Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
valuee

Odszkodowanie

Polecane posty

Hej, po pijaku byłem sprawcą wypadku i rozbiłem auto nie tylko swoje ale i kolesia, który chce ode mnie zadośuczynienia. Tylko że ja nie mam oc ważnego, więc jak mam dać mu odszkodowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no w przypadku takiej sytuacji kasa jest wypłacana przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, ale sprawca nie zostaje bez konsekwencji. Warto sobie poczytać o tym na http://szkodyrzeczowe.pl/ - tam jest artykuł o tym, gdy sprawca nie ma OC (szkodyrzeczowe.pl/likwidacja-szkody/gdy-sprawca-wypadku-nie-ma-wykupionego-ubezpieczenia-oc/) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jak byś się udał do fachowca bądź do jakiejś instytucji. Ja byłem w kancelarii Liderio która bardzo sprawnie poradziła sobie z moją sprawą i teraz mogę śmiało ich polecać bo nie dość że podeszli do mnie jak do człowieka a nie jak do bankomatu jak to nie które firmy ale też załatwili to w bardzo szybki sposób. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sprawdzony kontakt w kancelarii Meritum – Panią Agnieszkę Mikołajczyk. Zajrzyj na meritumodszkodowania.pl. Ja trafiłam dzięki innym opiniom je jak najbardziej potwierdzam – to skuteczna kancelaria z dużymi sukcesami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sprawdzaliście już ofertę EuCO? Moim zdaniem jest bardzo dobra i korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romananana
Fakt, długo są na rynku. Poza tym opinie o EuCO są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam euco ! Sprawdzili się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO specjalizuje się od lat w odzyskiwaniu odszkodowań. Nie da się ukryć, że są dobrzy w tym co robią, stąd tak dobre opinie o nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Ja ze swojej strony polecam firmę Odszkodowania123 http://odszkodowania123.pl/. Okazali mi nie tylko wielkie wsparcie ale też wykazyli się profesjonalizmem. Moja sprawa po kilku miesiącach zakończyła się pełnym sukcesem. Na moje konto wpłynęło odszkodowanie i to w kwocie duzo większej niż się spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie właśnie też euco bardzo profesjonalnie podeszło do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz R
Jeżeli chodzi o dochodzenie odszkodowania to warto skontaktować się z kancelarią, która zajmuje się tego typu przypadkami. W moim przypadku świetnie sprawdziła się Auxilia.pl, która pod względem podejścia, szybkości działania i warunków współpracy nie miała sobie równych. Opłacili nam całą sprawę sądową, do tego pomogli w znalezieniu dowodów i światków wypadku oraz reprezentowali nas w sądzie, dzięki czemu walka nie poszła na marne i wygraliśmy ją na naszych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z europejskiego centrum odszkodowan (euco ) jakis pol roku temu i musze przyznac ze wiele mi pomogli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku odszkodowań ich negocjowaniem itp. to mogę śmiało polecić - www.negocjato.pl - mi nieraz uratowali skórę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklama reklama reklama jprdl co za kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z Europejskim Centrum Odszkodowań. Z tego co słyszałem pomagają w podobnych sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, ludzie z euco pomagają w takich sytuacjach. Dwukrotnie uratowali mi skórę, za co jestem im bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdkaWWA
Sporo pozytywnych opinii o tym euco, mam pewien nietypowy problem więc chyba się do nich zgłoszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pozytywne to chyba dobrze, jak ktoś potrzebuje pomocy to na pewno ich weźmie jeśli są skuteczni tak jak ludzie opisują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktuj się z EuCO i Ci pomogą. Wiem o tym, bo mi pomogli. Zajęli się wszystkim profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam45

Akurat w przypadku pomocy i uzyskania odpowiedniego odszkodowania, polecam także stronę WaszeOdszkodowania.pl fachowcy z dużym doświadczeniem, mi bardzo pomogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Walczyłem o odszkodowanie za wypadek na przejściu dla pieszych (wjechał we mnie gościu z D..pizzy na takim skuterku- dostawca zwykły)miałem mega wątpliwości bo tam nie było świateł więc sam nie wiedziałem czy coś mi się należy. Dzwoniłem po kilku numerach i wszędzie mi odmówili, tłumacząc, że będzie mi to ciężko udowodnić itd. i później kumpel mi dał numer do SOS BPHC tutaj masz namiary : sos-bphc.com i kurde z ich pomocą się udało. No nie ukrywam że momentami traciłem nadzieję ale finał okazał się dla mnie szczęśliwy. Dobry kontakt z kancelarią zawsze mogłem liczyć że oddzwonią jeśli akurat nie szło się do nich dodzwonić nie zostawiali mnie samemu sobie itp. Inni mi odmówili a oni wzięli jak się później dowiedziałem to oni biorą i lubią same zagmatwane sprawy więc wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

