Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

smutne ale śmierć pani Czubaszek nie wywołała u mnie żadnego smutku

Polecane posty

Gość gość

Jakoś nie mogłam tej kobiety polubić...do bólu współczesna, sarkastyczna, niemiła, nieprzyjemna. Żal kobiety, ale zawsze jak podają że ktoś znany umarł to jakoś mi dziwnie, czasem smutno, a tu NIC, ściana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie mam pojęcia kto to jest ani nie chce mi sie sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna nawiedzona baba która zrobiła w życiu kilka skrobanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czubaszkowa? Pytasz kto to, niestety gnida...pierwszy raz w życiu złamałam zasadę że nie mówię źle o zmarłych. No chyba że to Hitler i mu pokrewni. Czubaszkowa aborcje aborcjami, ale też była chamska, wyśmiewała kobiety niepracujące, lubiące dzieci, wyśmiewała anty-feministki, wyśmiewała święta, tradycję, wszystko tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo inteligentna kobieta, szkoda wielka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez to obeszlo, zapamiętałam ja tylko z wypowiedzi o skrobankach- aborcjach, wiecej na jej temat nie sluchalam, nie czytalam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubiłam jej dowcip. Nie wszystko trzeba brać zupełnie na serio. Polecam książkę"Każdy szczyt ma swój Czubaszek"- można lepiej poznać tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sarkastyczna, czasem bezczelna, mowila co mysli szczerze i bez sztucznego ugladzania. I wolalam sluchac jej niz slodkopierdzacych celebrytek, z ktorych robiono ideały, ekspertki od wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 Czytalam kksiazke i podobala mi się. Wylania sie z niej obraz pani Czubaszek zupelnie odmienny od tego jaki prezentowano w mediach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:33- zgadzam się. Z drugiej zaś strony - nie wiem co was tak oburza - tutaj, na forum, więcej jest czasami radykalizmu, chamstwa i to jest okej. Tymczasem większej odwagi wymaga otwarte głoszenie swoich poglądów. Pani Maria była specyficzną osobą, ale ciężko też nie docenić jej dorobku artystycznego. Najłatwiej powiedzieć - gnida, nie wiedząc dokładnie o kim mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi. We mnie wywołała dużo emocji, bardzo ją lubiłam, fantastyczna szczera, bezkompromisowa i wierna swoim przekonaniom kobieta, gotowa bronić swoich racji. Mało takich ludzi na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o wiele bardziej poruszyła mnie śmierć Czubaszek, Pratchetta, Kaczmarskiego... niż np. Jana Pawła II; Taka Czubaszek nie ma na sumieniu setek zgwałconych przez księży dzieci czy tysięcy ludzi zarażonych HIV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potraficie plotkowac a znacie choc Jej tworczosc?o tym mozna mowic a nie jakies ploty wyjatkowo szczerej osoby. Ale u nas tych co mowiac co mysla sie zasciankowo nie cierpi hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:57 będziesz płonąć ... już tam na dole smołę na ciebie gotują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet nie wiedziałam, dopiero weszłam na net. Ogromna, ogromna szkoda :( Świetna babka była, z niesamowitym poczuciem humoru i zwykłą życiową uczciwością... :( Idę odkopać stare odcinki "Dymu z papierosa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Specjalnie zeszłam do piwnicy... żadnych kotłów nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam ją lubić po tych wypowiedziach o skrobankach...Inteligentna, błyskotliwa, dowcipne - zgoda, taka była, ale nie potrafię szanować człowieka, który otwarcie przyznaje, że robił aborcje na zasadzie środka antykoncepcyjnego. Zero odpowiedzialności i moralności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a zapytałaś swoją mamę, babcię, ciotki jakie one mają doświadczenia w tej materii? W latach 60-70 wykonywano 400-500 tys. aborcji rocznie i cała masa kobiet traktowała ją właśnie jak rodzaj antykoncepcji, w tym może i te z twojej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobnie odczuwam,jak autorka. do tamtego momentu nic dla mnie nie znaczyła-ot nietuzinkowa postac z tv, celebrytka...ale gdy otwarcie przyznala się do skrobanek i nawet cienia skruchy nei wyrazila, zadnego zalu to zaczelam się zastanawiac czy aby na pewno jest ona czlowiekiem,czy tez potworem bez uczuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a czego ona niby to miała żałować i za co się "skruszać"? ty masz swoje przekonania i wierzenia, ona miała swoje; żadne nie są lepsze od drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może za to ze zabiła wlasne dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego ani nikogo nie zabiła, aborcja to nie morderstwo, nawiedzona oszołomko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dlatego że dokonała aborcji? Nie usprawiedliwia jej lecz wiele tych świętych z pod ołtarza się wykonało i jest ok. bo się nie przyznały.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ja lubilam. Miala opinie innych zupelnie gdzies. I tym ze nie placzecie po niej tez by sie nie zmartwila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie jej śmierć ani Ziębice, ani grzeje. Nie lubiłam jej jako człowieka, ale źle też jej nie życzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusofil
Pani Maria Czubaszek była kobietą taką, jaka jest większość kobiet. Aborcje - większość zrobiła 1-3 w życiu.. Naśmiewanie się z tradycji - większość z Was hołduje feministycznym ideałom zamiast tradycji. Wy po prostu to ukrywacie i odgrywacie swoje role, a jej rolą w telewizji było pokazanie jak jest naprawdę i jej to dobrze wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie ukrywam mówie otwarcie o swoich pogladach, tradycja jest przereklamowana, kury domowe to kobiety 2 sortu, kobieta musi byc wykształcona i niezależna, tylko skrobanek nie pochwalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również, nie to, że jej "nie lubiłam", po prostu była mi doskonale obojętna, tak jak Michael Jackson, Whitney Houston i i inni, po których w dobrym tonie było lamentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ona zmarła? Nie wiedziałam. Kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ne pierdzielcie,ze wiekszosc robila 1-3 aborcje w zyciu.to ,ze czubaszek zrobila kilka(nikt nie wie ile, w kocu dla niej to antykoncepcja byla). moja mamanie miala ani jeden, ur 5 dzieci, jedno poronila,ciocia ur 6 dzieci, jedno poronienie. oczywiscie slyszalo sie,ze ktos tam zrobil aborcje lub mial robic ale nie tak jak wy to opisujeciecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×