Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

fdsf

Polecane posty

gość dziś Nigdy tak nie zrobiłem. Przeważnie dlatego że dziewczyny za kazdym razem same grają, udają że nic nie czują i sie nie odzywają. Ja jednak wiem że to tylko gra. Dobra nie chce mi sie już tu wchodzić. Nie piszcie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marian 37 dziś Od dupy strony nie poznałam bo ja nie uprawiam seksu z nowo poznanymi osobami, ale wyczułam że to lovelas i liczył że mu dam, ale ja grzeczna byłam i myślałam, że jeszcze się odezwie do mnie i będzie chciał się spotkać to może się zakochamy w sobie, ale że ja byłam miła ale nic nie dostał w zamian to olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz brzydka jape Sebek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błazen to trafne określenie który to forum zasmieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten debil, proponował mi pracę w sex branży u niego w Szwecji. Haha. Żałosne. Co on chciał zyskać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który z dwóch typów jest lepszy? R00chacz skaczący z kwiatka na kwiatek i nie ukrywający tego, że chce tylko por00chać i traktujący kobiety jako czasoumilacz? Czy prawik mizogin bezskutecznie próbujący wyrwać jakąkolwiek kobietę i po otrzymaniu kolejnego kosza wyzywający je od k00rew i szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
Widac, ze frajer bez ojca sie wychowywal i byl rozpieszczany przez matke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ma ojca moim zdaniem i tez niezły z niego posuwasz a matka ma niewesolo jak ojciec matki nie szanuje i nie kocha tak synuś tez kobiet nie szanuje i kochać nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę mu żeby na serio się zakochał i dostał kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma starego, bo u niego widac ewidentny rozklad rodziny. Uwaza, ze facet ma tylko wyruchac zapylic i nara. Tak jak jego stary zrobil, a kobieta ma sie zajac wychowaniem dziecka sama. Co tez potwierdzila jego matka. Innymi slowy on przyklad odnosnie relacji damsko meskich wzial po rodzicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest alfonsem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem normalnym porządnym facetem. Nie bzykam wszystkiego co popadnie, ani żadnych l********gów z dyskotek to były tylko głupie prowokacje żeby podrażnić prawików także nie srajcie żarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Nie wykręcaj się. Twoje tematy mówią same za siebie. Pisanie o bzykaniu na czacie, to też niby fake? :D ŻENADA! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen1234
Ale się podłożyłeś :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sebastian Swat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brunetos ty tchórzu śmierdzący, usunąłeś swój topic jak ludzie zaczęli z toba dyskutować. To nie mężczyzna ani nawet facet, tylko łajno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunetos, słabe to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×