Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Myślałem że jest aniołem a okazała się wyrachowana jedzą

Polecane posty

Gość gość

Naprawdę się rozczarowałem, ta gorycz którą czuje sprawia mi wręcz ból i czuje się upokorzony. Jak zapomnieć o tym ze kogoś takiego w ogóle znałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz nam o jej wyrachowanych jędzowatych zachowaniach, to ci pomożemy o niej zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawiła cię w roli sponsora ciuszków, kosmetyków, itd.? wykorzystała cię w celach matrymonialnych (dziecko, 500+, pułapka na ciążę)? zdradzała cię? była z tobą tylko po to, by wyrwać w ten sposób twojego najlepszego kumpla? kurczę, serio jestem ciekawa, dlaczego anioł stał się nagle wyrachowaną jędzą. a może skrzywdziłeś anioła i zaczął tak gwałtownie trzepać skrzydełkami, że wzniecił tym burzę piaskową. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona pewnie jest aniołem, tylko wyczuła, że masz do niej słabość ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ta słabość miała pierwsza albo tylko mnie oszukała. Chciałem się tylko wyzalic ale to nie pomaga, więc lepiej pójdę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to dlaczego oszukała? a może jesteś jednym z tych, co olewają dziewczynę miesiącami a potem obrzucają ją błotem, że się wycofała w swój świat i zamknęła w sobie, hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jej to powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jednym z tych, co to jedno robią, drugie mówią, a trzecie myślą. przy czym dziewczyna nie jest informowana o niczym, tylko po fakcie dostaje etykietkę "wyrachowanej jędzy", bo ucieka przed zranieniem i oszukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli dziewczyna najpierw jest miła i sympatyczna, a z czasem staje się nieufna, wycofana i cyniczna, to najwyraźniej coś po drodze schrzaniłeś, a teraz udajesz greka. ani anioł nie jest jedzą, ani jędza nie jest aniołem. anioł to anioł, jędza to jędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioł czyli jędza
myślałam że jest odważnym przyzwoitym lojalnym człowiekiem a okazał sie draniem tchórzliwym bawiącym sie moimi uczuciami,knującym za moimi plecami z innymi kłamcą i manipulantem...uciekłam bo by mnie ranił do konca życia,zobojętniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a ja myslałam, że jesteś szczery w swoim postepowaniu ale sie myliłam, I nic od ciebie nie oczekiwałam nie schlebiaj sobie ale wtamtej chwili liczylo się tylko co ty chcesz twój chwilowy kaprys. W dodatku sposób w jaki chciałeś mi dac coś do zrozumieiam był nadzwyczaj okrutny, juz teraz wiem, że nie żywiłeś żadnych pozytywnych uczuc do mnie w tamtej chwili. Masz nikczemną naturę, ja to wiem, i nie ukryjesz tego, możesz siebie oszukać, dziewczyny z którymi piszesz ale nie mnie. Wiesz co czuje teraz zobojętnienie totalne na mysl o bliższych relacjach, czuje litość dla wszystkich tych krórzy uważają inaczej, mam wrażenie że są słabi i nawini. I wiesz, co nie czuje juz złości, przykrości, ani nie czuje żadnych potrzeb jestem jak głaz, totalnie wypruta z uczuć. I jak możesz stawiać się w roli pozycji skrzwydzonego, kiedy to ty mnie rozczarowałeś, nie na odwrót. Nie chce już ciebie ani nikogo, jest mi dobrze samej ze sobą w końcu odnalazłam spokój i równowagę. A ty usuń się raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nienawidzisz mnie bardzo dobrze, ja za to na myśl o tobie nie czuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też myślałam, że jesteś aniołem, wyrachowany c***u, idź uciekaj oszukać i zwieść od początku byłeś wcieleniem zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekie1na
Następnym razem nie myśł fjutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinieneś zostać wygnany z lwiej ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tototot nie myśl chujem, i nie nastraszaj tak piórek, bo nie każda chce cie usidlić na zawsze, czasem coś nie musi oznaczać, czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec po co zaczynac jak nie na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie zadaj to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie, to nic dla mnioe nie znaczysz, więc jeśli pozwolisz opuszcze to dyskusje i wróce do mojego k***wsko spokojnego od jakiegoś czasu życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy tylko ja mam wrazenie, ze w tym temacie pisalo ponad 10 roznych osob? uroki kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie pisala jedna tylko podszywała się pod różne osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna prawdziwa , dwie opłacone i wynajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O popatrz jakie to życie okrutne, najwidoczniej musiałeś bardzo źle potraktować tą dziewczynę że stała się taka chłodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84_prawdziwy
Autorze, skoro już zacząłeś to dokończ, bo teraz będą Ci imputować jakieś swoje chore projekcje. No chyba, że to prowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu stęka jedna lafirynda olana przez żonatego. trzeba było głupia d***** szkód mu nie wyrządzać to może roochał by cię dalej po kątach. sama dałaś mu zajęcie a teraz jęczysz i pierdzisz na przemian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćczarnadziura
Yhym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×