to , że przepiszą swój majątek nam bo opuszczeni przez bliskich ganiających w świecie , nie interesujących się nimi poczują z nami więż. ewentualnie można ich będzie skołować. przyszłość jawi się różowo i bogato a ten matoł mój facet kompletnie nie czuje tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej isc na pielegniatstwo niz na opiekuna Wiekszy szacunek wsrod ludzi Chodz boli fakt ze opiekun medyczny jest nadal kierunkiem niedocenianym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej jako łapiduch do wypadków jeżdzić ścigając się z policją i strażą kto pierwszy do dóbr doczesnych denata się dorwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta druga odpowiedz to jakis podszyw. Nigdy nie patrzylam na moj zawod tak zeby miec z tego korzyści majatkowe Ludzie prosze was jak wy byscie sie czuli lezacy schorowani oczekujacy pomocy a tu ktos przychodzi i liczy tylko na spadek czy pieniadze Wstyd Czy w dzisiejszych czasach brak juz ludzi z empatia czy tylko te pieniądze sa tak ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet jest faktycznie niedojrzały i mało inteligentny! Gdybym była z takim facetem to dałabym Mu w pysk.Znam Opiekunów Medycznych i wcale nie jest tak łatwo zdać ten kierunek, mają ciężką pracę ale zadowolenie pacjenta liczy się najbardziej.Nie zgodzę się z tym, że idą na ten kierunek osoby które nie chcą się uczyć.Idą za to osoby, które mają empatie do ludzi, chęć pomocy i na pewno inaczej patrzą na człowieka schorowanego niż paniusie za biurkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu jakas normalna odpowiedz Juz myslalam ze wszyscy na tym swiecie sa zapatrzeni w swoje dupy Dobrze ze jest jeszcze ktoś normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uczę się na tym kierunku i powiem tak - na pewno jest to zawód potrzebny. Czy zdać jest go trudno? Nie wydaje mi się, na egzaminach pytania typu ile komor i przedsionków ma ludzkie serce :) Malo jest nauki na tym kierunku, większym problemem jest to, czy ktos się psychicznie i emocjonalnie nadaje do pracy na tym stanowisku. Moge się zgodzić, ze jest to zawód dla ludzi bez perspektyw, bo raczej nie poszerzasz swoich horyzontów, nie uczysz sie niczego nowego, praca to rutyna - wymiana pampersa, mycie, karmienie. No i finanse, nie da sie za to godnie wyżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niemczech pensja miesieczna ponad 4 tys zl i za to nie da sie wyzyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parodia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest fajnego w znienianiu osralkow i wycieraniu zygow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a pielegniarka to co nie zmienia pampersów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekun medyczny to bardzo dobry kierunek, choć sama bym nie była jednak w stanie tego robić, dlatego tym bardziej podziwiam osoby, które się uczą w tym zawodzie. Nie przejmuj się swoim chłopakiem, jego to nie interesuje to nie, jego problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie idź na Opiekuna medycznego. idź na pielęgniarstwo. Po pierwsze jako opiekun dostajesz mniej pieniędzy a po drugie wcale więcej obowiązków nie ma. U mnie znajome opiekunki medyczne robią sobie zaocznie pielęgniarstwo bo nie łódź się. Na litość nie weźmiesz ani rądzacych ustawami, ani pracodawców i do końca życia będziesz je**ła za 1600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co lubie te praktyki ale jak na nie ide do tych osrodkow to sie strasznie denerwuje bo jestem bardzo nieśmiała i chyba nikt mnie tam nie lubi nie mam z kim pogadac i ta cala ekipa uwaza sie za kogoś lepszego ode mnie ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jestes niesmiala nie powinnas byc na takim kierunku bo beda toba pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupiego masz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:17 A ta ekipa to kto konkretnie? Inni praktykanci? Jak tak to im odpyskuj, nie daj sobą pomiatać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sa stali oracownicy tego osrodka Ja to mam wrazenie ze oni boja sie konkurencji i zwolnien bo sa wrogo nastawieni i tylko smiac sie potrafia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego zaczelam sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×