Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 65B

Wybrałam mniejsze zło...

Polecane posty

Gość 65B

(Nie)Stety, natura nie obdarzyła mnie dużym biustem (65B), mimo, iż nigdy nie chciałam mieć piersi większych od głowy, ekhm, głównie ze względów zdrowotnych. Postanowiłam więc poddać się temu kompleksowi (tudzież, innymi słowy, zaakceptować go) i nosić wyłącznie nieusztywniane, bezfiszbinowe biustonosze. Lubię czuć się komfortowo, wygodnie, a nie-jak w czasach, kiedy kobiety przyodziewały gorsety, by wyglądać na, hm, bardziej kobiece. Najgorsze są dni przed miesiączką, kiedy mam wrażenie, że moje "bomby" zaraz eksplodują. Wtedy Bogu dziękuję, że są jeszcze sportowe/delikatne biustonosze. W sumie, to mogłabym chodzić bez niego, ale nie lubię tego uczucia. Po prostu-muszę czuć, że pod moim ubraniem wszystko jest na swoim miejscu, hm. Bardzo współczuję kobietom, które są zmuszone nosić przez całe swoje życie taki ciężar (dosłownie i w przenośni). Najważniejsze jednak, by każde piersi, niezależnie od rozmiaru, były zawsze zdrowe i zadbane. Reszta, to już kwestia dopasowania biustonosza oraz zaakceptowania siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci stanik dla tak małych cyców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65B
8:40, tak, jak pisałam w głównym temacie: lubię i muszę czuć, że wszystko jest na swoim miejscu... Nie cierpię chodzić bez biustonosza, mimo, że, faktycznie, mogłabym go sobie odpuścić ze względu na rozmiar swoich piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wjedz w moja waginke ahhh piesku mocnniejjj ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65B
11:52, rozumiem, że-poza tym-wszyscy zdrowi?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie czlonki mam sprawne i zdrowe tylko waginka az chora z niespelnienia ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65B
12:24, rozumiem... I współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×