Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lkonst

kto brał SIBUTRAMINE 20 mg?

Polecane posty

Gość lkonst

Witam , potrzebuje pilnie kontakt na sprawdzony sprzedawca Meridi lub Sibutramine. Ostatnia moja deska ratunku na odchudzanie, prosze o szczere intencji, naprawde niemam juz sile testach bo sporo ich bylo do tej pory. laviniakonstantinowicz@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez jestem ciekawa czy ktos bral :) A moze ktora z was brala Adipex i chce podzielic sie opiniami na ten temat? za wszelkie info bede wdzieczna bo jak wpisuje w google cos na ten temat to na kazdym forum jest tylko o sprzedawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj tez siedzą sami sprzedawcy. Nie dajcie się wkręcić. I nie wierzcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bento
nawet nie myśl o tego typu środkach. Są silne i niezdrowe, a wręcz groźne. Lepiej wrzuć na super zdrową dietkę, regularne treningi z trenerem albo sama i zacznij się suplementować i odżywiać odpowiednio. Tu masz fajny i tani sklep http://www.activebody.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara712
O nie nie nie polecam! Ja przyjmuję African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem bardzo zadowolona z tego zakupu! Regularne posiłki plus suplementacja działają cuda! 2 tygodnie 4kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysiak29_1
może najważniejsza rzecz od kilku lat sibutramina jest wycofana w całej europie...także wszystko co jest teraz sprzedawane to są jakieś po piwnicach robione kopie i tyle..ja nie proponuje tego kupować, bo nie wiadomo co w tym siedzi...nie chce nikogo reklamować ale ostatnio kupiłam sobie na doping-online.com adipex już któryś raz stosuję (niestety łasuch ze mnie^^)i znając efekty wiem że tam kupiłam oryginał, żeby nie było oczywiście nie namawiam do stosowania, ale po prostu wiem że wiele moich znajomych koleżanek po prostu nacięła się na oszustów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sibutramina juz dawno jest wycofana z rynku aptecznego !!!!!od 2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś bralam sibutraminę jak była dostępna na rynku... teraz brałam adipex to jest lek na phenterminie, szczerze mówiąc, jak dla mnie jedno i to samo działanie...adipex tylko mi dawał jakiegoś większego powera :D no i plus taki że adi na ten moment jest dostępny z aptek czeskich więc nie żaden syf... ja kupowałam na doping-online.com i dostałam oryginalny więc mogę was tam skierować... trzeba do nich napisać na maila co i jak nawet sprzedają na blisry więc jak dla mnie mega plus...bo nie musiałam od razu całego opakowania kupować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×