Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kategość

pomysł na wieczór kawalerski w Warszawie

Polecane posty

Gość kategość

Witajcie, Mój chłopak jako starszy organizuje za 2 tygodnie wieczór kawalerski i szuka pomysłu na zorganizowanie tej nocy w Warszawie ? Macie jakieś ciekawe pomysły na prezenty/atrakcje dla Pana młodego. Pozdrawiam, Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Tomek zorganizował super wiczór: Najpierw zaprojektował i zamówił koszulki z nadrukiem na wieczór kawalerski dla wszystkich chłopaków w projektantnadrukow.com.pl potem wynajoł imprezowego busa na kawalerski www.bibobus.pl którym pojechali na paintball który był super zaskoczeniem dla Pana młodego crazykawalerski.pl a wieczór zakończyli w explosionclub.pl rezerwacja/kawalerskie-panienskie/ bo mają ciekawe promocje na barze z okazji wieczoru kawalerskiego w klubie. Mam nadzieję że informacje bedą pomocne ;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie wiedziałam, co doradzić chłopakowi, bo jest jednym z organizatorów. Koszulka z własnym nadrukiem jest jednak super opcją, wszyscy ubrani tak samo, wyróżniający się z daleka. Na http://ideashirt.pl/ powiem żeby sobie zamówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również mysle ze taki sam ubiór dla wszystkich panów jest konieczny. U nas na kawalerskim zaprojektowalismy sobie koszulki na http://www.sferakoszulek.pl/ i obowiazkiem kazdego uczestnika było jej załozenie. Potem miasto itp. oczywiscie w takim ubraniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny44
"Wygoń" ich do jakiegoś kluba warszawskiego. Wyjdzie taniej za wejście, a i tak się wyszumią :) Na ul. Twardej masz http://theview.pl/ Całkiem spory klub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie fajnego i niedrogiego lokalu to polecam Rozdroże. Mają tam restaurację, ale też bar na dole. Jest muzyka, alkohol, można coś zjeść. Poza tym są w centrum Warszawy (obok łazienek) i myślę, że można tam dobrze zacząć wieczór, a później ewentualnie iść na kluby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam mają do jedzenia? Jakie menu? Można sobie wybrać coś spoza karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o atrakcyjny kawalerski w Warszawie, myślę, ze dobrym pomysłem może być połączenie wcześniejszych propozycji (takich, jak np. koszulki) i "obowiązkowego" wyjścia na miasto z niewielkim pokazem iluzji. Koleżanka opowiadała mi o czymś takim i uważa, że jest to naprawdę świetna rozrywka, z której jej maż skorzystałby chętnie po raz drugi (na https://pokazy-iluzji.pl/iluzjonista-na-wesele/ możesz rzucić okiem po więcej szczegółów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że na wieczór kawalerski możecie zaprosić magika, iluzjonistę. U nas był kiedyś chłopak z Mistrzowie Magii i okazało się to świetnym wyborem. Wszyscy dobrze się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamek85
Na wieczór kawalerski polecam wizyte w klubie Coyote Night Club -> http://coyotenightclub.pl/ Sam tam spędzałem swój wieczór.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź na www.gdziewesele.pl tam był super artykul na temat kawalerskich w dużych miastach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta w Rozdrożu jest dość obszerna, można coś wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodziog
Co za propozycje.. Pełna kulturka jest w klubie nocnym New Orleans, fajne dziewczyny, ładny wystrój lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donerra
Nie ma lepszego miejsca na organizację wieczoru kawalerskiego jak New Orleans. Piękne kobiety, najlepsze drinki i świetna atmosfera. To był mój wymarzony wieczór, którego nie sposób zapomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjj
Kurde, mam wrażenie, że ten temat wymyślił ktoś podstawiony a wszystkie odpowiedzi są sponsorowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał2510259
Ja na spotkanie kawalerskie w Warszawie polecam W5 Arena przy Wawelskiej. Głównie zajmują się organizacją rozgrywek laser tag, ale również innych imprez. Zajawka taka jak paintball tylko że bez brudzenia się. Fajne miejsce, arene do gry mają ogromną i fajny lokal gdzie można usiąść - sala imprezowa, grill i ogródek na świeżym powietrzu. Dobre jako starter do kawalerskiego, albo na całą noc Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzegorzW78
Jestem po wieczorze kawalerskim zorganizowanym przez moich przyjaciół. Ojj nie zapomnę tej nocy bardzo bardzo długoo. New Orleans Club spisał się na medal! Właśnie o takim czymś marzyłem! Mają świetne pakiety na wieczory kawalerskie i my właśnie skorzystaliśmy z takiego. Co tu się rozpisywać, trzeba przeżyć to na własnej skórze. Naprawdę bardzooo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy ile kasy chcesz na to przeznaczyć, ale najlepsze są domowe z jakimiś wyzwaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antoni K
Ja najlepiej wspominam swój pobyt w Warszawie, a zwłaszcza wizytę w klubie New Orleans. Ta wizyta na długo zapadnie mi w pamięci, bo dawno tak udanie nie spędziłem wieczoru w towarzystwie tak pięknych i zgrabnych kobiet, a także tak zacnych trunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz_P

