Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

v34

Marazm

Polecane posty

Gość gość
Widmo może czas na zmianę forume, tu już wszystkich prawie wykończyłeś Świr się uparł na kafe i siedzi i niszczy, wyzywa, spamuje. Wstrętny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie teczka na Vałkę i Matu? Żeby z jednym wariatem modera..cja nie dała sobie rady?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S.Chcecie pozwolić aby ta trójca żywego g****a panoszyła sie tutaj ? -tak sie nie godzi i będziecie źle sie z tym czuć, bo oni powinni znać swoje miejsce jak cwel pod celą. Sugeruje oddać mocz na początek oblewając trójce skoro sami wybrali droge bez człowieczeństwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogorszyło mu się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tym masz do Nowego? Forum jest ogólnodostępne. Nowy siedzi tu 10 lat i będzie siedział do końca świata. Odpuść Widmo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v34
jak się was milusio czyta :classic_cool:🖐️ jestem pod wrażeniem że tu nadal starym szambem jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam tematełe bo dla tych kilku facetów z forume warto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś jak się was milusio czyta jestem pod wrażeniem że tu nadal starym szambem jedzie .. Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cie tylko za opcję... X zgadza sie,twoja obecność to jak wylew szamba zamknij wary będzie mniej smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy mózgowy cellulicie....spróbuj wymyśleć coś bardziej twórczego a jeśli masz za ciasny umysł to zawrzyj psyk!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś pomarańczowy mózgowy cellulicie....spróbuj wymyśleć coś bardziej twórczego a jeśli masz za ciasny umysł to zawrzyj psyk!!!! X chcesz powiedzieć,że masz cellulit ? to przez nadwage, lenistwo, wiek starczy i śmieciowe koryto świnko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sexu im głupsza tym lepsza Poprz. 1 4 Nast. v34 2012.06.15 Postanowiłam się z wami podzielić swoim dość spektakularnym doświadczeniem. Tym bardziej głęboko zapadającym mi w pamieć, im mocniej byłam zmuszona uczestniczyć w tym spektaklu. Wracałam wczoraj około 20,30 z dalekiej podróży do domu. Korzystając z podmiejskiej komunikacji zmuszona byłam wysłuchać monologu młodej ok20letniej istoty i jej dywagacji sercowych, które wywoływały u mnie ósemkowy skręt żołądka. Rozmowa telefoniczna przebiegała tuz za moim uchem w takiej formie: "- jej!!!!! jedzie ten kierowca co to się ostatnio tak namiętnie uśmiechał [ notabene facet uśmiecha się do każdej] - tak kociaku już siedzę, no daleko hihihihi, prawie na końcu hihihihi, no poczekaj policzę 1,2,3 na czwartym siedzeniu od niegono coś ty kociakuzazdrosny rybek??ale mam motyledosłownie szaleją ooo ale Alfa piekna srebrnanie no ta duża.. u nas jeździ taka czerwona do sprzedania ale wiesz kociaku ma te brzydkie światełkawiesz jakie światełka lubie?? jej znowu mam te motyle latają mi po całym brzuchuno powiedz coś znowu będziesz mówił że tylko ja gadama ja wiesz gadam kiedy mam cos do powiedzenia [kilka mniej spektakularnych zdań po czym laska znowu] .zaraz mi zniknie połączenie z tobąjeszcze nie dojeżdżasz do [tu nazwa miasta] bo by mi znikał zasięg a jak znika zasięg wiem że dojeżasz.ale mam motylewidziałes te nożyczki na allegro super co??? jejku mam straszne motyle i już za tobą tesknie. Co mówisz?? co?? wiesz co zrozumiałam?? ze jedziesz do zonkity byś mi tak nie powiedział prawda?? nie powiedziałbyś tak.. jej który dziś?? o jej za raz, dwa, trzy miechy nasza 1 rocznica poznaniano mówie że za trzy miesiące będzie rocznica jak się poznaliśmyjeszcze się nawet nie pokłóciliśmy widzisz..noo może jeden malutki foch, jestem taka szczesliwa. Co mówisz?? Imprezę?? byłoby super!!!!" wreszcie zniknął zasięg na moje szczęście, choć nie trwało zbyt długo. Telefon