Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zosia24 2

On chce czekać do ślubu

Polecane posty

Gość Zosia24 2

Jestem z moim facetem juz od 1,5 roku. Ma 27 lat i chce czekać z seksem do ślubu a ja niekoniecznie. Czy jest możliwy kompromis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorzystaj z innego lub wejdź na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to niech czeka, ale niekoniecznie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chcesz go złapać na wpadkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia242
nie chcę go złapać na wpadke bo nie chcę teraz dzieci. Mówiłam mu że ja mam troche inne podejście do seksu a on nie podaje ani jednego argumentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo kryptogej albo skrywa jakąś chlamydię czy inne świństwo. Ewentualnie bzyka inną na boku a Ty mu jesteś potrzebna tylko do stabilizacji. Uciekaj od niego jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście swoimi pierwszymi partnerami? Niech poda Ci konkretny argument, niech uzasadni swoje podejście do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
On dla mnie nie ale ja dla niego tak. Chociaż to ze jest prawiczkiem nie powinno go chyba ąz tak blokować????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek 27 lat? 0.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
Już niewiem jak mam z nim rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dla mnie nie ale ja dla niego tak. X W takim razie chce czekać do ślubu, ze względu na wiarę? Uszanuj, nie naciskaj. Albo to akceptujesz, albo znajdź sobie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
ale ja to zrozumię i uszanuje tylko chce zeby powiedział dlaczego? a nie wypada z tekstem bo tak. Tak samo ja mogę go zdradzic a jak on zapyta czemu to powiem bo tak i po sprawie????? to jest głupie wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlugowlosa na szpilkach
A nago go widzialas?Moze ma kiepski sprzet albo jest kryptogejem ..Jedno jest pewne cos jest nie tak skoro facet po takim czasie razem nie pragnie swojej kobiety na tyle zeby ja poszarpac jak reksio szynke ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra09
To z nim rozmawiaj, nie z nami. Mamy wywróżyć, co on myśli? Jak nie potraficie z sobą rozmawiać, to z tego dobrego związku nie będzie. Powiedz jasno i wyraźnie, że szanujesz jego decyzje, ale ma ją uzasadnić. Bo bez szczerej rozmowy, związku nie zbudujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie dlaczego chce z tym czekać, jeśli to przekonania religijne to jeszcze można to zrozumieć w innych przypadkach osoby czekające z tym aż do ślubu mają coś do ukrycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dziewicą już nie jest więc czekanie w jej przypadku bez sensu ale może ma to sens dla niego tylko jaki. Ja zastanowilabym się czy on przypadkiem jazdy po ślubie Ci nie zrobi,bo jak on prawiczek a Ty nie to może być duży problem dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
nie jestem dziewicą to fakt ale według mnie bez sensu jest dla mnnie rezygnowanie z takich rzeczy. Równie dobrze jak u mnnie jest mogę powiedziec że kolacje i inne rzeczy też mu będę robić po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
Nieraz mu już w złosci mówię że kota w worku przed slubem nie wezmę to w tedy mówi ze a no trochę żartuje a pózniej jak sie coś do niego zblizam znowu to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko rozmowa was ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka wyszła za mąż za homoseksualnego mężczyznę. Ona co prawda była dziewicą a on do seksu przed ślubem nie dążył, myślała, że szanuję ją. Po ślubie tez seksu nie chcial, przypadkiem przyłapała go z facetem w łóżku, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
nie wiem albo ja trafiłam na okaz muzealny z przekonaniami jakie były kiedyś i nawet jestem gotowa poczekać z nim ale nie daje mi spokoju ta jego powściągliwośc do przytulania pocałunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w stanie zrozumieć, że nie chce seksu ale przytulać się i całować też nie chcę????? Może on jest homoseksualny albo aseksualny. To bardzo dziwne,że nie chce przytulić czy pocałować namiętnie swojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
przytulic przytuli jak ja się przytule pocałować namętnie hehe dobre....... on daje buzi w usta jak małym dzieciom mamy Chociaż zapewnia mnie że jestem dla niego najważniejsza ale irytuje już mnie brak tej więzi i bliskości chociaz tej najmniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dziwne, a nawet podejrzane, że prawiczek chce za żonę niedziewicę i nie dąży do seksu przed ślubem. Na pewno jest coś z nim nie tak, albo jest aseksualny, albo to kryptogej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet całować nie umie, nie che się obmacywać, prawiczek w wieku 27 lat, to kompletna porażka, impotent albo aseksualny. Zapytaj go, czy ogląda po'rno i się onanizuje, w końcu tak młody facet musi sobie jakoś radzić z libido, jeśli oczywiście w ogóle ma jakiś popęd płciowy. Na pewno poczuje się urażony, jeśli zapytasz go o to wprost, bo coś przed tobą ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj z nim rzeczywiscie może być coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia242
wiem i w weekend już mu mówiłam że chce poważnie pogadać na osobności. To zaczą sie pytać o czym konkretnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście 1,5 roku razem i nawet sie porządnie nie całujecie? Jakiś żart? Dziewczyno, uciekaj od niego, z nim naprawdę jest coś nie tak. To nie jest normalny hetero facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmen
Kurcze, nieciekawie to wygląda. Sek seksem, ale brak namiętności, pocałunków, pieszczot... Mi by się czerwona lampka zapaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie czeka na czysta spedzajac czas z zjechanym szlaufem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×