Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

mam 31 lat i żaden mnie nie chce

Polecane posty

Gość gość

faceci chcą laski max 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauwazyłam ,serio a mam 36 ,rozwódka z 12 latkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dzieści plus
to fakt, po co komu poznawać 30+ jak masa młodszych wszędzie, takie realia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co?ponoć wygląd nie jest najważniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto naopowiadał ci takich bzdur ze wyglad nie jest najwazniejszy:D? dla mezczyzn jest akurat najwazniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś targetem panów pod 40 do związku i 20sto latków w celach eksperymentu jak to jest z starszą laską, tak po krótce. Targetem twoich rówieśników są wciąż 20sto latki. Zaraz wyskoczą prymitywne babska i zaczną wyzywać facetow w twoim wieku od starych dziadów, ale to nie zmieni tego faktu choćby nie wiem jak bardzo by krzyczały. Zainteresowanie twoją osobą wśród równolatków będzie niewielkie, musisz się z tym pogodzić. Jak już mam ci radzić to szukaj w realu. Jak dobrze wyglądasz to masz chociaż 50/50 szansy, że może twojemu rówieśnikowi twój wiek nie będzie przeszkadzał jak nie widać po tobie pierwszych oznak starzenia się czyli zmarszczek itp. Neta sobie daruj jak chcesz znaleźć faceta w swoim wieku bo oni będą mieli z reguły filtr na wiek czyli nawet nie zobaczą twojego profilu. A jak to kolejny temat założony tylko po to, żeby się powyzywać to ja w tym nie uczestnicze, bawcie się dobrze jadąć po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest niesprawiedliwe, że nawet 37 latek szuka wciąż laski poniżej 30 Wychodzi na to, że dla facetów liczy się tylko wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co w tym niesprawiedliwego? Tak jest bylo i będzie. Tak samo kobieta nie chce na partnera dziada czy nieudacznika jak facet nie chce brzydkiej czy starej partnerki. Takie jest życie i ludzka natura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co w tym niesprawiedliwego?! tak jak nie każda leci na kasę, nie każdy powinien lecieć na młodośc i urodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jak to po co?ponoć wygląd nie jest najważniejszy? Zgłoś a na co mają lecieć jak te panny po 30 rozumu też często nie mają, więc na co lecieć mają faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tak jak nie każda leci na kasę, nie każdy powinien lecieć na młodośc i urodę" No i tak przecież jest że nie każdy myśli tymi kategoriami. Także nie wiem o co ci chodzi. Uważasz ze nie każda kobieta leci na kasę ale każdy facet leci na urodę i młodość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwróćny role. Dlaczego 20latka zamiast rowiesnika albo powiedzmy 25 latka miałaby wybrać faceta koło 40ki? Albo nie ch będzie facet 30letni.ma większe branie wśród 20paro latek niż facet 40letni. Więc można się Panowie czarowac Ale 20raczej Was nie zechce.po co jej dwa razy starszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadając na twoje pytanie zazwyczaj kobiety wybierają starszych ze względu na większą dojrzałość emocjonalną, doświadczenie życiowe, ustatkowanie materialne itp. Po za tym zadbany 30-40latek może nadal wyglądać bardzo atrakcyjnie co u kobiet w jego wieku nie jest już możliwe z przyczyn naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam mnóstwo przykładów kobiet (w rodzinie i wśród znajomych) które po 30 poznały swojego faceta. I bynajmniej nie 40-latka tylko równolatka. Facet po 30 który ma równo pod sufitem nie wiąże się ze studentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary prawik
Jeśli o mnie chodzi to ja z kobietą po 30tce po prostu się nie zwiąże bo i po co? Rodziny nie chcę, seks z taką to wątpliwa atrakcja a z upływającym czasem będzie jeszcze gorzej, samotność mi niestraszna bo już przywykłem, do tego babskie towarzystwo jest toksyczne ale dla młodej laski można by się z tym męczyć ale dla 30+? Pff..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary prawik
