Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy to zaburzenie czy normalna sprawa?

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko od zawsze takie było. Niby rozwija się prawidłowo i wszystko jest z nią w porządku. Jednak kiedy śpi, jest jak człowiek w śpiączce farmakologicznej. Nie ma opcji żeby ją wybudzić.-Wiadomo która matka budzi swoje dziecko? To się raczej nie zdarza, ale są w życiu takie sytuacje że trzeba. Czym moje dziecko różni się od innych dzieci w jej wieku?-Choć mam wątpliwości czy wiek ma tutaj jakiekolwiek znaczenie(ma w tej chwili 7lat)-Moja dziecko kiedy śpi a w łóżku nie ma barierek bocznych, odkryje się(to w najlepszym wypadku) spadnie z łóżka na podłogę i prześpi na tej podłodze całą noc nie budząc się nawet wtedy kiedy zsinieje z zimna! Kompletny brak łączności z rzeczywistością! Rozboli ją w nocy brzuch, dopadnie biegunka?-Załatwi sprawę przez sen a kiedy się obudzi nie będzie pamiętała niczego-zupełnie tak, jakby przed snem odurzyła się dużą ilością alkoholu. Kiedy była mała sądziłam że to kwestia wieku-wyrośnie Teraz zaczynam rozumieć że to coś innego. Co? -Nie mam zielonego pojęcia - ja zawsze miałam odwrotnie Sen lekki, zdolność do czuwania... Martwię się... Ktoś coś słyszał może, ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz! Innej rady nie ma. Pozdrawiam ciepło, ucaluj core! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o naukowych teoriach, ale podobno niektórzy tak maja. W rodzinie mam takiego kuzyna, ciocia mówiła że mogłoby sie palić, walić nic go nie obudzi. Miał badanie eeg podczas snu, podobno w granicach normy. Moim zdaniem to może być niebezpieczne, w różnych sytuacjach życiowych. Wyobrażam sobie jak nastolatka po 1 piwie usypia na imprezie, i nie kontaktuje nawet jak rówieśnicy gola jej włosy etc. To Nie jest tak do końca normalne. Może pójdź z nia do neurologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×