Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety dlaczego nie macie godności?

Polecane posty

 

Korwin jest akurat wolnościowcem ( liberalizacja dostępu do broni, bon edukacyjny, dobrowolny zus) to co zobaczyłaś to jedna z czołowych liderek feminizmu w Szwecji. Ruchu, który popierasz. Korwin często mówi wręcz o rycerskości u mężczyzn czyli o dbaniu o rodzinę przez mężczyzn, męskiej odpowiedzialności za swoje życie jednocześnie nie zabrania niczego kobietom. Z dalszych Twoich wpisów wynika, że również każdą kobietę można uznać za dzieciobójczynie bo w sumie każda może tak zrobić. To jest właśnie kolektywizm. Jesteś przeciwna ale nie potępiłaś osoby, która wygłasza takie hasła tylko dlatego, że robi to kobieta a krzywdzące hasło dotyczy mężczyzn.

Aha, mam pytanie, z jakich moich wpisów wynika, że każda kobieta to potencjalna dzieciobojczyni? Pisalam że każdy czlowiek jest zdolny do wszystkiego, w tym zabójstwa, ale akurat dzieciobojstwo to szczególny rodzaj który podpada pod większe zwyrodnienie, bo czlowiek sam wybija swoją linię genetyczną. Co jest calkiwicie niezgodne z naturą. Najprędzej właśnie można zabić w obronie wlasnego dziecka, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmmm, nie potępilam? Nawet nie wiem jak skomentować taką fazę. Znowu widzę schorzałego ducha Andrei Dworkin. Nie wiem też jak rozumiesz potępienie...Mam ogłosić, że należałoby tą kobietę w smole i pierzu wytarzać? Wtedy będziesz usatysfakcjonowany?

Co do Korwina, to owszem glosi ideały rycerskie typu "każdy mężczyzna powinien kupić swojej żonie futro". Tylko na co mi futro, jeśli ten człowiek chciałby mi odebrać prawo głosu ze względu na moją płeć i otwarcie mówi że jestem głupsza bo mam żeńskie genitalia...

Wolałbym byś odcieła od tego ruchu, do którego najwyraźniej nie pasujesz. Sam fakt, że ze mną rozmawiasz i nie obrażasz to potwierdza. Uważasz, że współczesna demokracja jest taka super? Większość ludzi absolutnie nie interesuje się polityką, programami politycznymi a wybiera polityka na podstawie, że mu ładnie w garniturze. Korwin nie chce odebrać komukolwiek prawa głosu, ze względu na płeć a bardziej ze wzgłedu na powód woboru kandydata. Kompetencje czy popularność co powinno być ważniejsze na stanowisko rządowe czy polityka? Korwin nie mówi o byciu głupszym tylko o średnim IQ. Po pierwsze pojęcie ŚREDNIE po drugie IQ to nie wiedza i nie oznacza bycia głupim czy mądrym. A fakt jest.taki, że kobiety mają średnio niższe IQ za to u mężczyzn jest więcej geniuszy i totalnych ...ów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

H

mmm, nie potępilam? Nawet nie wiem jak skomentować taką fazę. Znowu widzę schorzałego ducha Andrei Dworkin. Nie wiem też jak rozumiesz potępienie...Mam ogłosić, że należałoby tą kobietę w smole i pierzu wytarzać? Wtedy będziesz usatysfakcjonowany?

Co do Korwina, to owszem glosi ideały rycerskie typu "każdy mężczyzna powinien kupić swojej żonie futro". Tylko na co mi futro, jeśli ten człowiek chciałby mi odebrać prawo głosu ze względu na moją płeć i otwarcie mówi że jestem głupsza bo mam żeńskie genitalia...

trochę beka z tego jak was zmanipulowano skoro nie rozumiesz tego, że prawo do głosowania to jest obciążenie, a nie przywilej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

trochę beka z tego jak was zmanipulowano skoro nie rozumiesz tego, że prawo do głosowania to jest obciążenie, a nie przywilej.