Ostatnio miałem wyjazd służbowy do Warszawy. Myślałem, że będzie to kolejne nudne spotkanie. Jednak zostałem tak bardzo zaskoczony, oczywiście na plus, że nie wiem co powiedzieć. Koledzy z branży zaprosili nas do klubu New Orleans. Przyznaje, że naprawdę bardzo wyjątkowe miejsce. Tak pięknych kobiet jeszcze nie spotkałem jak w tym klubie… Przy okazji smacznie tam zjadłem i wypiłem kilka drinków. Cieszę się, że miałem okazję spędzić tak wyjątkowy wieczór. Oby więcej takich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matis30

polecam klub Gold House - mialem tutaj kawalerski i było mega! fajny wybór alkoholi w spoko cenach, atrakcyjne tancerki, fajna atmosfera i muzyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie polecam New Orleans

Hahaha ale podstawka. Nie polecam klubu New Orleans i zaden z moich znajomych. Stypa, kradzieże... Czy ktoś w ogole jeszcze tam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergio

Wierzyć mi się nie chce, osobiście polecam New Orleans Club, dla mnie najelpsze miejsce na imprezy w gronie znajomych, kawalerskie własnie. Najlepsze steki w miescie, piekne , seksowne tancerki, najlepsza whisky. A co do bezpieczeństwa- uważam, że klub zapewnia należytą ochronę, bywamy tam dosyć często i w zyciu nie było żadnej jadki. To klub dla poważnych meżczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImperiumGadzetow

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego:

<a href="https://imperiumgadzetow.pl/blog/15_pomysl-na-wieczor-kawalerski.html">7 pomysłow na wieczór kawalerski</a>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borygo

o tak, New Orleans to bezkonkurencyjnie najlepszy klub w Warszawie. Klub  na poziomie, rewelacyjne alkohole, steki, gorace kobiety . Nawet transport na terenie warszawy za darmo organizują https://neworleans.pl/promocje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincenty00
Dnia 3.03.2019 o 14:26, Gość borygo napisał:

o tak, New Orleans to bezkonkurencyjnie najlepszy klub w Warszawie. Klub  na poziomie, rewelacyjne alkohole, steki, gorace kobiety . Nawet transport na terenie warszawy za darmo organizują https://neworleans.pl/promocje/

nie zgadzam się 😉 Gold House jest o niebo lepszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Cześć, nie dawno miałem okazję organizować wieczór kawalerski i walczyliśmy długo czy zostać w Warszawie czy wyjazd.
z różnych względów zostaliśmy w Warszawie,
zaczynając całego Tripa trafiliśmy na spoko miejscówkę, w dzień zafundowaliśmy sobie Off road i wycieczkę quadową w Firmie www.eventimpression.pl.
gorąco polecam chłopaki są pasjonatami jak w terenówce tak na quadach pełna radocha.
na koniec mieliśmy wynajęty domek nad zalewem www.rewita.pl.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×