Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niewidoczna88

Czy też tak macie że znajomi udają że was nie widzą?

Polecane posty

Gość Niewidoczna88

Nie wiem czy to że mną coś nie tak, czy z tymi ludźmi, często zdarza się że ludzie , udają że mnie nie znają są to 3-4 osoby. Jak sama zagadam do nich to reakcja jest taka nie zauważyłam Cię itd. Czy w takiej sytuacji może tez ich olać i po prostu wykasować takich znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam tak, ale to dlatego, że sama nie zauważam ludzi, bo słabo sobie radzę z ich rozpoznawaniem, więc jak ktoś udaje, że mnie nie widzi, to ja go w tym czasie zwykle na serio nie widzę. Nie mam więc tego problemu, bo co z oczu to z serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to krótkowidze albo osoby z prozopagnozją :D albo cierpiący na chwilowe zaniki pamięci albo bardzo nieśmiali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie boli takie zachowanie, i tak sobie myślę że może lepiej nie mieć takich znomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym bolesnego. Nie każdy musi cię uwielbiać albo też nie każdy musi mieć dobry wzrok. Olej to i nie dopominaj się o uwagę. Mówisz cześć i lecisz dalej, bo to pewnie i tak nie są bliskie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie są to osoby nieśmiałe, z pewnością mnie widzą ale w większym towarzystwie udają że mnie nie widzą , czy nie znają, dopiero jak sama podejdę to wtedy znają bo trudno już tak oko w oko udawać ze mnie nie znają. jedna z tych osób to mnie nie zna jak jest ze swoim mężem :) ale te pozostałe 3 to nie wiem z jakiego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczna88
I tak się zastanawiam czy w ogóle warto mówić to część? Bo zawsze wychodzi ono ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- nie lubią ciebie - wstydzą się ciebie - nie widzą ciebie, bo są zajęci innymi i nie mają włączonych radarów na wszystkie strony Jest też dużo innych możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczna88
nie widzą ciebie, bo są zajęci innymi i nie mają włączonych radarów na wszystkie strony ta opcja odpada więc albo jestem przez nich Nielubia albo się mnie wstydzą tylko czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś przewrażliwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest też taka sprawa, że może oprócz ogólników nie mają o czym z tobą rozmawiać. Nie muszą żywić do ciebie jakichś skrajnie słych odczuć, po prostu mogą mieć mało wspólnego i wychodzi z tego takie unikanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz wstydza...ja tez tak robie bo zwyczajnie nie mam ochoty ucinania pogawedek a jak sie znamy to ZAWSZE trzeba sie zatrzymac i glupio pogadac: o czeeesc, na zakupki wyskoczyliscie? a moze sie spotkamy? itp. itd. Wiec wole udawac ze nie widze i mam z glowy - choc lubie te osoby to nie mam ochoty co chwile gadac bzdur. napisalam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewdioczna88
Podam przykład jak jest impreza na której każdy ma czas a ktoś udaje że Cię nie widzi to coś jest na rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi że Cię nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczna88
Moim zdaniem mnie nie lubią, bo gdy jest jakaś impreza to nigdy do mnie sami nie podejdą, a są np. za moimi plecami, ja rozpoznaję ich a oni mnie nie, wiem że jak ktoś jest już po kilku głębszych to może nie widzieć:), ale nie na początku imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko są również chamscy ludzie. Po twoich wpisach widać że jesteś wrażliwa osoba, może jesteś nieśmiała. Musisz być bardziej pewna siebie, a takimi ludźmi nie zawracaj sobie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zadawaj się z głąbai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Je'bac znajomych, na co oni komu. :o przybiegaja qrwy tylko jak czegos potrzebuja. :o nigdy wiecej poswiecenia dla szmat~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy znajomi to nie znajomi rób tak jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarza się ale takie osoby skreślam z listy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie warto sie tym przejmować :) skup sie na ludziach, ktorzy Cie lubia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram gość9.22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:22 szlachetne slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Nie zauwazylam jednego faceta. Obrazil sie na amen. Mam wade wzroku nosze soczewki i nie widze ludzi z sredniej odleglosci dopiero z bliska. Ludzie sie na mnie obrazaja bo ich nieraz nie widze. Ale dobrzy znajomi wiedza ze jestem slepa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:35 dobrze, tacy jeszcze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidoczna88
Te osoby co znam nie maja wady wzroku, nie noszą soczewek, wygląda to tak że jak gdzis jest więcej osób to wtedy mnie olewają tak jakby mnie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wczoraj szlam z 2 kolezankami i tez kogos nie widzialam bo bylam zajeta rozmowa. jedna z kolezanek powiedziala: zobacz ,ktos cie tam wola. Czesto kogos nie widze bo jestem zamyslona albo patrze na cos innego,uwazam,ze to normalne.Kiedys znajoma podbiegla do mnie i powiedziala:"nie widzisz ?czy nie chcesz ?" - uwazam ,ze to bylo glupie pytanie - nie widzialam jej. Mysle,ze jestes przewrazliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alisssa
Tez szlam z kolezanka. Ale jak juz patrza na Twoja twarz dluzej to chyba widza. Chyba ze tak jak ja z daleka moge i patrzec i nie widziec. A z bliska tak 2 metry to juz widze. Wiele osob nie wie ze nosze soczewki i mam astygmatyzm. Nie chwale sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewidzialna88
Rozumiem że z daleka można nie widzieć, ale nie jak się jest dosłownie na wyciągnięcie ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś 'miętka' i zapewne stoisz odrobinę niżej w hierarchii. No musisz to wziąć na klatę i pierwsza nie inicjować rozmowy. Miej godność. Nigdy nie łasiłam się do tych 'ważniejszych'. Trudno, mam swoje życie i swoją dumę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×