Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

mam 31 lat i żaden mnie nie chce

Polecane posty

Dziewczyno ciesz się i korzystaj z życia, podróżuj, zwiedzaj, tańcz, śpiewaj, baw się. Uwierz mi że facet godny rezygnacji z tego trafia się jeden na milion, większość to niestety albo buraki z wyższym wykształceniem albo toksyczni frajerzy. Przykre ale prawdziwe, przepraszam ale takie czasy że lepiej i szczęśliwiej jest być singlem albo mieć po prostu przyjaciela z przywilejami. Jeśli chcesz założyć rodzinę bo możliwe że już w tym wieku myślisz o tym to nie szukaj na siłę, pomyśl o innych rozwiązaniach z których można skorzystać zamiast za wczasu skazywać siebie i dzieci na nieszczęśliwe życie. Pozdrawiam 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wypowiem sie normalnie w tym temacie. Sprawa jest prosta: Jestes po 30 wiec niestety ale to juz danger zone i to powazny. Kobiety powinny szukac najlepszego faceta w wieku do 25 lat max ale zamiast tego baluja, zachlewaja sie na imprezach i maja karuzele bolcow, tindera itd nawet do 30 i po. Sporo z nich zostaje przed 30 samotnymi matkami. Po 30tce nagle jednak zdaja sobie sprawe ze - no dobra teraz czas na rodzine i stabilizacje. I wielkie zdziwienie, ze przestalam istniec dla facetow. No tak to jest, trzeba umiec podejmowac decyzje i brac za nie odpowiedzialnosc. Przebalowalas lub poswiecilas najlepsze lata na kariere ewentualnie bylas przy nieodpowiednim facecie ( podjelas zla decyzje i wpedzil Cie w lata ) teraz masz znacznie mniej opcji. I lepiej sie zastanow powaznie co teraz robic - wg mnie powinnas realnie zweryfikowac to jakie masz teraz mozliwosci. Ja osobiscie nie spotykam sie z kobietami powyzej 30tki i z samotnymi matkami. I mysle ze wielu high value man robi dokladnie tak samo - bo niby dlaczego by mieli? Nie interesuje mnie wspolczesna propaganda i sfrustrowane panienki.

To co Ci doradze z perspektywy High Value Man to - nigdy, ale to przenigdy nie sluchaj rad kobiet, ktore same dokonywaly zlych wyborow, lub sa samotne. Sluchaj mezatek, w koncu to jest Twoj cel - prawda? Nastepnie - omijaj z daleka otoczenia, ktore bedzie Cie utrzymywalo w Twojej aktualnej sytuacji, patrz na komentarze wyzej - Baluj, baw sie, korzystaj z zycia bla bla bla - NIE ROB TEGO, bo czasu na to juz nie masz. Teraz Twoim targetem powinno byc poszukiwanie partnera a nie dalsze marnotrawienie czasu na glupoty. Lekcje spiewu, tanca to sobie mozesz brac jak znajdziesz partnera. Jako ze masz 30 lat, to wg mnie bedziesz w zasiegu facetow 33/4 - 40. Nie beda oni high value ale razem przezyjecie sobie spokojnie starosc itd i bedzie good enough. Chodz w miejsca, gdzie chodza przystepni starsi goscie, co maja cos we lbie - spokojne kawiarnie, kulturalne wydarzenia z klasa itd. Omijaj kluby itd bo tam predzej poznasz jakiegos wykolejnego przez los ...a anizeli faceta. Popytaj znajomych, korzystaj z domowek etc. Rozejrzyj sie w swoim gronie, moze ktos szuka tak jak ty. 

No i na koniec cos pokrzepiajacego - zawsze moglo byc gorzej ( nie jestes samotna matka ) wiec nie marnuj czasu tylko aktywnie szukaj.

Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×