Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myslicie o takim zerwaniu?

Polecane posty

Gość gość

" Wiesz, bardzo Cię lubię, jesteś bardzo fajny z charakteru i było mi z Toba cudownie w łóżku, kiedyś coś do ciebie czułam, jakieś zauroczenie , ale to minęło, a ja nie potrafię sypiać z osobą do której nic kompletnie nie czuję... Nadal chciałabym żebyśmy byli przyjaciółmi,ale już na stopie koleżeńskiej tak platonicznie. Zakochałam się poprostu w kimś innym, wiem wreszcie, że to jest to, mam nadzieję, ze to zrozumiesz" Chcę zerwać z nim możliwie delikatnie i z klasą, taka rozmowa będzie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Jesli on cie kocha to nie pisz mu o innym. Latwiej mu bedzie bez tej informacji. Wiem z wlasnej autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się z kolejnym też Ci minie to "zauroczenie" i jeszcze wtedy będziesz chciała wrócić do tego pierwszego a on Ci wtedy fakera pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dlaczego tak mnie źle oceniasz? Po prostu nie czuję już tego co kiedyś, uczucia się zmieniają w czasie, nic na to nie poradze... Kiedys mi na nim zależało, ale przestało tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co jeśli Ci nie wyjdzie z tym? Nie no i tak propsy że nie zamierzasz zerwać przez SMS czego się na początku obawiałem zaczynając czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×