"Facet po 30 który ma równo pod sufitem nie wiąże się ze studentką. " niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro uważasz że seks z kobietą po 30 jest gorszy niż z 20 tką to najlepszy dowód na to że jesteś prawikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:07 dlatego że chce świętego spokoju, rodziny, kobiety dojrzałej emocjonalnie a nie siksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swiety spokoj to bedzie w grobie.. rodzina? to jezeli ktos nie chce rodziny znaczy ze ma nierowno pod sufitem? dojrzalosc emocjonalna? mloda dziewczyna tez z czasem dojrzeje, a tak w ogole to moze zwiazac sie z emerytka skoro to takie wazne 20-kilkulatka to siksa? nie wiedzialem, myslalem z tak nazywa sie dziewczynki ktore sie mocza w nocy, ewentualnie glupawe gimnazjalistki udajace dorosle, no ale widocznie to jest wszystko wzgledne i kobieta przed 40stka moze byc "siksa" jesli mialaby sie zwiazac z 50latkiem.. przynajmniej w mniemaniu jego zazdrosnych rowiesniczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że dla niektórych 20sto pare latka to dosłownie 20lat. No kuźwa, zacznijcie troche jarzyć. Chodzi o to, że np rówieśnik pani w temacie czyli 31 latek może spokojnie szukać wsród 20sto pare latek czyli np 24 czy 27 i tak dalej - czyli niekoniecznie wśród studentek. I nie bądźcie takimi hipokrytkami. Bo jak macie po 20 parę lat to spoko jest umawiać się z facetem nie w swoim wieku, ale jak już macie 30+ to nagle wielkie wymaganie, żeby był w tym samym wieku. Karma drogie panie. Bo ten co kiedyś miał 20 parę i jego rówieśniczka go olała dla starszego czy młodszego, teraz jak ma 30+ on olewa was swoje rówieśniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ja już nie wiem, czy kobiety są w jakimś supermarkecie, w działach oznaczonych 20-23, 24-27, 27-30 i panowie tam przychodza do wybranego działu? Bo tak wynika z tego co tu piszecie. Jakby wiek determinował miłosny wybór. Jakby facet np. poznał atrakcyjną, fajną 30 latkę z którą się świetnie dogaduje, ale potem stwierdza "ale nie, ona jest o 4 lata za stara. Może być glupsza ale młodsza". No weźcie się stuknijcie w głowy. Normalny facet po 30 nie patrzy na to czy kobieta w której się zakochał ma 32 czy 27. I ja naprawdę znam mnóstwo przykładów. Nawet ostatnio, moja koleżanka ma w tym roku 31 i poznała swojego pierwszego faceta, który chyba jest od niej młodszy. Bo po prostu do siebie pasują, podobają się sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu: koleżanka 31, kolega 32. W tym roku ślub. Dwa lata temu: koleżanka 33, spiknęła się z kolegą z klasy z liceum. Trzy lata temu: mój brat 30, poznał swoją dziewczynę 31 lat, dziś są szczęśliwym małżeństwem. Moglabym tak mnożyć w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30, moja dziewczyna 35. Najważniejsze to nie dać sobie wkręcać tych głupot, które w erze internetu może napisać każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj kto naopowiadał ci takich bzdur ze wyglad nie jest najwazniejszysmiech.gif ? dla mezczyzn jest akurat najwazniejszy x tu nie tylko chodzi o wygląd ale charakter,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mężczyźni o których piszesz to pewnie brzydale albo desperaci nie mający wcześniej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba chciałbyś. Co, światopogląd podlewamy kompleksami runął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i nie przychodzi mi na myśl ani jedna para, gdzie on by był po 30, a ona 20-28. To chyba jakieś mrzonki nieudaczników marzycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam pary z młodszą partnerką i to nie mrzonki, ale znam też ze starszą i to nie brzydale, ale wręcz przystojniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny nie będzie ze starszą kobietą chyba, że w hollywood bo oni wolą jak kobieta zarabia na siebie a każda inna będzie ich utrzymanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcę 40stke !!! wy baby niedobre wy a jestem ciut młodszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×