Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam dość niezdecydowanych facetów. Gdzie są faceci z jajami?

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy to ja mam jakiegoś pecha czy to już norma że faceci są tacy bojaźliwi i niezdecydowani? Poznałam kogoś przez internet, piszemy już miesiąc. Codzienna wymiana wiadomości na facebooku, ostatnio dałam mu swój numer i co? Nadal tylko piszemy, on nie dzwoni, nie pisze smsów i dalej tylko piszemy. Kolejny weekend kiedy myślałam że się poznamy na żywo a tu znowu zero tematu spotkania. Po co w takim razie on pisze do mnie codziennie, sam do mnie zagaduje jak i tak nie robi nic więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to nie pierwszy taki przypadek, ostatnio spotkałam się tez z jednym facetem i też ciagle był taki niezdecdowany. Niby się spotykaliśmy, było fajnie ale on tak jakby sam nie wiedział czego właściwie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boja sie zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeśli facetowi by zależało to nie uzyłby zdobytego numeru telefonu jak najszybciej żeby porozmawiać, usłyszeć głos? Nie wiem o co takim facetom chodzi, a najlepsze ze on codziennie do mnie pisze. A ja tracę powoli zainteresowanie z powodu tej opieszałości. A tak się cieszyłam ze znajmosc się rozwija jak zapytał o numer telefonu ale chyba się przeliczyłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam odwrotnie chętnie bym sie spotkał a nawet przeszedł od razu do rzeczy to nie. nawet telefonu nie można wyłudzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś boja sie zwiazku X Jakiego związku? Mysmy nawet się nie widzili na zywo, może nic nie zaklikać miedzy nami i pewnie tak będzie to po co moment zapoznania tak odwlekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mi zwyczajnie przykro ze facet tak jakby zagrał na moich uczuciach. Poprosił o numer telefonu i milczy, a ja głupia całe dnie przy telefonie spędzam z nadzija ze zadzowni. Minął już tydzień i w telefonie cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co koleżanki mówią to jest to coraz powszechniejsze zjawisko. Faceci zrobili się strasznie rozchwiani, niezdecydowani, sami nie wiedzą czego chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni mają problem z dotrzymaniem obietnicy zadzwonienia a co to dopiero będzie jak będą musieli podjąc decyzję o ślubie czy planowaniu rodziny:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam odwrotnie, jestem pewny siebie, zbudowany, niebrzydki (ale żaden tam przystojniak) i niestety też narzekam na laski, że nie wiedzą czego chcą. Szczują, podpuszczają, a jak ma przyjść co do czego to wieją, boją się. Co z wami? Mocne w gębie z koleżankami jak babskie filmy oglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Palom se hawaja spod lewego jaja...i siem patrzom i nie wierzom w to co widzom...a widzom dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci z jajami sa w kurnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;30 Ale kobiety zawsze były takie strachliwe, trzeba tylko działąć dalej i nie zniechęcać się, zwyczajnie walczyć o taką niezdecydowaną kobietę. Natomiast wy faceci na przestrzeni ostatnich lat zachowujecie się jak baby, nie chce wam się nawet podrywać kobiet. A czego nie rozumiem to po co pytacie o numer telefonu i nie dzownicie przez tydzień:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet chce obczaić kobietę, czy warto się ruszać z domu dla niej, a one sobie wymyślają bojaźliwość, a jak za szybko chce się spotkać to desperat - takie s******lone babskie myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby zadzwonił do mnie w ten sam dzień czy na następny dzień bardzo bym się cieszyła a nie posądzała go o desperację. O czym ty mówisz? Po to daję numer bo chcę żeby zadzwonił. On tego nie robi i jak mam się czuć? Czuję się olana i oszukana, bardzo stracił u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za szybko desperat, za późno bojazliwy. W d masz jego osobowość i wpychasz w swoje ograniczone ramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w d***e mam jego osobowość? a co to za osobowość jak on olewa mnie tyle czasu? to nie osobowość a brak zdecydowania i brak jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty chcesz wszystko szybko według swojej miary, a on może potrzebować więcej czasu ale tego już sobie nie umiesz wyobrazić prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie umiem sobie tego wyobrazić, tyle czasu już piszemy zaczyna mnie to nudzić. Nie rozumiem czego on się boi i czemu tak zwlaka. Zaczyna to być dla mnie męczące. Lubię konkretnych facetów a nie takie lelum polelum. Facet ma działac konkretnie i stanowczo a nie takie zachowanie jak u rozkapryszonej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce czekac bo c**a swedzi mnie tu i teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci czekają na chwilę w której przekonają się że warto realnie ,może to trwać długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjajcarz
Sa faceci z jajami, ja je mam w zestawie z osmiocalowym mieczem. Zapraszam na prezentacje, w rewanzu oczekuje rewanzu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajcarz ośmiocentymetrowy miecz? i czym ty się chwalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli facetowi by zależało to nie uzyłby zdobytego numeru telefonu - no to sobie odpowiedziałaś. PO co inwestujesz swój czas w pisanie z kims, KOMU NA TOBIE NIE ŻALEŻY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź jego numer i do niego zadzwoń. Księżniczka jedna nic nie robi i marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dzownić do jaśnie pana, jaja se chyba robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie jest równouprawnienie to dzwoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjajcarz
Osiem cali i dwa jaja to za malo? Szkoda, cyckow nie mam, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jego numeru a nawet jakbym miała to bym w zyciu nie zadzowniła pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowa księżniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×