Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety uprawiacie seks analny?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie conajmniej kontrowersyjne, a nawet tabu. Licze, ze na forum gdzie jest wieksza anonimowosc i przestrzen zyskam wiecej odpowiedzi. Prosze o szczerosc, zalezy mi tylko na prawdziwych odpowiedziach od kobiet. Szczegoly typu "jak dalyscie sie przekonac?", ''po jakim czasie w zwiazku", "wasze odczucia" itp. mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę, że żadna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedaly jak ty lubia anal. Dòópa jest od srania. Widze ze cieply jesteś,,,, ,:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4imp ładna i daje w anus. Normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja żona ma najsilniejsze orgazmy podczas analu, odpływa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:10 Przykro mi z powodu twojego ograniczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedac w zwiazku robilam to od czasu do czasu. zaczelo sie od pieszczot malym palcem, a potem jakos juz poszlo, nawet dokladnie nie pamietam. chyba po roku chodzenia to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mialam orgazmy podczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpuszczacze! Przestance robic dzieciaki w jajo! Po analu to ma sie rozwalony o***t, wiec g.... plynie po nogach, trzeba pieluchy nosic (smierdzace!). Sodomia to geje, a nie facet z babka. Kobiety maja co trzeba, zeby bylo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes ograniczona c***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orgazm podczas seksualnej analnego jest silniejszy. Gdy ma wtrysk przytrzymuje do końca wbitego i tryska. Dopiero gdy ja skończę orgazm wyciąga. Bo mam orgazm gdy czuje sprmę. Przed analkiem mąż robi lewatywę widział jak się robi podczas porodów. Zaczyna od minetki mam przy niej orgazm potem dopochwowy seks i po wtrysku w cipce po wyjęciu biorę i o******* dość długo by stanął. Gdy ma wzwód delikatnie pięści analnie delikatnie wchodząc powoli na kilka razy coraz głębiej tak że nigdy nie mam bólu. Dopiero przy całkim wyluzowaniu wchodzi do końca. Seks trwa dość długo bo mąż jest już po wtrysku. Do pół godziny i wtedy ja mocno rozgrzana i podnieca jęcząc co powoduje u męża początek wtrysku przez podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14 Wreszcie jakaś normalna odpowiedz. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarka z rozwalona peeesda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam to kilka razy i więcej nie zrobię,nie lubię,nie sprawia mi to przyjemności.. wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja bym bardzo chciala, ale sie wstydze zaproponowac, poprostu nie przejdzie mi to przez usta, choc bardzo byl chciala :P moze sie kiedyś domyśli sam albo zaproponuje i wtedy powiem- noo dooobra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bym chciała ale nie umiem sama zaproponować, ma ktos pomysł jak to zrobić by ode mnie to nie wyszło a facet sie domyślił sam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuś go pupą, ocieraj się o niego, siadaj, ugniataj. Zachęć go, sprowokuj, żeby zainteresował się Twoją pupą. Nawet seks waginalny w pozycji na pieska może pomóc. :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:14 Wreszcie jakaś normalna odpowiedz. :] xxx pieknie opisane, az mi sie przypomnialy dawne figle. podniecajaco to opisalas. brawo. rowna babka na kafe. jesli kobieta nie zaznala nigdy albo baaardzo rzadko orgazm pochwowy to przy analu moze odplynac. no cos w tym jest takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameonne
Kiedyś jak miałam jeszcze partnera, bardzo chciał to zrobić, zobaczyć jak tam jest, itp. Więc po prostu się zgodziłam. Nie pamiętam po jakim czasie to zaproponował. Na początku w prezerwatywie, były z 3 podejścia, dopiero za 4 wyszło, ale nadal było mi nie przyjemnie, natomiast on zachwycał się jak jemu tam było bosko, jak tam ciasno i ciepło, i jeszcze więcej... Następnym razem było już dużo lepiej. Kazałam mu zdjąć prezerwatywę, i chociaż początkowo jak wchodził bolało mnie jak zawsze, to gdy już wszedł, sama się zachwycałam, że czuję go bez gumki. Zaczęłam zabawiać się łechtaczką gdy on mnie dupczył, i dopiero wtedy było niesamowicie przyjemne. Na anal musiałam mieć konkretnego dnia ochotę, często to były nagłe zachciewajki i tylko takim sposobem nam wychodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera

Raz spróbowałam i dziękuje 🙂 Śmierdzialo gównem, nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie

Oprócz smrodu, boli 🙂 Także nie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×