Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kategość

pomysł na wieczór kawalerski w Warszawie

Polecane posty

Gość nowacki

Jak szukasz lokalu na poziomie to zdecydowanie New Orleans Club. Nawet transport organizuja, pokoje Vip masz , piękne tancerki . Rewelacyjny wybór alkoholi na barze. Dla mnie najlepszy club w mieście http://bit.ly/NewOrleansPromocje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ja bawilam sie na moim panienskim z dziewczynami to moj facet z ekipa byl w klubie New Orleans 😛 chlopaki tak poszaleli z whiskey ze na drugi dzien to wszyscy umierali 😄 ale podobno bawili sie swietnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzesika z klubu
6 minut temu, Mariolka8812 napisał:

jak ja bawilam sie na moim panienskim z dziewczynami to moj facet z ekipa byl w klubie New Orleans 😛 chlopaki tak poszaleli z whiskey ze na drugi dzien to wszyscy umierali 😄 ale podobno bawili sie swietnie 

potwierdzam ... bawili sie wysmienicie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtush

ja byłem na kawalerskim kumpla w Gold House i o mój Boże co za piękne dziewczyny tam pracują.. dalej nie mogę dojśc do siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

najpierw jakiś paintball, a potem klub - według mnie to spoko opcja. Akurat na "ostatnią kawalerską noc". Jak chcecie czegoś na poziomie to najlepszym klubem będzie The View. No i to tak też trochę na bogato będzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikoo
Dnia 31.05.2019 o 12:52, Loipeld napisał:

Słuchajcie, jeśłi interesuje was jak spędzić wieczór kawalerski w Warszawie to polecam wam sprawdzić ofertę tego klubu https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ w kwestii organizacji takich imprez. Moim zdaniem to na prawde dobra i ciekawa opcja na spędzenie tego wieczoru w niezapomniany sposób

Klub mega, piękne tancerki, fajnie się bawiliśmy, za dużo alkoholu może troszkę i odchorowałem kawalerskie brata ale czyż nie o to chodzi w kawalerskim?

Klub na wysokim poziomie, także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zabraliśmy kumpla na wieczór kawalerski do DiscoVR na Garażową to taki park elektronicznej rozrywki z różnymi stanowiskami, symulatorami lotu itd. Było nas 7 i wpadliśmy tam jak dzieci do wesołego miasteczka. Przy każdej atrakcji ktoś był,by nam pokazać jak się ją obsługuje. Młody był zadowolony, na balety chodzić nie lubi, bo nie umie tańczyć, więc z kumplami uznaliśmy, że wirtualną rozrywkę mu zapewnimy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie kawaler

New Orleans, magiczne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek

wydaje mi się, że klub to tutaj jest zdecydowanie najlepszą opcją na spędzenie miłego wieczoru kawalerskiego.  Ale trzeba też mądrze wybrać klub i lepiej nawet nie myśleć o tym żeby wybrać Boss exclusive club w Rzeszowie. Wszystko drogie, brzydkie a tancerki to chyba już dawno skończyły 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Hustlera na Nowym Świecie. Byłem tam na kawalerskim kumpla, świeć Panie nad jego duszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze, same platne reklamy klubów the View i Hustlera... Mój mąż ostatnio był na kawalerskim na torze w słomczynie, szybkie auta i mozliwosc wyszalania się na torze, a potem drinki w klubie, wrócił najbardziej zadowolony ze wszystkich kawalerskich, na jakich bywal 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×