Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do facetów czy chcecie mieć koniecznie dzieci?

Polecane posty

Gość gość

Czy są mężczyźni, którzy chcą mieć żonę, ale niekoniecznie dzieci? Czy małżeństwo to od razu z dziećmi? Nigdy nie czułam instynktu, nie chciałam mieć dzieci, i szukam kogoś kto raczej nie chce zakładać pełnej rodziny. Dziecko to cholerny obowiązek a ja wiem, że jemu nie sprostam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy po dwóch latach i mężczyzna w związku bez dzieci to jakby był upośledzonych i jest niespełniony. Chyba że nie mogą to byśmy skorzystali z zapłodnienia przez jakiegoś faceta w mojej obecności. Dodam że to są wspaniałe chwile do przeżycia widzieć narodziny swoich dzieci i przecinasz pępowinę. Dziękuję żonie i tulisz ją widzą ile włożyła trudu podczas ciąży i porodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chcemy mieć dzieci. Jeśli kobieta pptrzebna mi byłaby tylko to wspólnego życia to nie widzę powodu aby się zenic. Łatwiej się rozstać i tak na dobrą sprawę nic nas nie łączy w sensie materialno prawnym. Ot taka bliska przyjaciółką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym mieć jeszcze dwójkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie chcialem miec dzieci i udalo mi sie znalezc kobiete ktory tak samo jak ja ich miec nie chce. Jestesmy malzenstwem od 6 lat i jest poprostu z***biscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 2 i zdecydowanie wystarczy. roboty od cholery ale liczę że to inwestycja w przyszłość jak nie będę w stanie sam sobie pamperasa zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tak nie łączy niż dzieci. Bez nich praktycznie każda większą kłótnia może być powodem do rozstania. Dzieci i... kredyt hipoteczny w CHF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkgk
Zdrowa, normalna istota każdego gatunku chce mieć potomstwo. To jeden z podstawowych instynktów. Nie dotyczy to natomiast jednostek wadliwych i jest w tym oczywiście mądrość natury: geny z błędami nie powinny być przekazywane. I tak do rzeczy: jestem kobietą w średnim wieku, znam kilka małżeństw bezdzietnych, gdzie rzekomo oboje nie chcieli mieć dzieci. Każde się rozpadło i facet w drugim związku dzieci już miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wmowili wam idiotki ze majac bachorka bedziecie szczesliwe i tym podobne bzdury. No a ja cenie szczerosc i tych ktorzy szczerze przyznaja ze zaluja ze maja bachorki bo to same problemy, obowiazki i ile to kosztuje :o wystarczy poczytac to forum, narzekania itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzlaczego pytasz facetow, skoro to forum dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:42 Ty debilu sam jesteś wadliwą jednostką. Nigdzie nie jest napisane, że kaźdy musi mieć potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość mężczyzn chcących małżeństwa chce mieć dzieci, ale zawsze możesz wybrać konkubinat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest własnie to, że zazwyczaj chcą.. społeczeństwo tez naciska, nawet gdy ty nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 osobiście uważam, że nikogo nie można zmuszać do takich decyzji. A w poważnym  związku już na pierwszych etapach lepiej wyczuć jakie podejście ma partner. Dzisiaj wiele osób rezygnuje z dzieci, a wiadomo, że rodzinie nigdy nie dogodzisz. Jak nie masz dzieci, to pytają kiedy będzie dziecko, jak jest jedno, to kiedy drugie, jak chlopiec,  to kiedy dziewczynka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony małżeństwo bez dziecka to taki związek koleżeńsko partnerski. Można robić co się chce i rozejść się kiedy chce . Jechac gdzie się chce i na jak długo się chce. Mieć dużo czasu do zagospodarowania i spełniać się lub hobby . Słowem swoboda. Dziecko to nie tylko przekazanie genów, swojego ja , przedłużenie linii ale duża odpowiedzialność . To przerzucenie uczuć na nie, to czas poświęcony tylko jemu, to martwienie się o niego i cągłe myslenie o nim.Oddanie częsci zarobków z siebie na nie . Ale też piękne chwile ( powiedzial tata, pierwszy kroczek) to uśmiech rozbrajający , to sytuacje komiczne , to duma z jego rozwoju ( m,ój syn to ...) to patrzenie na obraz siebie (o ile jest podobne i jest się ojcem bilogicznym) , to pierwsze sekrety i zwierzenia przed małżonkiem , to...... . Czy załuję że mam dzieci, nigdy nawet przez mysl mi nie przeszło chociaż były chwile że ręce opadały i widziałem bezdzietnych jak się świetnie bawili. Czy jest coś piekniejszego niz wnuczka wtulająca się w dziadka i na ucho szepcząca że kocham cię dziadzio ? Trudno mi zrozumiec ludzi którzy wogóle nie chcą miec dzieci do konca życia, dla kogo żyją ? no chyba że tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×