Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

która szkoła policealna

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie chcę wybrać szkołę policealną , żeby zrobić coś dodatkowego, dobre opinie słyszałam na temat szkoły Nova co sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie za bardzo :< ja widziałam i słyszałam same złe rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagonia_
To możesz szkoła policealna GoWork? Tu jest strona http://policealna.gowork.pl. Z tego, co widzę, to mają sporo kierunków do wyboru. A co konkretnie by Cię interesowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z http://www.dental.szczecin.pl/ . Byłam na kierunku asystentka stomatologiczna i bez problemu znalazłam później pracę w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKR
Publishing School w Krakowie, fajne kierunki, oferty pracy, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić Delta Edukacja, swoje szkoły mają w kilku najważniejszych miastach Polski, na zajęciach wiele się nauczyłam, znajomi również polecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwiedź delta edukacja http://delta-edu.pl/ otwierają teraz nowe kursy, na pewno znajdziesz coś dla siebie. ja się zastanawiam między biomasażystą a fizjoterapeutą, są jeszcze szybkie kursy masażu bańką chinśką. Może się okazać ciekawe. Chodzmy, zapiszemy się do jednej grupy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Deltę to polecam Florystę, jak ktoś lubi kwiaty i ma dryg do takich rzeczy to fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony moge zdecydowanie zarekomendowac http://cku1.edu.pl/ Maja naprawde wyrozumiałych nauczycieli, którzy po prostu potrafia nauczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizkaaa56558
Ja polecam Szkołę Policealną NOVA. Wczoraj razem z koleżanką zapisałyśmy się do niej w Gdańsku. Szkoła cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród moich znajomych. Bardzo dużo osób się do niej zapisało. Dobrze, że poszłyśmy tam wczoraj, bo nie wiem czy udałoby się nam zapisać dzisiaj. Na wszystkich kierunkach zostały się już tylko wyłącznie ostatnie wolne miejsca. Jak dla mnie ilość zapisów świadczy o tym, że szkoła jest naprawdę bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka233
Ja polecam Dziewulskich - moja siostra kończyła to studium i teraz pracuje w Londynie jako wizażystka. Sama chcę tam studiować na kierunku Charakteryzacja, Efekty Specjalne F/X i Protetyka :) Spójrz, może akurat zainteresuje Cie ich oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywiecka
Mi się mega podobają prace uczniów Dziewulskich :) Na sesji ostatnio mieliśmy ich absolwentkę po kierunku Charakteryzacja, Efekty Specjalne F/X i Protetyka i jak nam zmieniła dziewczynę w elfa to ja nie wierzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuziiiaaaaa
W tamtym roku ukończyłam kierunek technik administracji w Nova Centrum Edukacyjne. Jestem bardzo zadowolona. Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Niektórzy narzekają na szkoły policealne, ale ja nie mam powodów. Dzięki tej szkole uzyskałam wymarzoną pracę. Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Omegi :) mogę Ci z czystym sumieniem ją polecić :) jak się reklamują tak faktycznie szkoła za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipek99
we wrocławiu najlepsza szkoła to plus edukacja. mają wiele różnych kierunków. szkoly medyczne, policealne i roczne. zajecia prowadzone sa praktycznie w centrum miasta. nauczyciele bardzo sympatyczni, pani dyrektor we wszystkim pomaga i jest serdeczna dla sluchaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaohcć
Polecam szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu. To szkoła która wyróżnia się na tle pozostałych. Uczciwe zasady, dużo kierunków darmowych. Super jest też to, że zajęcia odbywają się w centrum miasta. Prowadzą je świetni nauczyciele przyjaznie nastawieni do słuchaczy. Dużo zajęć praktycznych i co też jest wielkim plusem mają wysoką zdawalność egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus Edukacja na Placu Soldarności 1/3/5 pokój 231. To zdecydowanie najlepsza szkoła we Wrocławiu. Jestem tam nauczycielka i słuchacze bardzo sobie chwalą. jasne zasady, miła i konkretna Dyrekcja i Panie z sekretariatu też zawsze służą pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Pro Civitas w Kielcach. Właśnie kończę tam Technika Masażystę i jestem mega zadowolony. Mnóstwo praktyki, wykładowcy to cenieni w Kielcach specjaliści. Oczywiście wszystko za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus Edukacja. nazwa to nazwa ale naprawdę mają same plusy i zero minusów. namawiam szrzerze nikt nie pozałuje ze się tam zapisął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła która nie ma żadnych minusów tylko same plusy? :) wydaje mi się to zbyt kolorowe. Nawet w Cosinusie Panie z sekretariatu mają prawo posiadać gorszy dzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×