Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
franciszek_otto

Prezent dla siostrzeńca gracza

Polecane posty

Cześć wszystkim mój siostrzeniec ma za 2tygodnie 13 urodziny. Co można mu kupić? z tego co wiem lubi grać w gry tyle że na grach ... jakieś pomysły? z tego co wiem głównie gra w "strzelanki" ....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności ile chcesz wydać na ten prezent :D bo niektórzy mogą wydać pieniędzy pokroju np konsoli na prezent :D albo jakiś słuchawki tak jak poprzednik :) wejdz sobie np na stronę tego sferisu mają tam chyba dział gaming i możesz coś wybrać co CI wpadnie do głowy tylko musi to być rzecz której nie ma siostrzeniec a napewno w wiekszości będzie zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie sferisu są też fajne myszki gamingowe :) zapytaj go może, co chciałby dostać;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchawki tez mogą być bardzo dobrym prezentem! O ile oczywiscie nie ma ich jeszcze albo ma naprawdę słabe. Już za około 100 zł mozemy miec coś fajnego, choćby te: http://pl.creative.com/p/gaming-headsets/creative-sb-blaze W swojej cenie najlepsze, grają super i są mega wygodne. A nie am co ukrywać, teraz każdy chce grac na słuchawkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassadei
a może pad do gier? w teletorium widziałam takiego fajnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xkasica
ja swojemu bratu, który też lubi grać, kupiłam pada do gier w teletorium :) okazał się być świetnym gadżetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martikkkz
Słuchawki gaimngowe kupowałem internetowo niedawno i dokładnie sklep nazywał się Lispol (lispol.com). Wiem, że poza sprzedażą online mają też swój sklep stacjonarny w Myślenicach. Ale wygodniej mi jest online kupować, mam na spokojnie cały asortyment skatalogowany i mogę sobie powoli wszystko przejrzeć. Akurat u nich na stronie to jest wyjątkowy ład i porządek, szybko można dotrzeć do towaru który się szuka, a trochę go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Jak najbardziej, w tym wieku gra komputerowa będzie czymś normalnym na prezent. Powiem więcej, będzie to nawet coś pożądanego przez chłopaka ;) Najlepiej wybierz Dead Rising 4. Poczytaj o tej grze w http://gameplatform.pl/poradnik-dead-rising-4-osiagniecia-trofea/ Moim zdaniem to bardzo dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldiee3
Może jakiegoś gamepada? W Teletorium jest kilka fajnych modeli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirthieeeX
Pad do gier ten z Teletorium też jest bardzo fajny, sama go kiedyś kupiłam i jestem z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolie
A może okulary VR? Stały się całkiem popularne, a są naprawdę fajne. Można je znaleźć teraz w całkiem fajnych cenach, chociażby w Teletorium i myślę, że są warte kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asilencja
A ma konsolę? Mój facet kupił sobie PS4 (na raty w media expert bo drogie to dziadostwo) i twierdzi, ze to najlepiej wydane pieniadze w jego zyciu xD A jesli nie, to może wykup mu taką kartę z jakby abonamentem na granie online, nie wiem jak do konca sie to nazywa, ale podobno fajna rzecz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabin
Pomysł na słuchawki gamingowe bardzo fajny, też jakiś czas temu kupiłem taki prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koropa
Jeżeli ma laptopa to zastanów się nad pokrowcem na wymiar dla niego. Na tej stronie stworzysz pokrowiec dobrze dopasowany z możliwością dobrania twoich zdjęć https://www.youpibag.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droneczkakokoneczka
ja bym drona kupila. gracze lubią takie rzeczy, a to go troche odciagnie od kompa :) sprawdz te wszystkie elektrosklepy, ja widzialam, ze za wypelnianie ankiety pozakupowej w ME mozna wygrac 750 ziko. to bym tam celowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myszka czy jakaś klawiatura z bajerami to fajny patent na prezent. Albo słuchawki. Ja kupowałam chłopakowi przez neta ze sklepu megascena i do tej pory ich używa. Wcale drogie nie były a jakość wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 13 lat i również uwielbiam grać. Najbardziej ucieszyłbym się z tej gry: http://kaitect.com/srj teraz każdy w to gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sklep http://www.trysja.pl/, jakiś czas temu kupowałam tam mężowi kierownicę i dżojstiki do gier :) Mają też oczywiście komputerowy gamingowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy nie myślałaś żeby kupić mu coś bardziej praktycznego? Coś, co przyda mu się na co dzień? Dobrym rozwiązaniem będzie kupno czegoś do ubrania - na przykład koszulka z modnym nadrukiem, albo stylowa koszula :) Wpadnij do Ombre - jesteśmy sklepem internetowym z odzieżą męską :) Mamy mnóstwo modnych ciuchów w mega cenach:D Wpadnij, a coś na pewno wpadnie Ci w oko :) ----> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizabetth
Ostatnio widziałam w sferisie bardzo fajne kolorowe słuchawki gamingowe kraken.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czelinka
Uważam że słuchawki to odpowiedni prezent dla siostrzeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×