Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zmarszczki wokół ust

Polecane posty

Gość gość
Na zmarszczkę marionetki to tylko zabieg EASYLIFT. To chyba jedna z najgorszych i najtrudniejszych do usunięcia zmarszczek, a w Polsce pojawiło się rozwiązanie, które pomoże się jej pozbyć praktycznie na 10 lat. Zabieg jest dedykowany kobietom po 50 roku życia więc myślę, że 10 lat efektu to sporo. Sama nie jest zwolenniczką zabiegów medycyny estetyczniej w zbyt młodym wieku. EASYLIFT jest dla dojrzałych kobiet, które wiedzą czego chcą. Wykonuje go doktor Strzałkowski w Klinice Amaya - w Polsce to jedyny lekarz, który specjalizuje się w EASYLIFT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uss
Jeśli masz zmarszczki wokół ust a zależy Ci aby ich się pozbyć radzę Tobie wybrać się do dobrego kosmetologa lub chirurga medycyny estetycznej. Poleca tutaj poszukać oookkhttps://ranking.abczdrowie.pl :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tematow dla reklamy jeszcze zalozycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety genetycznie od ho ho czasu mam takzwane zmarszczki palacza a nie jestem nałogowcem. Chodziłam do kliniki Vesuna na depilacje laserowa i za którymś razem zapytałam mojej ukochanej pani ani co by poleciła na to No i poleciła mi urządzenie plasmag czy jakoś tak. jestem już po jednym zabiegu i efekt jest bardzo duży to co zostało jest niczym w porównaniu do tego wcześniej może w sumie powtórzę zabieg ale na razie to mi wystarczy. Mnie troszkę bolało ale mam nadzieje ze efekt będzie trwały bo tak zapewniała pani Ania. A No i ja mogę polecić właśnie paniom anie z dobrego pasterza z vesuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martina44
A czy próbował ktoś kiedyś zabiegu dermaOXY ? ( więcej informacji w linku http://www.dermaoxy.pl/czym-jest-dermaoxy ) słyszałam że można nim ładnie wypełnić usta i zastanawiam się czy warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
proponuję zabieg ultraformer III - hifu. Jest to nieinwazyjny lifting, zmarszczki wokół ust zdecydowanie powinny się spłycić. Proponuję konsultację u kosmetologa, który oceni czy nadaje się Pani do zabiegu. https://clinicacosmetologica.pl/zabieg/ultraformer-iii-hifu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zabieg Hydro deluxe mają na to w klinice mediart clinic w Poznaniu, sama mam takie brzydkie zmarszczki wokół ust, bo sporo palę, ale własnie po tym zabiegu, zmarszczki sa idealnie wygładzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje krem na zmarszczki Collagenics to preparat, który przyśpiesza regenerację skóry, poprawia jej elastyczność i redukuje zmarszczki. Pomaga on przeciwdziałać skutkom działania takich niszczących czynników, jak słońce, zanieczyszczenia czy zły tryb życia. Collagenics jest bogaty w antyoksydanty, dzięki którym neutralizuje enzymy niszczące kolagen. Jednocześnie poprawia nawilżenie skóry. http://track.collagenics.pl/product/Collagenics/?uid=57535&sid=4969&pid=167&bid=advandec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komendantka

Moim skromnym zdaniem, najlepszym rozwiązaniem na Twój problem ze zmarszczkami będzie Thermolifting Max Deep. Świetny zabieg i nie wymaga niczego do wstrzykiwania. Ja się własnie na niego zdecydowałam  bo okropnie boję się igieł itp. Zabieg delikatny przynajmiej jeśli wykonuję go Dr Beata Dethloff, ale to nic dziwnego od dawna w zawodzie i widać, że kocha to co robi. Po zabiegu wyszłam ewidentnie odmłodzona i zmarszczki w przeciągu 24h znikneły, a ja na nowo mogłam się cieszyć swoją twarzą. To było jakieś 2 lata temu i teraz planuje znów pójść do PAni doktor. Ale ty razem na "kurze łapki", bo akurat jakoś ostatnio weszła fajna promocja na pakiet piękny oczy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Moja skóra na twarzy była w bardzo złej kondycji, widać było na niej zmęczenie i wyszarzenie. Poradziłam się specjalisty w ID Kosmetyka w Tychy ul. Batrorego 5i doradził mi zabieg z infuzji tlenowej. Po zabiegu moja skóra nabrała jednolitego koloru i aż odżyła, stała się bardziej promienna. Zabieg super i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wika

mi sie wydaje ze moze Ci pomoc DH Kolagen do picia. moja mama tez wiele lat palila i poprobily jej sie takie zmarszczki. kupiłam jej to i mowi ze jest bardzo zadowolona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celka