To Ciebie zmanipulowano. Więcej praw=wiecej obowiązków. Sprawa oczywista. Dojrzałość. Dorosłość. Może są ludzie, ktorzy chcieliby pozostać wiecznymi dziećmi, ale to raczej niezależne od płci przypadki. Ale miej sobie bekę, miej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To Ciebie zmanipulowano. Więcej praw=wiecej obowiązków. Sprawa oczywista. Dojrzałość. Dorosłość. Może są ludzie, ktorzy chcieliby pozostać wiecznymi dziećmi, ale to raczej niezależne od płci przypadki. Ale miej sobie bekę, miej...

mam bekę z tego że ktoś daje sobie narzucić obowiązki które do niego nie należą. jak nie zrobisz i tak skończysz jako płeć bardziej pasywna i konformistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam bekę z tego że ktoś daje sobie narzucić obowiązki które do niego nie należą. jak nie zrobisz i tak skończysz jako płeć bardziej pasywna i konformistyczna.

No widzisz, taki śmieszny ruch jak feminizm jest po to żeby podzielić obowiązki (te które się da) między obie płci. Żeby pan umiał posprzątać swoje otoczenie, a nie czekał tylko że zrobi to jego pupusia. Żeby umiał ogarnąć dzieci. Takie drobiazgi, wciąż nieoczywiste w wielu rodzinach.

Jeśli mi zaraz oznajmisz, że idealem jest to, żeby kobiety nie musiały chodzić do pracy itp i mężczyzna ma utrzymać swoją pupusię, a ona będzie robić w domu, to powiem Ci, że większość osób jednak nie lubi zależności jaka się wiąże z brakiem wlasnych dochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No widzisz, taki śmieszny ruch jak feminizm jest po to żeby podzielić obowiązki (te które się da) między obie płci. Żeby pan umiał posprzątać swoje otoczenie, a nie czekał tylko że zrobi to jego pupusia. Żeby umiał ogarnąć dzieci. Takie drobiazgi, wciąż nieoczywiste w wielu rodzinach.

Jeśli mi zaraz oznajmisz, że idealem jest to, żeby kobiety nie musiały chodzić do pracy itp i mężczyzna ma utrzymać swoją pupusię, a ona będzie robić w domu, to powiem Ci, że większość osób jednak nie lubi zależności jaka się wiąże z brakiem wlasnych dochodów.

spoko, jak dla mnie możesz nawet wycierać mi du/pę jeśli tak bardzo ci zależy na przejmowaniu cudzych obowiązków. mnie to tylko śmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

spoko, jak dla mnie możesz nawet wycierać mi du/pę jeśli tak bardzo ci zależy na przejmowaniu cudzych obowiązków. mnie to tylko śmieszy.

Koło du.py rób se sam, o to Onkosferze chodziło. Spytaj babci jak służyła dziadkowi i kto du.py dzieciom mył i czy nie wolałaby dokumentów przewracać w klimatyzowanym biurze przez 8 godzin, dowiesz się czy miała mało obowiązków i czy  jej tak dobrze było. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Koło du.py rób se sam, o to Onkosferze chodziło. Spytaj babci jak służyła dziadkowi i kto du.py dzieciom mył i czy nie wolałaby dokumentów przewracać w klimatyzowanym biurze przez 8 godzin, dowiesz się czy miała mało obowiązków i jej tak dobrze było. 

to że sobie wolisz "pracować" na sztucznym stanowisku nie oznacza że pracujesz. w prl-u tez było czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to że sobie wolisz "pracować" na sztucznym stanowisku nie oznacza że pracujesz. w prl-u tez było czy się stoi czy się leży to wypłata się należy.

