Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
1212412124

Ciąża w wieku 16 lat

Polecane posty

Witam, mam 16 lat i właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. Chłopak ma 17 lat wie jego rodzice też powiedzieli ze nam pomogą jak tylko będą mogli. Problem jest w moich rodzicach. Za dobre 2 miesiące chcą się wyprowadzać za granice razem z moimi braćmi na stałe ponieważ tutaj nie mogą sie utrzymać i jeszcze spłacać kredyt. Ja miałam tu zostać sama iść do technikum i kontynuować nauke w Polsce. Nie wiem jak im to powiedzieć ponieważ to niszczy wszystkie ich plany. Ani mama ani tata nie mogą ze mna zostać bo za pensje taty nie utrzyma sie sam za granica i mnie z dzieckiem tutaj plus dwojga moich braci. Nawet gdyby mam poszła tutaj do pracy to nie wiele zmieni ponieważ gdy pracować jako księgowa wciąż nie wystarczało dlatego podjęli decyzje żeby mama dołączyła do taty. Gdy powiem rodzicom chce mieć jakis plan jakby to miało wyglądać może wtedy inaczej to przyjmą. Ma ktoś jakieś rozwiązania z takiej sytuacji? Od razu mówię że dziadków nie mam a żadna ciotka ani inna rodzina nie podejmie sie jakiejkolwiek pomocy. Wie ktoś jak to wygląda prawnie? Czy moge zostac tutaj sama z dzieckiem i chłopakiem i razem zamieszkać gdyby rodzice pomogli nam finansowo? A i czy jesli nie mam skończonych 18 lat i jestem w ciaży to mogę iść do ginekologa z mama chłopaka czy musi byc mój prawny opiekun?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×