wykonany do koleżanki. "Wiesz co się stało?? [imię faceta] powiedział że mamy niedługo rocznicęnoo sama zapytałam się że co??...a on na to że mamy rocznicę i planuje mi zrobić imprezęzobacz jak pamiętał [po czym mase informacji dzięki którym potrafiłam niemalże ze 100% dokładnością ustalić kim jest ten gość i że nie powinien bynajmniej prowadzić takich dialogów z tak beznamiętnie pustą idiotką]" No cóż uroki komunikacji podmiejskich w ciasnocie Sprinterów, zalatuje innym zmęczonym podróżnym tanim Wenezuelskim serialikiem. Mój koszmar zakończył się po jakiś 40 minutach męczarni na przystanku końcowym. A panowie powinni z większa ważnością dobierać sobie kobiety do romansów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód jako przedłuzenie tego co ma sie w kroczu v34 2012.12.17 http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=28155139 96&ap=2&bid=12810&aid=26854410&tid=0 zachecam poczytac opis Nic dodac nic ując ' ' ' .. Nie czyń priorytetu z kogoś, kto ma Cie tylko za opcję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa mój stary pościk :classic_cool:🖐️ Legenda nadal żywa :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aukcje zarchiwizowano umysłowy pokrako :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz tego postu to pokazałam swój dekolt? :classic_cool: to był HIT :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś aukcje zarchiwizowano umysłowy pokrako X dlaczego wykorzystujesz ludzi chorych aby komuś dowalić i tylko na tyle cie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś a nie masz tego postu to pokazałam swój dekolt? to był HIT X raczej kit, bo myśleli że to twoja duра i nieaktualne w twoim wieku piersi stoją jak klęczysz i myjesz podłoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd ty pokrako wiesz jak stoją piersi przy myciu podłogi?? z autopsji?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś skąd ty pokrako wiesz jak stoją piersi przy myciu podłogi?? z autopsji? X przecie nie musze jechać do Egiptu aby wielbłądy zobaczyć i poczuć ich smród ich gówienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tobie daleko do tych poczciwych stworzeń gdybyś nie załapała, bo coś przereklamowany ten twój intelekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem że praca w ZOO? :classic_cool:🖐️ spoko każdy etat jest dobry :classic_cool:...znikam...przy tobie cellulicie to się nie rozruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
v34 dziś rozumiem że praca w ZOO? spoko każdy etat jest dobry ...znikam...przy tobie cellulicie to się nie rozruszam X powtarzasz sie z braku kreatywności, zrzuć sadło i przestanie cie uwierać ten nieszczęsny cellulit bo niemal w każdym poście o nim przypominasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó
V Czołem! Hihihi. :-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Father, co ty tak się wydzierasz? Chóójje, pizzddyy i obciąganie? Cho na stronę. Pokażę ci dzisiaj. Ponownie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamer Widmo.💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo toczy pianę?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj psycholku dowody na prostytucje V i pedofilię Matu. Przecież je masz, sam tak pisałeś detektywie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zachlap klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co kończyć "konflikt" chowając głowę w piasek? Niech psychol pokaże swoje domniemane dowody i sprawa będzie jasna. A jak nie ma dowodów niech spiertala i nie obrabia ludziom doopy w nędznym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale po co kończyć "konflikt" chowając głowę w piasek? Niech psychol pokaże swoje domniemane dowody i sprawa będzie jasna. A jak nie ma dowodów niech spiertala i nie obrabia ludziom doopy w nędznym stylu. GgggggG Matu obaj stąd spiertalajcie czuby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×