Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Terapia tlenem

Polecane posty

Gość gość

Słyszałam, że po terapii tlenem następuje poprawa cery i w ogóle kondycji skóry? czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tlenoterapia bardzo pomogła na trądzik, którego nie mogłem wyleczyć. Jestem żywym przykładem na to, że tlen działa. Jak mieszkasz w Wawie, to podjedź na Sienną, do Atamedu. Oni tam maja komory hiperbaryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafrran
nie słyszałam o tym ale chyba czas się zainteresować jak cera się tak poprawia:) pierwszy krok za mną to zwalczyłam trądzik tabsami iqface ale jeszcze pozostały ślady i drobne niedoskonałości więc trzeba by podejść do tego jakoś z zewnątrz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja babcia jeździ do atamedu ze zmianami reumatycznymi. Po kilku sesjach mówi, że mniej ją rwą ręce. Więc moim zdaniem to działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, to działa na skórę rewelacyjnie. Mam 30 lat i ciągle problemy z trądzikiem, a tlenoterapia bardzo mi pomogła. W Warszawie mogę polecić Atamed, innych nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaolczyk33
ja polecam tlenoterapię w ATAmedzie :) Po każdym zabiegu czułam się o niebo lepiej! Skóra promienieje, bo tlenoterapia działa odmładzająco na skórę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma faktyczne problemy skórne to polecam Vimed w Wwie. Ja cierpię na łuszczycę i jestem po 5 zabiegach i już widzę dużą różnice. Pan Maciek który obsługuje komorę jest ratownikiem medycznym, a sam zabieg jest bezpieczny,bezbolesny, wręcz odprężający :) Można także skorzystać z konsultacji lekarskiej, jeśli ktoś jak ja ma jeszcze inne schorzenia i chce się upewnić że może. Ps. na oparzenia też dobrze działa, bo niestety przypadkowo wyjmując blachę otarłam się o piekarnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecę tlenoterapię. Korzystam z komory w ATAmed i jestem bardzo zadowolona. Mam problemy skórne, trądzik i suchą skórę, odkąd chodzę na tlenoerapię jest coraz lepiej. Polecam sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to potwierdzam! Też trafiłam do ATAmedu w Warszawie i jestem już po 4 zabiegu i przyznam, że czuję się o wiele lepiej. Moim celem było wyleczenie ran po oparzeniu i rzeczywiście tlenoterapia przyspieszyła proces leczenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

W wieku 39 lat zaczęłam chodzić na terapię tlenową. Chciałam po prostu zachować młodość. Co mogę powiedzieć. Uprawiam sporo sportu, dbam o siebie, skóra bardzo elastyczna. Praktycznie nie czuję sie starsza od kilku lat. Chodzę teraz regularnie do https://oxyterapia.pl/punkty-oxyterapia/krakow/, a wcześniej przez NFZ próbowałam, ale ogólnie ciężko się dostać. Czytałam, że produkcja komórek macierzystych przy terapii tlenowej wzrasta 8 razy. A to już naprawdę coś dla zdrowia i urody. Kosmetyczki i specjalistki medycyny estetycznej mi to info potwierdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał

Jakiś czas temu z polecenia znajomego skorzystałem z usług Bio Life Medicine. Wykonałem u nich oksyterapię i jest to rewelacja. Uprawiam sporo sportów i czuję, że mój organizm jest o wiele lepiej dotleniony i się lepiej regeneruje. Zawsze prowadziłem zdrowy tryb życia i raczej nie miałem żadnych problemów zdrowotnych, jednak po tej terapii czuje się jeszcze lepiej. Jestem bardzo zaskoczony, bo przyznam szczerze, nie sądziłem, że tego typu zabiegi mają realnie wpływ na kondycję organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×