Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki zegarek gps dla dziecka?

Polecane posty

Gość gość
Zamówiłem z http://www.sklep-mysafe.pl/ Wszystko działa super, zegarek pokazuje dokładną lokalizację. No i cena jest przystępna, a co najważniejsze zegarek ma gwarancje. Czego nie otrzymamy zamawiając te z Ali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy zegarek klugowy (ze strony smartsafe.pl) i jesteśmy bardzo zadowoleni z żoną. Teraz synek jedzie na kolonie i będzie jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mogę polecić firmę Klug smartsafe.pl Fajne zegarki i do tego super obsługa. Dbają o klienta, a nie tylko nastawieni na sprzedaż i zgarnianie kasy. Na zegarkach jak i na firmie można polegać w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Warszawy
Polecam zegarki mysafe. Obsdługa bardzo pomocna, odbierają telefony nawet po godzinach pracy i odpowiadają na pytania klienta. Zegarek działa bardzo dobrze. Cena jest przystępna i wielkim plusem jest brak jakichkolwiek opłat za używanie zegarka. Jestem bardzo zadowolona i polecam zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten smartwach z Xblitz Kids Love jest super, ma zainstalowany specjalny system , który na bierząco pokazuje na telefonie rodzica gdzie przemieszcza się dziecko, pełen monitoring. mozna odbierać i wykonywać połączenia, pełen bajer https://xblitz.pl/product/xblitz-kids-watch-gps-love/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lileczka36
Moja córka ma na telefonie aplikacje firmy transmobil. Wie, że nie może wyłączać telefonu choćby nie wiem co, gdyż jest to dla jej bezpieczeństwa. Córka to zrozumiała i dostosowuje się do poleceń, a aplikacja spisuje się świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Locon. Moje dziecko nosi ten lokalizator od tygodnia - zaczęła chodzić sama do szkoły. Ma w nim opcję dzwonienia, przycisk SOS, alerty o opuszczeniu bezpiecznej strefy, alerty o zdjęciu zegarka. Sama lokalizacja naprawdę bardzo dokładna. Uważam, że w tym wieku, a szczególnie w przypadku dziewczynek jest to niezbędny gadżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz pokazać ten lokalizator? Po tej nazwie niczego nie znalazłam. Od czego zależy precyzja lokalizacji? Najlepsza jest w terenie? A widać, że jest np. w budynku szkolnym? W jakich miejscach testowaliście dokładność lokalizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam AZ100. Urządzenie sprawdza się wręcz doskonale. Zarówno funkcja dzwonienia , jak i lokalizacja. Dzięki możliwości zaprogramowania telefonu do połączenia nie ma ryzyka, że dziecko zadzwoni pod jakiś nieznany numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezbędny element. Mamy lokalizator Locon. Widzę całą trasę mojego dziecka. Mam wyznaczone bezpieczne strefy, mam powiadomienia, kiedy zdejmie zegarek. Wydaje mi się, że w tych czasach takie rozwiązania są po prostu niezbędne. Chodzi o bezpieczeństwo dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wygląda temat dzwonienia przy pomocy takich lokalizatorów? Normalna rozmowa, jak przez telefon? Widzicie ograniczone możliwości pod jakimkolwiek względem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie działa. Połączenie jak przez telefon. Dziecko może odbierać połączenia i dzwonić na jeden z 10 numerów, jakie ma w KONTAKTACH wpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaWAT
A ja chciałam się podpytać jakie są koszty utrzymania takiego zegarka oprócz kosztu zakupu ? Jakiś abonament? Opłata za subskrypcję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nosi lokalizator Locona, ale to ma wiele funkcji - nie chodzi tylko o lokalizację. To np. wystarczy do dzwonienia - dziecko moim zdaniem na tym etapie nie musi mieć jeszcze smartfona. Dalej - ma też zegarek, którego nie zgubi. A nawet jeśli go zdejmie, to ja dostanę o tym powiadomienie SMS-em i e-mailem. Moim zdaniem to bardzo przydatny gadżet z wieloma funkcjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam mojej młodej taki Smartwatch 

https://promki24.pl/pl/p/Smartwatch-dla-Iphone-i-Android-bialy/329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betti

Witam a jak wyglądają koszta takiego zegarka, oprócz samego kosztu zakupu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonitka77

my kupowaliśmy dla synka smartwatch Xblitz Watch Me, lokalizujemy dziecko bez problemu, zawsze wiem gdzie się znajduje. aparat ma , można wykonywać połączenia jak z telefonu, bardzo fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek

Ja polecę jeden z zegarków WATCH ME od Xblitza. Moim zdaniem nie mają sobie równych, zarówno pod kątem ceny, jak i jakości wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My z mężem zastanawiamy się nad zakupem zegarka KLUG ZEGAREK GPS Q520s z tego co czytam w specyfikacji na smartsafe.pl to jest on wodoszczelny. Ktoś może go ma i może podzielić się opinią? Pod koniec lipca jedziemy z dziećmi na wakacje i może to dobry pomysł na zapewnienie im bezpieczeństwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariMia

Bardzo fajną ofertę smartwatchy dziecięcych ma Garett. Polski producent. Zegarki różnorodne cenowo, pod względem wyglądu również, więc każdy znajdzie coś dla swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Też polecam firmę Garett. Moja córka dostała na mikołaja smartwatcha z tej właśnie firmy i jest bardzo zadowolona podobnie jak ja. Bardzo fajnie się sprawdza. Łatwy w obsłudze i super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Funkcje to jedno ale to by lokalizator był dokładny ma największe znaczenie. Zegarki KLUG z tego co wiem mają lokalizacje z kilku punktów pomiarowych, wiec na pewno działają. A funkcje jak ustawienia granicy na której dziecko ma się poruszać to kolejna opcja bardzo przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×