Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mileenaaa121

ciaza 40 tc dziwne bole czy to juz?

Polecane posty

Gość mileenaaa121

Czesc dzis o 5.30 obudził mnie bol podbrzusza oraz klucie prawego jajnika trwal moze z 40 minut, taki sam bol miałam później okolo 9.20 później 11.40 i o 14. Jestem w 40 tygodniu nie wiem czy juz się przygotować na poród? Wczoraj moja ginekolog powiedziała ze dziecko się jeszcze na świat nie wybiera bo szyjka jest jeszcze twarda ale dziecko bardzo mocno napiera główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej nie na poród, ale to nie znaczy, że za kilka godzin się nie zacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas skonsultowac to z lrkarzem dla dobra dziecka. W sobote to zostaje tylko szpital ale ja hym sie nie wahala jesli takie cos sie wczesniej nie zdarzali. Chyba ze podczas tego bolu bywaly chwiliwe przerwy u na przemian twardnial I odpuszczal ci brzuch to wtedy byly skorcze przepowiadajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja się zastanawiałam czy poznam , że to juz poród i czy bede wiedziała jak wyglada skurcz i trzy dni prezd porodem dostałam własnie skurczy, dokłądnie o 4 rano , nie było to kłucie jajnika tylko skurcz, ale były nieregularne więc przeszły po prysznicu, trzeciego dnia skurcze również były nieregularne ale jak juz w domu zwijałam się z bólu to pojechałam i okazało się , że mam 8 cm rozwarcia. tylko mówię u mnie to były skurcze, a nie jakieś tam kłucia, lepiej skonsultuj to z lekarzem.. może własnie głowka napiera i cię podkłuwa, ale w 40 tygodniu nie ma żartów, jedz do ginekologa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×