zdecydowanie fachowca Ci trzeba 😉 Kolezanka pracuje w kancelarii T&W w Krakowie ktora zajmuje sie odszkodowaniami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli będziecie chcieli starać się o odszkodowanie to warto skorzystać z pomocy fcs-accident.com/. Ekipa, która działa w UK i walczy o odszkodowania dla Polaków. Bardzo skuteczni w tym co robią, więc myślę, że bez obaw będzie można do ich oferty sięgać, na pewno będziecie zadowoleni z tego jakie propozycje będą dla Was mieli. Do każdej sprawy podchodzą rzeczywiście indywidualnie co niewątpliwie ma duże znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda
Dnia 16.11.2018 o 15:41, Gość gość napisał:

Skontaktuj się z EuCO i Ci pomogą. Wiem o tym, bo mi pomogli. Zajęli się wszystkim profesjonalnie.

Dla mnie plusem jest to, że nie pobierają opłat za analizę sprawy i że rozliczają się dopiero jak odzyskają odszkodowanie. To uczciwe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donnam

Taką walkę mam za sobą, ale na szczęście skuteczną, bo postawiłam na adwokata Cejrowskiego z tczewskiej kancelarii na Słowackiego. Pomógł, był dobrze przygotowany, pewny siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

daj swojego ryja na reklame ja w kinder czekoladzce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprawił, nam powtarzane było aby nie szukać ośrodka na własną rękę aby brat nie trafił w zle ręce. Gdy już po kilku tygodniach i  miesiącach zaczynaliśmy się niecierpliwić bo stan brata w dalszym ciągu się pogarszał nadal systematycznie zapewniano nas o tym że już niemal znaleziono ośrodek i abyśmy nie szukali go sami. I tak przez kolejne tygodnie, po naszych telefonach lub próbie ponaglenia nadal utrzymywano nas w nadzieji że już prawie znaleziono ośrodek,  że już na dniach przedstawiciel Euco jedzie na spotkanie z profesorem w sprawie brata itp. Brat po wielu miesiącach zmarł, nie doczekał znalezienia ośrodka. Żadnego ośrodka Euco również nie stworzono do tej pory nie wiem skąd zapewnienia pracowników Euco o tworzeniu ośrodka przez Euco. Brat zmarł. Nadal jest problem z wypłaceniem odszkodowania które ponad rok temu zostało zasądzone sądownie. Mimo wielokrotnych interwencji rodziców  wciąż słownie przekładane są terminy przelania odszkodowania. Rodzice nie otrzymali do tej pory zasądzonego im rok temu odszkodowania, nadal są zapewniani że już lada moment otrzymają swoje pieniądze które sądownie zasądzone były im rok temu. Po kolejnych interwencjach rodziców w centrum Euco w zeszłym tygodniu twierdzono że przelew odbędzie się w poprzednią środę gdyż ktoś jest na zastępstwie, później były problemy z księgowa, teraz znów twierdzą iż muszą porozmawiać z Panem prezesem itp od tygodni kontaktu brak. Za każdym razem rodzice są zbywani i zapewniani o tym że już na dniach zostanie przelew wykonany. I tak od roku ... Ze względu na rażące niekompetencje firmy Euco z Legnicy poinformowaliśmy różnych reporterów telewizyjnych, min P. Małgorzatę reporterkę wrześniowego wydania reportażu (odnośnie Euco w Legnicy pt"wywalczyli odszkodowanie pieniędzy niema " który ukazał się kilka dni temu ) Interwencji na Polsacie(proszę też obejrzeć reportaz uwagi tvn odnośnie praktyk Euco) kolejnym krokiem jest złożenie zawiadomienia w prokuraturze odnośnie możliwości popełnienia przestępstwa. 

Opinie negatywne które nawet nie łamią prawa ani nikogo nie Obrażaja na stronie Google euco legnica są usuwane,  ludzie tacy jak ja nie mają gdzie napisać swojej opini ponieważ są one ukrywane i widoczne tylko dla nich dlatego piszą na Facebooku oraz facebookoeych grupach bo są blokowani. Wystarczy wpisać w lupkę "euco legnica" i jechać w dół strony są tam posty poszkodowanych osób które że względu na ukrywanie i blokowanie nie mogli już nigdzie indziej wyrazić swojej opini 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×