Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo trwa "oduroczenie"?

Polecane posty

Gość gość

Każdy z nas kiedyś się zauroczył. Czasami to czysta przyjemność, ale bywają sytuacje kiedy trzeba jak najszybciej się z tego otrząsnąć. Po jakim czasie zwykle można pozbyć się tego natrętnego uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od uczuc czy to tylko zauroczenie czy cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kim się zauroczylas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnikiem coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pocierpisz to nie tak szybko schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy. Czasami dlugo, czasami krotko. Jak uczucie jest mocne i czujesz, ze uzalezniasz sie od tej osoby, zaczynasz myslec o niej w kategoriach MY to masz problem :classic_cool: Jak to wyglada u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od wielu czynników. Mnie, na przykład, "trzymało" kilka lat, naprawdę. Człowiek, jak coś sobie wbije do głowy, to koniec, ale nawet i zauroczenie może minąć. Kwestia czasu, podejścia do "obiektu westchnień", czasu spędzanego z innymi ludźmi, poznawania nowych, równie ciekawych i ekscytujących, i tak dalej. Jeśli się wie, że "z tej mąki chleba nie będzie", to trzeba użyć taktyki, która negatywnie nastawi nas do tej drugiej osoby. Można, na przykład, szukać (w myślach lub/i zapisywać na kartce) wad danego wybranka. Jak najwięcej. Tak, by go sobie obrzydzić. Można doprowadzić do jakiejś sytuacji, gdzie on/ona popełni totalną gafę i co definitywnie przekreśli go/ją w naszych oczach. Wiadomo, to będzie bardzo trudne zadanie, tym bardziej, że serce "wie lepiej", ale czasami trzeba postąpić w radykalny sposób. Ja naprawdę długo wychodziłam z tego typu zauroczeń. Zawsze szukałam jakichś usprawiedliwień dla tej osoby, myślałam, że może coś się zmieni. No, ale dziś już nawet nie myślę o tych facetach. Serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzieś czytałam że około 4 miesięce. Jeżeli trwa znacznie dłużej to prawdopodobnie się zakochałeś. Jeżeli widzisz w tej osobie plusy ale wcale nie mniej negatywnych cech to nie jest na pewno zauroczenie. Jeżeli w dodatku często w dniu o niej myślisz to musi być głębsze uczucie ( miłość, nienawiść )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×