Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki pod oczami

Polecane posty

Gość gość

Mam 30 lat, w sumie moja cera wygląda dosyć ok, ale mam cienką skórę pod oczami i tam bardzo już widać zmarszczki. Są jakieś fajne zabiegi nieinwazyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbowałaś zabiegów pod oczy z kwasem hialuronowym? Na Bemowie mają na Bolkowskiej fajną klinikę urody, tam przyjmuje ten znany lekarz dr Styczeń. Warto spytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie zmarszczki będzie super zabieg Dermapen lub mezobotox. W welldermie mają duży wybór takich zabiegów, chodze tam od kilku miesięcy, więc mogę polecić. Ja najbardziej lubię mezoterapię bezigłową na cienie pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei miałam cienie pod oczami i taką uwidocznioną "dolinę łez". W sumie odkąd pamiętam. Potem zrobiłam sobie zabieg z kwasem hailuronowym pod oczy. Naprawdę jest duża różnica! Twarz wygląda zupełnie inaczej, młodziej, bardziej wypoczęta. Polecam klinike na Bukowińskiej 22a. Sprawdzone miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem ciekawa, a jakies kremy co można w aptece kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest dużo fajnych zabiegów dla skóry twarzy i pod oczy. Ja chodzę na Kabatach do Kliniki BBC. Widziałam tam fajne propozycje właśnie na wypełnianie zmarszczek. Miejsce jest sprawdzone przeze mnie i moje 2 koleżanki, a każda z nas robiła co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara39
W dzisiejszych czasach jest wiele rozwiązań jak pozbyć się zmarszczek :) Ja chodzę na likwidację zmarszczek w Krakowie do gabinetu kosmetycznego rubinkiewiczmed. Osobiście stosuję taki zabieg http://www.rubinkiewiczmed.pl/frakcyjny-termolifting-rf-3d-2/. Efekty widziałam tak naprawdę już po drugim zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbuj endermologii na twarz. Świetnie robi na zmarszczki. Najpierw bierzesz serie, a potem podtrzymująco raz w miesiącu. Zabieg nieinwazyjny, a efekty są! Polecam zwłaszcza to miejsce: http://urodaipiekno.pl/endermologia-twarzy/ Bardzo dobre ceny mają. I często są promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałaś o infuzji tlenowej albo mezoterapii igłowej? Karboksyterapia też może się sprawdzać. Najlepiej skonsultuj się z lekarzem. Polecam fajna klinike na Bukowińskiej niedaleko metra wilanowska. Robiłam tam mezoterapię igłową. Już po pierwszym zabiegu skóra sprawiała wrażenie młodszej, dobrze odżywionej i wypoczętej. Potem spłyciły się zmarszczki, skóra jest odżywiona i wygładzona. Wyglądam zdecydowanie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonnaa
Słyszalyście może o vita cura lift? Ostatnio trafiłam na ich reklamę, ale nie znam nikogo kto używał, w necie opinii mało. Któraś stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lepiej zaczac od kremu? algi morskie z bielendy dobrze dzialaja na zmarszczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię sobie taki zabieg pod oczy z kwasem hialuronowym w Welldermie. Niesamowite jest to, jak zrobią wypełnienie pod jednym okiem to różnica jest niesamowita miedzy tym które jest zrobione i tym które jeszcze nie jest. Naprawdę wygląd się zmienia, człowiek wygląda młodziej, gdy oko jest "wypoczęte".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martae2
Ja no twoim miejscu na początku kupiłabym jakieś łagodne kosmetyki przeciwzmarszczkowe. Jak u mnie się pojawiły pierwsze to kupiłam krem z Repechage i póki co działa bez zarzutu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaiaiiaa
polecam taki nawilżacz ponieważ zmarszczki powstaja na skutek sucheego powietrza a nawilżacz odpowiednio nawilża srodowisko w którym przebywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że masz niedoczynność tarczycy, tym się zajmij, bo nic innego ci i tak nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam kwas hialuronowy. Są specjalne kwasy właśnie do wypełniania takich miejsc. http://www.techderm.pl/ na przykład ma taki wypełniacz w ofercie. Po prostu wybierz się do lekarza medycyny estetycznej. Każdy dobry gabinet będzie miał takie zabiegi pod oczy w ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 26
Jestem w miarę szczupłą osobą, nie jem śmieciowego jedzenia, trochę ćwiczę, ale i tak mam cellulit. Sporo wydałam na balsamy antycellulitowe, domowe masażery- bez efektu. Postanowiłam zapisać się na zabieg endermologii. To naprawdę działa, skóra jest jędrniejsza i ładniejsza. Polecam filmik: http://www.depilacja-torun.pl/zabiegi-kosmetyczne-torun-bydgoszcz-wloclawek/ Super efekty. Jeżeli też macie taki problem to nie wahajcie się ani chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukrowa 23
Patrzcie! natknęłam się na super wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Możecie wyszukiwać według różnych miast. Działa bardzo prosto. Musicie tylko wpisać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Dzięki temu wybrać gabinet z oferujący zabiegi depilacji laserowej. https://www.beautymedica.pl/nadwaga-i-cellulit/skuteczna-walka-z-cellulitem-zabiegi-venus-legacy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zanet

Poddalam sie zabiegowi dermapen 12 igiel, ok 3 dni po - wygladalam strasznie, since, zaczerwienienie... Ale to normalne, po zabiegu robilam sobie oklady z nasion kozieradki (wytwarza tłuszczyk, dziala też hormonalnie), po ok tygodniu efekt super, ale bede jeszcze powtarzala kilka razy serie ! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Robiłam zabieg z botoxu pod oczy ponieważ miałam bardzo widoczne zmarszczki i nie ładnie to wyglądało, po zabiegu zmarszczki bardzo są spłycone i skóra elastyczna. Dla mnie zabieg super i bardzo się sprawdził. Zabieg robiłam u Nuvu estetic w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zdecydowałam się na wypełniacz Restylane Skinbooster i szczerze mówiąc efekt jest mega zadowalający! fajnie nawilzona skóra i gładka! jestem bardzo zdowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry najlepiej będzie zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej, podczas której obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi, preparaty do zabiegu. Polecam Lenartowicz Clinic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×