Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dwa lata po ślubie i nie nawidzę swojego męża

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie chyba tylko rozwód będzie odpowiednią rzeczą jaką zrobię w najblizszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość doświadczona 13
Więc nie marnuj życia , tylko działaj i nie licz na to , ze się poprawi z każdym następnym rokiem będzie coraz gorzej, wiem co mowie. Macie dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dzieci jeszcze nie mamy i myślę teraz że bardzo dobrze że nie mamy bedzie nam się prościej rozejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąz traktuję mnie jak służącą nic dla niego nie znaczę jako żona kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doswiadczona 13 a ty w jakiej jestes lub byłaś sytuacji ja nie mam z kim o tym porozmawić wiec dlatego napisałam na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są mężczyźni i fceci. Ty dostałaś faceta, który potrzebuje służącej i mamusi tylko takiej którą moze jeszcze w*****ać. Nigdy nie będzie cię traktował jako kobietę i ukochaną, osobę drogą sercu. Czasami będzie miał gest, żebyś nie odeszła od niego, ale z czasem jak lata będą ci lecieć będzie jeszcze gorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety trafiłam na faceta który okazał się beznadziejnym mężem kiedys wydawało mi się że jest dobrym mężem ale z czasem mam inne zdanie na ten temat. nic nas nie łączy on ma swoje życie ja swoje chyba tylko jeszcze przed rodziną udajemy że jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj więcej konkretów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś mamusia nadskakiwała mu ze wszzystkim ja do czasu też to tolerowałam ale od niedawno powiedziałam koniec ja nie będę służacą i się zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy typ faceta jaki może być. Nie kocha, nie pomaga, a wymagania ma z kosmosu. Nie marnuj sobie życia z tym pajacem. Niech wraca do mamusi, która rozumem nie grzeszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on pracuje po 12 godz ja tez tak 8 lu 9 wracam z pracy zmęczona on tez ale wymaga od mnie wszystkiego musi być obiad codziennie posprzatane on nawet palcem nie ruszy jeszcze jesteśmy na etapie budowy domu i to ja tam spędzam każdą wolną chwilę i juz mam dosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusia jego uważa go za kochanego synka i męża bo nie spędza z nim wieczorów wolnych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy jest lekarzem. Pracuje znacznie dłużej od Twojego męża i nie ucieka od domowych obowiązków. Jeśli Twój mąż po pracy jest niewydolny to nie powinien zakładać rodziny. Co się dzieje jak nie zrobisz obiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilas na to :-/ nalezalo wymagac pewnych rzeczy a nie tolerowac jego zachowania. Jesli zadna rozmowa nie pomaga i brakuje uczuc to rozstanie jest jedynym sensownym wyjsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij robić obiady tylko dla siebie i sprzątaj tylko po sobie. W międzyczasie złóż pozew o rozwód bo trudno to nazwać małżeństwem. Dla niego jesteś kucharką, sprzątaczka, prostytutką i sponsorką. Ożenił się bo nie stać go na opłacenie tych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×