Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Ile wzrostu mają Wasi mężowie?

Polecane posty

Gość gość
Mąż ma 175 cm, ja 170 cm, a nasz 17-letni syn 178.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż 178, ja mały karakan 160 cm;-), syn 16 lat 172cm, córka 18 lat 170, najmłodsza 10-latka 140

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie wysocy jak na średnia statystyczną ci wasi mężowie. Albo zmyślacie albo uważacie ze 180 nie ma sie co chwalić. Mój na 184cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1,50 ale dobrze robi minete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 157, maz 170, dziecko Tez w niskim centylu Bo wszyscy w naszych rodzinach podobnego wzrostu. I co? Zatkalo kakalo?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysocy faceci lubią niskie kobiety. Często widzę takie pary. Jest to na swój sposób urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maż 189 i 105 kg.wagi ja 166 wzrostu syn 18 lat 180 wzrostu a chudy ze strach na niego patrzec xxx trochę za dużo waży twój mąż, dobre 20 kilo powinien zwalić, bo nadwaga już od 90 kilo przy tym wzroście. Mój ma 190 i jak dobił do 100 to od razu zaczął się odchudzać, bo wyglądał za grubo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem za wysoki facet przy bardzo niskiej kobiecie nie wygląda dobrze, bo to jeszcze bardziej podkreśla, jaka jest mała. My oboje 177 cm, syn 15 lat - 184 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż 184cm ja 164cm córka 25 miesięcy 93cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż 176 cm, ja 164 cm. Córka 12 lat 155 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.32 Moj mąż zawsze powtarza mi, że duzy może więcej, ale małe jest piękne. On ma 186 cm a ja 158cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 193 49 but ja 165 but 39 córka 4 latka 3msc 110 cm but 29. Wdała się ewidentnie w ojca. Nad czym ja ubolewam bo maż ma problemy z kręgosłupem lędzwiowym. Bolą go kolana. Buty kupuje tylko przez internet bo nie ma sklepów stacjonarnych z takimi rozmiarami (chyba ze w warszawie) Boje się że corka będzie miała duze stopy. Oby sie zatrzymała na 170 i 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 160 cm,mąż 186 cm. Dzieci dorosłe syn 176 cm natomiast córka 183cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż 185, ja 175 córka 14 lat 168, syn 7 lat 140 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 185 cm, mąż 196 niedawno urodziłam córkę , zobaczymy jak ona będzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos zmyślacie. Na ulicach żadko winduje sie tak wysokich facetow. Przeciętny facet nie ma przecież nawet 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja powiem prawdę:) ja 164 cm, mąż 175 cm. Synek 9 miesięcy 75 cm. Jak na swój wiek jest duży, ale podejrzewam że będzie średniego wzrostu dorosłym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 152, mąż 160. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie :D Takie rzeczy tylko na kafe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas, aby podzielić się moim świadectwem, jestem Nelson i cieszę się, że zeznawam tutaj, moja mama przedstawiła mi Babę Ogbogo, kiedy odkryła, że nie mogę zajść w ciążę po 3 latach małżeństwa. To spowodowało tyle kłopotów w moim małżeństwie i doprowadziło do rozwodu. powiedziała, że jest wysoce uduchowiony i może sprawić, że moja żona wróci do mnie z radością i będziemy mogli mieć razem dzieci. Na początku wątpiłem, dopóki się z nim nie skontaktowałem, a potem rzuciłem na mnie potężne zaklęcia i sprawiłem, że moja żona wróciła do mnie po zrobieniu tego, co potrzebne. A teraz jesteśmy szczęśliwi z cudownymi dziećmi. Od dnia, w którym Wielka BaBa Ogbogo pracowała dla mnie i rozwiązała moje problemy. Złożyłem mocną przysięgę, że tak długo, jak żyję, będę nadal świadczył o dobroci jego wielkich dzieł, a ci, którzy stoją w obliczu problemów w związkach i małżeństwie, powinni szybko się z nim skontaktować i zostać szczęśliwym świadkiem, takim jak ja. Podaję jego kontakt tutaj, E-mail: greatbabaogbogotemple@gmail.com lub kontaktuję się z nim przez jego numer WhatsApp. +2349020168697
Sprawił, że moja była żona wróciła do mnie z radością
Uzdrowił mnie z impotenta do prawdziwego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913

Mój mąż 198, wszyscy faceci u niego w rodzinie to dragi. Ja mam 175. Córka 7 lat -144. W tabelce nie ma jej od urodzenia 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913
2 minuty temu, Szpilka913 napisał:

Mój mąż 198, wszyscy faceci u niego w rodzinie to dragi. Ja mam 175. Córka 7 lat -144. W tabelce nie ma jej od urodzenia 😊

I nie żebym się z tego cieszyła. Mąż z kupnem garnituru ma ogromny problem, raz, ze wzrost, dwa postura ( ćwiczy wiec patykiem nie jest). Córka. W przedszkolu wyglądała jakby została tam za karę kolejne lata. Dzieci są paskudne i często się z niej śmiały, ze kłamie i ma 10 lat. Plus zakup ubrań. Dziecięca rozmiarówka odpada. Nosi xs i s damskie. Do tego ma rozmiar buta 37/38.

Cieszcie się dziewczyny ze zdrowych dzieciaków a nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam175 mój chłopak ma 185 i mamy córkę ale ona ma miesiąc ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maz 192 ja 160. Dzieci zapowiadaja sie po nim, a nie po mnie. Bede jedynym knypkiem w rodzinie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913
54 minuty temu, Różniczka napisał:

Ale masz wysoką córkę ja w wieku 8 lat miałam 128 obecnie 170 cm

Ja mam nadzieje, ze ona mi stanie. Bo zapowiada się na bardzo wysoka kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szpilka913
Dnia 21.03.2021 o 19:19, Różniczka napisał:

Nie żartuj to super że dziewczyna będzie wysoką, nie wiem czy pociąga ją sport ale siatkówka to sport tylko dla wysokich, nie wspomnę o modelkach tam poza szczupłą sylwetką liczy się wzrost.

Siatkówka zdecydowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×