Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problemy intymne

Polecane posty

Gość gość

Witam was dziewczyny mam wielki problem. Kochałam sie z chłopakiem 26 dnia cyklu bez zabezpieczenia stosunek niepełny okres dostałam 28 i trwał przez tydzień dodam, że był normalny po okresie kilka dni później dostałam jakieś infekcji możliwe,że od publicznych łazienek trwała długo więc leciały ze mnie uplawy białe grutkowate oraz swędzenie i ból podczas oddawania moczu, ponieważ mocz leciał mi na te ranki .... nie byłam u ginekologa ani u żadnego lekarza ponieważ przebywałam za granicą. Teraz od 18 dnia cyklu leci ze mnie krew na początku jej nie zauważyłam jedynie odrobine na papierze mam wysoką gorączkę ponad 39 stopni bóle w brzuchu na górze na środku oraz w podbrzuszu dziś mam21 dzień cyklu i krwi jest wiecej .http://voila.pl/193/3yoxp/#prettyPhoto[pp_gal]/0/ Dodam jeszcze ze bolały mnie plecy na samym dole. O czym ma to świadczyć? Jestem umówiona na wizyte u ginekologa za 2 tygodnie cóż terminy chciałabym sie spytać czy któraś kobieta miała takie objawy i co one świadczyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwwwwaaaaaaa
Piersi bolą? Wymioty jakieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew nie leci z.pęcherza tylko z pochwy... wiem myślę że tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okres może sie spóźnic ale tez przyspieszyć. Myślę żebyś poszła na izbę przyjęć jak radziła kobieta wyżej. Możliwa też jest ciąża no słuchaj mało prawdopodobne ale sa takie przypadki. Więc idz zeby nic sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz że ciąża jest możliwa? Myślisz ze plemniki przetrwają w takich warunkach? To pomysl logicznie jak mają przetrwać do owulacji no jak? W woreczku sie zamkana ? Schowaja sie czekając na owulacje? Tak możliwe jest to ale gdy Ci sie okres przesunie. Tyle w temacie. Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iloneczka08
Hehe grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) zajście w ciąże z innego stosunku, 2) bardzo krótkie cykle, 3) przesunięcie owulacji i okresu, 4)pomylenie krwawienia z okresem (zdarza sie),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi kochane ;* dam znać po jakimś czasie co sie ze mna działo . Również pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×