No i co z tego wynika, bo się gubisz. Mam dodatkowe obowiązki co Cię śmieszyło przed chwilą, czy mam dodatkowe pieniądze i mniej obowiązków? (jak chłopy z biura), niż Twoja babcia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i co z tego wynika, bo się gubisz. Mam dodatkowe obowiązki co Cię śmieszyło przed chwilą, czy mam dodatkowe pieniądze i mniej obowiązków? (jak chłopy z biura). 

to że pijawka pisze o tym co woli jakby to było od niej zależne. w niczym się nie gubię.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

to że pijawka pisze o tym co woli jakby to było od niej zależne. w niczym się nie gubię.

 

 

Gubisz się jak ślepy w labiryncie.

Pijawka? Przecież przed chwilą pisałeś:

 

tak bardzo ci zależy na przejmowaniu cudzych obowiązków. mnie to tylko śmieszy.

Pijawka nie bierze cudzych obowiązków na siebie. Kapujesz czy potrzebujesz czasu na zastanowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gubisz się jak ślepy w labiryncie.

Pijawka? Przecież przed chwilą pisałeś:

Pijawka nie bierze cudzych obowiązków na siebie. Kapujesz czy potrzebujesz czasu na zastanowienie?

jako kolektyw to wy się gubicie, bo posiadając jeden cel ale wiele ośrodków komunikacyjnych nie jesteście w stanie stworzyć spójnego obrazu i przenieść go do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

jako kolektyw to wy się gubicie, bo posiadając jeden cel ale wiele ośrodków komunikacyjnych nie jesteście w stanie stworzyć spójnego obrazu i przenieść go do rzeczywistości.

Pisze to ktoś kto napisał o tej samej grupie kobiet pijawki i jednocześnie śmiał się z tego, że biorą dodatkowe obowiązki. Popracuj nad poglądami i merytoryką, narazie 1+, plus na zachętę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wolałbym byś odcieła od tego ruchu, do którego najwyraźniej nie pasujesz. Sam fakt, że ze mną rozmawiasz i nie obrażasz to potwierdza. Uważasz, że współczesna demokracja jest taka super? Większość ludzi absolutnie nie interesuje się polityką, programami politycznymi a wybiera polityka na podstawie, że mu ładnie w garniturze. Korwin nie chce odebrać komukolwiek prawa głosu, ze względu na płeć a bardziej ze wzgłedu na powód woboru kandydata. Kompetencje czy popularność co powinno być ważniejsze na stanowisko rządowe czy polityka? Korwin nie mówi o byciu głupszym tylko o średnim IQ. Po pierwsze pojęcie ŚREDNIE po drugie IQ to nie wiedza i nie oznacza bycia głupim czy mądrym. A fakt jest.taki, że kobiety mają średnio niższe IQ za to u mężczyzn jest więcej geniuszy i totalnych ...ów. 

Wolalabym żebyś Ty nie oceniał feminizmu przez pryzmat skrajnych przypadków, jakim dla mnie jest ta pani. I nie odmawiał mi prawa do nazywania się feministka. Widziałeś, co napisałam w poście do Syndromu. 

Uważam że demokracja nie jest najwspanialszym systemem na tej ziemi ale do tej pory nic lepszego nie wymyślono.

Co do średniego IQ, tu moglibysmy zacząć dyskusję na temat średniej i mediany. Bo chyba to masz na myśli porównując IQ kobiet i mężczyzn. Średnia jest słabym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze to ktoś kto napisał o tej samej grupie kobiet pijawki i jednocześnie śmiał się z tego, że biorą dodatkowe obowiązki. Popracuj nad poglądami i merytoryką, narazie 1+, plus na zachętę. 

nie muszę, moje poglądy są stabilne, a niewolnik który został obrzucony ładunkiem do dźwigania i udaje że niesie to z własnej woli gloryfikując samego siebie zawsze będzie pośmiewiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 

Uważam że demokracja nie jest najwspanialszym systemem na tej ziemi ale do tej pory nic lepszego nie wymyślono.

nie masz edukacji która pozwoliłaby ci dowieść autentyczności tego sloganu którym zastąpiłaś własne zdanie. jakakolwiek próba dyskusji z tobą to jak mówienie do telewizora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Pisze to ktoś kto napisał o tej samej grupie kobiet pijawki i jednocześnie śmiał się z tego, że biorą dodatkowe obowiązki. Popracuj nad poglądami i merytoryką, narazie 1+, plus na zachętę. 

