Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam swoją działkę, czy 300tys. starczy na budowę domu ok. 110m2 sposobem gosp.?

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie, mam swoją działkę pod lasem, czy 300 tys. wystarczy mi na budowę małego domu ok. 100-110 m2 sposobem gospodarczym? Ile kosztowała was budowa małego domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nokis daremny jestes z tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat budujemy . Juz wykanczmy i powiem ci zna taki ok 100 m2 powinna starczyc ale bez luksusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądry projekt bez udziwnień, w miarę prosty dach i spokojnie wystarszy.Masz tutaj link do kalkulatora budowlanego, zobaczmniej wiecej http://kb.pl/budowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szybko policzyłam: Budowa domu - 236 042,75 zł Powierzchnia domu: 110.0 m2 woj.: lubelskie Materiały125 784,69 zł Robocizna65 091,86 zł Materiał z robocizną45 166,20 zł Inne0,00 zł Cena minimalna192 761 zł Cena średnia236 043 zł Cena wysoka320 305 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama927
Myślę, że może być trudno. Pamiętaj, że wybudowanie domu to jedno, a urządzenie domu to drugie. Mówi się, że wykończenie domu pochłania drugie tyle. Tzn. jeśli postawisz dom w stanie surowym za np. 200 000 to drugie 200 000 potrzebujesz na wykończenie i umeblowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100m w stanie surowym za 140/150 tys zrobisz spokojnie. Drugie 150 tys na wukończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie dasz rade, tylko myśł logicznie od samego etapu wbicia łopaty. Jest masa dobrych atrakcyjnych cenowo zamienników, nie wszystkow górej granicy cenowej.Za 300 tys bez fajerwerkó, ale mozna wybudowac na luzie dom około 110m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam podczas budowu domu zakupić lub wyporzyczyć takie kontenery www.kontener-serwis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie dasz rade, my wybudowalismy 130 za jakies 250tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy dom 130 m, budowa systemem gospodarczym, mąż sam większość wykańczał i wyszło ponad 400 tysięcy ale bez wykończenia całkowitego - tzn. bez połowy mebli, płytek na zewnątrz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My za 300 000 zbudowaliśmy 120m2. Wykończony dol domu na górze nie ma drzwi i paneli. Jest tyko zagruntowane i raz na bialo. No i schody zostały. Ale dol mamy na tip top. No i podworko- taras trawka zabawki dla dziecka kojec dla psa ogrodzenie wszystko jest ladnie zrobione. Duzo rzeczy sami. Nie braliśmy firmy do niczego tylko osoby prywatne z polecenia. No ale dobraliśmy po stanie surowym 130 000 kredytu. Najdroższy byl dach. Mamy zwykly dwuspadowy ale np czterospadowy to juz 40% więcej kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My budowaliśmy 130m, dom z użytkowym poddaszem. Jak zamieszkaliśmy to prawie cały dół mieliśmy wykończony, na górze zrobiona tylko łazienka, reszta góry w panelach i pomalowanych ścianach na biało. Podwórko prawie nie ruszone :/ W momencie w którym się wprowadzaliśmy wydaliśmy około 240 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My budowaliśmy swój dom z firmą ITS z koszalina . Wybraliśmy formę fomu dla oszczędnych to wyniosło nas w stanie developerskim 185.000 zł + vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele zależy od cen materiałów. Mnie w budowie domu bardzo pomogły płyty firmy http://www.gor-stal.pl/ , to znakomite materiały w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i starczy, może nie, ale najlepiej nie oszczędzać na niczym, bo wtedy to i tak najgorzej na tym wyjdziemy, jak wszystko po czasie zacznie się sypać. No i przecież oprócz domu jeszcze ważne jest ogrodzenie. Ładne betonowe, w przystępnych cenach, znajdziesz na www.ogrodzenia-banas.pl. Może dzięki nim zmieścisz się w budżecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×