Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co jest dla was najwazniejsze w zwiazku?

Polecane posty

Gość gość

wymiencie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłość, miłość, miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek, szczerość, zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to miłość Nie ma czegoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolne cele, szacunek, podobne libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. zaufanie 2. lojalność 3. szacunek <-----> 1. szacunek 2. lojalność 3. zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerość, uczciwość, wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek, lojalnosc, zaufanie, troska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czułość, namiętność , zaangażowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozadanie, szacunek, dogadywanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek milosc spedzanie razem czasu rozmowy troskliwosc przyjazn w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seX :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemna akceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała i mądra
uczciwość,lojalność,wierność,dyskrecja,świadomość tego,że możemy liczyć na partnera,że nas nie wystawi i nie skrzywdzi,odpowiedzialnosc,troska no i seks,więź intymna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaladybee
szacunek szczerosc wierność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmda
lojalnosc zaufanie uczciwosc wspieranie się przyjaźń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaufanie, wierność, przyjaźń, wspólne hobby, miłość, sex, odpowiedzialność, zaradność każdego, szacunek, wspólne posiłki, rozmowy, cisze, spokój i żeby móc być sobą zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2016 o 22:09, Gość gość napisał:

co to miłość Nie ma czegoś takiego...

Szczerze współczuję podejścia do tematu...

Ja w związku najbardziej cenię szacunek, lojalność i własnie miłość - bo oczywiście miłość istnieje.

Polecam do poczytania krótki artykuł - może na początek pozwoli chociaż trochę zmienić podejście do tematu http://www.wyobraznia.eu/milosc-jak-to-z-nia-wlasciwie-jest/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, martan123 napisał:

nazywam się Marta, proszę przeczytać do końca. Chcę podzielić się niesamowitym doświadczeniem z wszechmocnym adresem e-mail Ojenga: greatojenga@yahoo.co.uk, wielki i potężny spirytysta. mój mąż złożył pozew o rozwód, więc byłem naprawdę zdruzgotany i płakałem cały dzień i noc, ale opowiedziałem mojemu przyjacielowi o sytuacji, a ona powiedziała mi o potężnym duchowym rzucającym zaklęcia wielki e-mail Ojenga: greatojenga@yahoo.co.uk czułem się sceptycznie, ale po przeczytaniu niektórych zeznań wysłuchanych przez niektórych ludzi na temat tego, jak oddzwonił do mężczyzny, który opuścił żonę na wiele lat, rzucając zaklęcie, aby zwrócić tego mężczyznę, i jak dama z Niemiec, która nie mogła zajść w ciążę przez tyle lat urodziła się po szukaniu pomocy wielkiego Ojenga i tylu wspaniałych świadectw, w jaki sposób pomaga ludziom zdobywać duże kontrakty, jak pomaga ludziom wygrywać sprawy sądowe zamiast pójść do więzienia i tak wiele innych, zachęciło mnie to, ale wciąż zastanawiałem się, czy takie rzeczy faktycznie istnieją. Po kilku godzinach zastanowienia postanowiłem spróbować. Skontaktowałem się z nim, przeprowadziłem z nim kilka rozmów i podałem wszystkie wymagania, które kazał mi udostępnić. Więc powiedział mi, żebym dał mu kilka dni na rzucenie zaklęcia po tym, jak wykonałem swoją część, ale nadal trudno było w to uwierzyć. Nawet nie pokładałem wiele nadziei, ale to była moja ostatnia deska ratunku. W niecałe 7 dni napisał do mnie i powiedział, że zakończył proces zaklęcia. Nie później niż trzy dni później, ku memu największemu zaskoczeniu, to Greg na kolanach błagał mnie o wybaczenie i przyjęcie go z powrotem. Kocham mojego męża i odzyskać rodzinę. Bez względu na to, ile mnie to kosztowało, było warto. Dziś oboje żyjemy razem i jesteśmy jeszcze bardziej zakochani niż kiedyś. Z powodu tego zaklęcia mam teraz kontrolę nad mężem, tak jakbym używał pilota do kontrolowania go. Skontaktuj się z Great Ojenga, by uzyskać własną pomoc. Specjalizuje się także w zaklęciach ciążowych i wielu innych. Możesz się z nim skontaktować na greatojenga@yahoo.co.uk

Brawo Ty. sekta jakaś czy co? Czytaj co piszesz! Kimkolwiek jesteś, przedstawiasz się jako marta a w połowie tekstu piszesz jako facet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×