To zapasowy w nowej odsłonie, jak dla mnie. Zamiast pluć na lewactwo przerzucil się na obsry.wanie kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie masz edukacji która pozwoliłaby ci dowieść autentyczności tego sloganu którym zastąpiłaś własne zdanie. jakakolwiek próba dyskusji z tobą to jak mówienie do telewizora.

Ty nie masz niczego, żeby czegokolwiek dowieść😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zapasowy w nowej odsłonie, jak dla mnie. Zamiast pluć na lewactwo przerzucil się na obsry.wanie kobiet.

nie, to ty atakujesz kobiety chcąc je zarazić swoją brunatną kiłą feminizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie muszę, moje poglądy są stabilne, a niewolnik który został obrzucony ładunkiem do dźwigania i udaje że niesie to z własnej woli gloryfikując samego siebie zawsze będzie pośmiewiskiem.

Jakim ładunkiem, konkretnie. Czemu wolisz być kurem domowym? Co to za krzyż zrzucisz jak będziesz utrzymankiem (bo o tym tu mowa, wydajesz się nie wiedzieć). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie, to ty atakujesz kobiety chcąc je zarazić swoją brunatną kiłą feminizmu.

🤦‍♀️😂🤦‍♀️😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie, to ty atakujesz kobiety chcąc je zarazić swoją brunatną kiłą feminizmu.

A w sra.ce męskiego szowinizmu mniej śmierdzi? Lubisz to su.ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakim ładunkiem, konkretnie. Czemu wolisz być kurem domowym? Co to za krzyż zrzucisz jak będziesz utrzymankiem (bo o tym tu mowa, wydajesz się nie wiedzieć). 

nie, nie o tym mowa. mowa o zrzucaniu odpowiedzialności wyboru władzy na zwykłego zjadacza chleba. jak nazwa wskazuje zjadacz chleba nie nadaje się do podejmowania takiego obowiązku, bo wybierze władzę która będzie tylko zwiększała ilość chleba który zjadacz dostanie w danym momencie bez zwracania uwagi na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A w sra.ce męskiego szowinizmu mniej śmierdzi? Lubisz to su.ko?

nie wiem, brzydzę się waszymi kolegami z drugiego skrzydła antypolonizmu tak samo jak wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Konto zapasowe😂 wyłazi każdym szwem

w tym momencie w zdziecinniałym mózgu onkosfery: "wow, po raz dziesiąty wskazałam na oczywistość, jestem taka inteligentna to na pewno dzięki feminizmowi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w tym momencie w zdziecinniałym mózgu onkosfery: "wow, po raz dziesiąty wskazałam na oczywistość, jestem taka inteligentna to na pewno dzięki feminizmowi"

Zdziecinnialym powiadasz? Dobra, przyjmijmy zatem, że nie będę Cię wiecej fatygowac w dyskusji. Chybam niegodna. To moja ostatnia wypowiedź w Twoją stronę. Nie dlatego, że masz inne zdanie niż ja (vide BezImienny jakoś potrafi dyskutować bez obelg), ale dlatego że jesteś niekulturalny. Kimkolwiek sobie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zdziecinnialym powiadasz? Dobra, przyjmijmy zatem, że nie będę Cię wiecej fatygowac w dyskusji. Chybam niegodna. To moja ostatnia wypowiedź w Twoją stronę. Nie dlatego, że masz inne zdanie niż ja (vide BezImienny jakoś potrafi dyskutować bez obelg), ale dlatego że jesteś niekulturalny. Kimkolwiek sobie jesteś.

chciałbym aby nastał dzień gdy wejdę na kafeterię i nie zobaczę ani jednego posta oznaczonego twoim nikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×