Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghijk

Wizyta u ginekologa bez ubezpieczenia

Polecane posty

Gość fghijk

Czesc. Mam takie pytanie ile może kosztować wizyta u ginekologa bez żadnych badań poszłam tylko po receptę, wizyta trwała może z 2min? Poszłam do ginekologa i myslalm, że jestem ubezpieczona i w recepcji podpisałam oświadczenie, że jestem ubezpieczona nfz. Później się jednak okazało,ze nie jestem ubezpieczona . Ile zapłace za tą wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koszt samej wizyty u ginekologa to około 100 zł (zależy od miasta),jeśli wykonuje się jakieś dodatkowe badania typu cytologia,usg to do wizyty trzeba doliczyć jeszcze koszt tych badań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zapłacisz za wizytę,za receptę płaci się 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie masz ubezpieczenia to chyba możesz tylko prywatnie. Ze swojej strony polecam Specjalistyczne Gabinety Lekarskie http://sofimed.pl/ Maja bardzo przystepna oferte cenowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno miałam podobną sytuację jak Ty. Podpisałam oświadczenie bo byłam przekonana, że jestem ubezpieczona a w systemie po prostu był błąd. Wizyta się odbyła. Zwykła kontrolna. Niestety później okazało się, że ubezpieczona nie jestem co szybko załatwiłam. Ale czy będę musiała zwracać koszty i ile? Tego sie obawiam. Jak to się skończyło w Twoim przypadku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghijk
Czy musze cos placic? Zdjelam majtki wiec facet ginekolog mial przyjemnosc a ja mu nie kazalam placic za ogladanie mojej malej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to jest odpowiedź ? Bo jeżeli tak to nie rozumiem... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak, dostalyscie jakieś rachunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×