Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy zalujecie imienia jakie nadaliscie dziecku ?

Polecane posty

Gość gość

Bo mnie dreczy czy dobrze wybralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, uważam, że mój synek ma śliczne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żałuję. Córka ma na imię Zofia (po mojej babci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy wybrane zanim dla dziewczynki i dla chłopaka zanim się dziecko urodziło, jest dziewczynka Ela i innego lepszego imienia sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie! Corka nigdy nie spodkala innej dziewczynki o tym imieniu, nigdy nie miala problemow z imieniem.. Syn, owszem w Pl bylo popularne..obecnie jest wyjatkowe i milo sie kojarzace :) Obecnie mieszkamy poza granicami kraju i nie mamy absolutnie zadnych problemow z imionami naszych dzieci :) Czy to w pisaniu czy w wymowie, obydwoje nosza po prostu miedzynarodowe imiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie-nadałam zadkie i w ciazy zastanawiałam sie czy nie dac bardziej zwyklego-ostatecznie nie dałam zwykle i jestem mega happy:) zwykle to Szymon niezwykle to Arnold :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie żałowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mam Zosie i nadal podoba mi się to imie. wiem ze jest mega popularne ale ja odkąd skończyłam 16 lat wiedziałam że jeśli będę miała córkę to będzie tylko Zosia. urodziłam mając 26 lat więc przez 10 lat trzymałam się twardo mojego pomyslu:) a jeśli ktoś żałuję to przez pierwsze 6 miesięcy od zarejestrowania dziecka można zmienić imię bez problemów. potem to już tylko sąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,bo dla mnie imie to cos wiecej niz ladnie brzmi(tym bardziej,ze gusta sa rozne ,niema takiego imienia ,ktore bedzie sie podobac kazdemu).Ale te imiona duzo dla mnie znacza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie w doopie mam opinie innych i top trendy dziś ludzie to hipokryci tu mówią nicola patola jak moja sąsiadeczka a za chwilkę córkę tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też czasami mam wątpliwości. imię córki w dalszym ciągu bardzo mi się podoba, ale nie jestem pewna, czy do niej pasuje. chyba po prostu inaczej sobie wyobrażałam dziewczynkę o tym imieniu - chodzi o wygląd zewnętrzny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A muj syn ma imię Dżastin ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×