Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćtoja

czy jesteście w tym miejscu w życiu w ktorym chcieliście być

Polecane posty

Gość gośćtoja

Czy "życie napisało inny scenariusz?" Zacznę od siebie. Jestem już prawie 40 latką, jak byłam nastolatką, to myślałam ,że będę już w owym wieku miała dwoje dużych dzieci, męża, będziemy pracować w budżetówce za marne grosze i żyć od 1go do 1go, raz na rok jeździć na wakacje nad Bałtyk. Miałam być młodą mamą przed 30ka i śmiałam się z tych, co starają się o dziecko koło 4o ki. (karma wraca jak widać, więc uważaj o czym myślisz). Życie potoczyło się inaczej. Najgorzej - że jednak nie mam rodziny ( i nie na Boga nie wybrzydzałam, a na siłę się nikomu nie będę narzucać, tak samo jak na siłe nie wyjdę za mąż - aby tylko mieć status mężatki). Za to nie pracuję w budżecie, zarabiam i starcza mi nie tylko od 1go do 1 go. Myślałam, że koło 40 ki roztyję się i będę już starszą panią, a tu o dziwo figura lepsza niż w 25 roku życia. Przynajmniej tyle na plus. Zmarszczki też przewidywałam, to mam, ale mniejsze niż sądziłam. Być może po prababci :) Geny. Myślałam, że nigdy nie polecę samolotem, bo to dla odważnych no i nowobogackich. Więc co roku aviomarin i do PKS-u. NIe myślałam tylko, że jak już znajdę sobie faceta 'tego na zawsze" ( bo byłam pewna , iż rozpoznam, że własnie on jest "tym na zawsze", że ten facet po iluś latach pójdzie w siną dal. Myślałam, że stare panny po 30 stce są okropnie brzydkie i zdziwaczałe, sama jestem teraz gruubo po 30 stce. Zastanawiam się, czy najpierw zbrzydnę, czy to drugie... ;) A w ogóle to miłego wekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×