U mnie problemem było słabe odżywienie, suchość i niewielkie zmarszczki. Kremy, maseczki i domowe sposoby nie wiele dawały. Najlepsze efekty dało osocze bogatopłytkowe. Robiłam sobie te zabiegi w Krakowie w bardzo promocyjnej cenie na Prądniku Białym. praktyka.info.pl Tam znalazłam Panią Doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mattysia

Najlepiej podziałać wypełniaczem Restylane, to krystalicznie czysty kwas hialuronowy więc można liczyć na naturalny efekt, dobry lekarz i będzie idealnie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . I będzie mógł dobrać odpowiednie zabiegi .

 

http://lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Na takie zmarszki polecam zabieg mechanicznego złuszczania naskórka,  po którym skóra twarzy się regeneruje i zmarszczki ulegną spłyceniu.Ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Chcąc go utrzymać po wizycie w profesjonalnym gabinecie musiałam zastosować kosmetyki, które go wzmacniają, dzięki nim skóra nie była tak bardzo podrażniona. Polecam te z linii NANO SkIN Care a szczególnie NaNO Infusion Mask, Maska na twarz, która wspomaga odnowę biologiczną naskórka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebik

mój lekarz mi polecił Restylane Refyne - zabieg super trwały i widzę ze delikatnie i ładnie wypełnił moje zmarszczki. Jestem mega zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam maseczki z efektimy pod oczu - są hydrożelowe i świetnie napinają skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zmarszczki zostały usunięte podczas wizyty w Kaczyńscy Clinic – na Modlińskiej w Warszawie. Poddałam się liftingowi całej twarzy laserem HIFU. Fajna opcja, bo bez ingerencji chirurgicznej, a skuteczna. Dzięki otwartości na pacjenta i empatii personelu poczułam się tam dobrze i uzyskałam pomoc w wyborze odpowiedniej metody odmłodzenia i usuwania zmarszczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super zabieg ba skurę można zafundować sobie u Pani Moniki Sekity Pilch. Jest to nanobrazja. W każdym razie ja bardzo chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nanobrazja bardzo dobry zabieg na odmłodzenie skóry, a tu podaję namiar +48 506 615 971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja mama miała kiedyś z tym bardzo duży problem. Kremy i serum nie pomagały za bardzo, trzeba było zacząc od doraźnych bodźców. Kupiłam jej voucher podarunkowy do kliniki medycyny estetycznej w Warszawie - SkinClinic. Profesjonalny zespół zajął się problemem mamy i profesjonalnie usunął zmarszczkę i nadał buzi kształt i ujędrnienie. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne kremy, maseczki. to nic nie pomoże. Trzeba zrobić zabieg nanobrazji.Podaję namiar +48 506 615 971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnym zelabiegoem jest mikronanobrazja. Wykonuje na Pani Monika Sekita Pilch w swoim gabinecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2018 o 10:36, Gość gość napisał:

A co polecacie na zmarszczkę marionetki? 😞

Polecam zabieg mikronanobrazji. Poczytaj o tej metodzie, a dowiesz sie czemu polecam. Zabieg taki wykonuje Pani Monika Sekita Pilch. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2018 o 10:36, Gość gość napisał:

A co polecacie na zmarszczkę marionetki? 😞

Mikronanobrazji polecam. Gabinet Pani Moniki Sekity Pilch! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2021 o 03:54, Basiawyw napisał:

Mikronanobrazji polecam. Gabinet Pani Moniki Sekity Pilch! 

Polecam serdecznie! Wspaniała specjalistka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×