Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Marazm

Polecane posty

Gość gość
V teraz łowi facetów na facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się porozumiewać na fejsie niż tutaj.Daj namiary kolego ( koleżanko ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v już jakiś czas zakładała tematy o sobie. Szykowała powrót:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im vii???Czyli komu?:-D Andro,matu 🖐️ No i co z tym marazmem,skoro się przynajmniej znajomo zaczął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurna, ale ten detektywe jest MOCNY ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matu daj mi namiar na moje gg ja pierdykam sto lat tam nie byłam :P Na fb mam konto Viiichrzycielka i łowczyni męskich serc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im vii???Czyli komu?smiech.gif xxxxx tym trollowatym :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyteczny debil podbije temat , żebym długo nie musiała szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilkowi najwyraźniej leki puściły. Albo nerwy. Może jakiś lekarz się wypowie. Albo egzorcysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj o drogę do przychodni. Wizyta lekarza w domu kosztuje. A przecież wiesz , że na to cię nie stać. Śliwowica kosztuje. Niestety. Kondony też. Ciągle je żujesz zamiast gumy orbit. Ostatnie zęby stracisz. I żuchwa boli. Oj boli. Jak ręka od ciągłego walenia liliputa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stań gdzieś pod sklepem i wyciągnij łapę. Przy twoim obskurnym wyglądzie nie będziesz długo czekał , by uzbierać na leki. Apteka to taki sklep z krzyżykiem. Nie pomyl z kościołem. Wykup wreszcie te leki. Jeśli nie, to coraz gorzej z tobą będzie. Uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smofiku , to z******ty sposób na utrzymanie tematu na topie. Gość za te wklejki powinien dostać medal. Albo dwa. I rentę. I uprawnienia kombatanckie. A niech ma. Za dobrze wykonywaną robotę należy się. I może odznakę za rany. Za zdarte na klawiaturze paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vałka drzemie po obiadku. Typ ciągnie topik jak koń pociągowy. Albo osioł juczny. Ale ciągnie. Niektórzy umieją się ustawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
keczupik stręczycielka nieletnich do j****ia na @ deka była nieletnia jak ją kokos walił na @ oboje wiemy że deka nie ma hamulca zamkniesz p**de i znikniesz, czy chcesz aby twój znajomy miał problemy prawne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Opanujcie emocje, stąd się nie odejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam próbowałem, ze trzy, dwa razy. :O I dałem sobie spokój. Choć skoki były wręcz perfekcyjnie przygotowane, ale mosty nie te. :P :P x Witaj Vii :D 🖐️ Udam SZOKE 100%, ;) brakuję tu Ciebie, :) ale Bó, już mnie oswoiła z podobną sytuacją i tak naprawdę wyrażę tylko drobne zainteresowanie, x Dlaczego wszystko co dobre dzieję się, gdy mnie nie ma? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, spamuj dalej. :) 🖐️ Jak będziesz chciał/a, to podrzucę jakiś tekst na pożarcie. Jak zwykle Dwa na tak, jeden spam na nie. :D Chyba że coś się zmieniło i potrafisz wyrażać swoje emocje jak na człowieka przystało. Nie spiesz się, tylko się zastanów, jaką formą komunikowania się można do ciebie trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli opcja tekst na spam. :( Szkoda, już myślałem że popiszemy sobie jak ludzie. A ty wybrałeś tekst na żer. Dobra niech będzie. :O x Sztachnąłem się dzisiaj zapachem kwitnącego bzu. I to prosto z drzewa. Dobrze że nikt nie widział. :P :P :D :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vałka chyba na głowe upadła jeżeli myśli że popisze na forum z matu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrku ale twoje znajomki forumowe mówią, że w każdej plotce jest ziarno prawdy ile razy mamy ci potwarzać sierotko, że to działa w dwie strony a chodzą słuchy jakim pedofilem jesteś )))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piotrku chcesz stosować siłowe argumenty na polanie ? nie bądż hipokrytą, bo lżyłeś z powodu polany wilka.:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dostanie za swoje wypociny order z buraka. :P Obawiam się, że będzie to za mało, jak na tak ambitną osobę , bo to zuch pierwsza klasa i musi zdobyć wszystkie sprawności. :P Będzie zasrywał spamem aż zostanie starszym burakiem, później cukrowym burakiem. A jak już dostanie się do podchorążówki. , To już ordery z ziemniaków, czy jak powiadają na nie Poznaniacy, pyry. Jak zwał, tak zwał wiadomo o co chodzi, bo nie o pieniądze tylko ordery. :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmuś[czesc}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Siłowe argumenty stosuję tylko w obronie mojej rodziny i siebie. Nie czuję potrzeby golenia się na łyso, robienia z siebie rozpłodowego buhaja, któremu zanika szyja, ale jak potrzeba na "polanę" się stawię i pokażę na co mnie stać. Co prawda stację Ratusz-Arsenał mam bliżej :P Ale zanim tam dotrę, psychicznie będzie tak zniszczony, że nie odważy się wyrzucić papierka po gumie du żucia na ziemię, tylko skorzysta ze śmietnika, który jak na ironię, jest tuż za nim. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowego to coś dotknęło ? Kataklizm jakiś ? Czy on tak zawsze bajdurzy trzy po trzy ? Kilka klepek mu chyba nie sprawdzili , zanim na świat go wypuścili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak piotrku wieme, ale jak inni chcieli stosować prawo pięści to pisałeś że be że a fe i teraz sam chcesz argumenta siłowe. nie zalatuje ci to hipokryzją ? przypominame, że nadal nie wyjaśniłeś rzeczowo co z tą famą na tw.temat, a mejla w celu ustawki pisz tutaj: Twoje IP zostało zablokowane, w celu wyjaśnienia sytuacji proszę wysłać wiadomość na mail: kafemoderacja@firma.o2.pl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. :) Tylko tym razem ze zrozumieniem moich słów. Jestem bardzo daleko od wprowadzania swoich praw na forume a wymuszanie je siłą budzi we mnie odrazę i godzi w moją inteligencję. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Coś nie tak z moimi klepkami? Może sprawdzimy, co ty masz pod sufitem, co? Już odkurzam szachy, jeśli miałabyś, miałbyś ochotę na partyjkę. ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×