Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 6867687678678768

Lubicie być wyzywane podczas seksu?

Polecane posty

Gość 6867687678678768

Lubię delikatny seks, ale jeszcze bardziej lubię seks ostry. Lubię jak mój facet daje mi klapsy, ciągnie za włosy czy wyzywa od suk. Wiem jednak, że mnie kocha, stąd nie mam z tym problemu (gdyby tak nie było pewnie bym miała, choć z drugiej strony nigdy nie doświadczyłam seksu bez uczucia, bo mnie to nie kręci). Panowie i panie - jakie macie zdanie na ten temat? Czy lubicie być poniewierane w łóżku, a Wy panowie lubicie poniewierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mąż wyzywa przez cały czas a podczas sexu potrafi uderzyć, sutki wykręcić tak że krzyknę z bólu ale i tak go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To masz tak jak moja żonka :) Na początku musiałem się przemóc, bo nie zwykłem poniżać kobiet, ale potem się przyzwyczaiłem. Ona to uwielbia, ostry, dominujący seks, wyzywanie od tanich dziw,ek, małych k***we/k i pranie po tyłku w pozycji na pieska. Teraz znowu mam lekkie opory, bo jest w ciąży. Jak mam bluzgać kobietę noszącą w łonie moje dziecko? A jej to zupełnie nie przeszkadza, wręcz wkurza się, że się z nią zacząłem zbyt delikatnie obchodzić w lóżku :) Ech, kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona z temperamentem
lubimy od czasu do czasu..klapsy,szarpanie za włosy,przytrzymywanie głowy podczas seksu oralnego,wulgarne wyzwiska,nawet plucie,pełna dominacja męzczyzny ale tylko z kochającym partnerem..delikatny seks tez jest fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś żona strasznie mi podpadła. Nigdy tego nie robiłem ale postanowiłem ją jakoś ukarać. Przepraszała i zgadzała się na wszystko. Obgadałem swój pomysł z panią która u nas czasem sprząta, czekała tak że moja pani nie wiedziała że jest w domu. Mojej pani kazałem się rozebrać, ustawić w salonie przy ławie w taki mniej więcej sposób: http://www.amateurpicpost.com/a/937fb5df091fd0d0be389094e359232b.html Przygotowana była zgrabna packa skórzana. Myślała że ja jej użyję, ale nie zamierzałem zadać jej dużego bólu tylko upokorzyć tak żeby na zawsze zapamiętała. Ja przy drzwiach zaprosiłem pomoc do wymierzenia kilku razów. Chciała uciekać, ale ja przy drzwiach i jedyna alternatywa było wybiec nago na taras przez szeroko otwarte drzwi. Grzecznie poczekała aż tamta wykona pięć uderzeń, fachowo, tradycyjnie, nie jak dla dzieci - w pupę, ale jak dla niegrzecznych kobiet - z boku w dół pośladka tak żeby packa trafiała w delikatne wnętrze uda i waginę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czytam tutaj nie które wypowiedzi i az nie wiem jak sie ustosunkować do tego. 

Moj przykład:

Żona podczas sexu lubi jak ja delikatnie ale to delikatnie nie do utraty tchu podduszam, mowie do niej ...o itp. Sex jest wtedy jak dla mnie swietny, lubi klapsy chce brac do buzi i zostac ukarana, ale to jest tylko podczas sexu. Normalnie żyjąc nie ma mowy zeby ja wyzwac, wlasnie wtedy to jest uwlaczajace dla kobiety, wlasnie wtedy nie masz dla niej szacunku i nigdy bym tak nie zrobił. Po seksie leżymy razem godzinami sie przytulajac planując życie itd. Życie to życie. Sex to sex. Pozdrawiam

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,tak o tak!! najlepiej po węgiersku,mongolsku, albo w jakimkolwiek języku,byle nie polskim. Po polsku brzmi to jakoś niespecjalnie. Właściwie, źle. Ale każde inne niezrozumiałe dla mnie sapanie jest super 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamarra

Wyzwiska to może przesada... ale lekko wulgarne słownictwo i porównania jak najbardziej działają stymulująco 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe podejście do erotyki...najlepiej łap ją za łeb i wsadź ją w kilku dniowe ekstrementy, potem ją możesz wylizać z miłości - 🙂 to będzie takie pH Miłości wg. Ciebie :-))) tylko jeszcze dopasuj panne która lubi takie standardy 🙂 chyba że masz jacht albo samochód na B. Bmw lub Bentleya eghegeghe... wtedy obie czynności możesz wykonać sam... panna ci niepotrzebna chyba że to taka opłacana hostessa, wtedy możesz jej pokazać bagażnik od środka i posmarować towotem dla lepszego wślizgu 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja też to lubi.

Ale nie mam pojęcia dlaczego kobiety to lubią 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu lubią? Ojeju, na zasadzie kontrastu i odwrocenia schematu. Miła jest myśl, że czuły dżentelmen pod wplywem żeńskiego uroku tak traci głowę, że na chwilę zmienia się w pierwotnego prostaka. A porządna poczciwa kobiecina w swoje wyuzdane alter ego.

Oczywiście gdy ktoś jest chamem i potworem na codzień, to wyzwiska w trakcie seksu z ust takiej osoby są raczej mało oryginalne czy pasjonujące...

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, ToAżJa napisał:

Moja też to lubi.

Ale nie mam pojęcia dlaczego kobiety to lubią 😄

Objasnilabym Ci tą tajemnicę, ale niestety moje wypowiedzi są tak obrazoburcze, że wiszą na różowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Onkosfera napisał:

Objasnilabym Ci tą tajemnicę, ale niestety moje wypowiedzi są tak obrazoburcze, że wiszą na różowo...

Zawsze możesz napisać w wiadomości prywatnej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ToAżJa napisał:

Zawsze możesz napisać w wiadomości prywatnej 😄

Jasne, ale tu chodzi o mądrowanie się na forum publicznym😏.

Zresztą proszę. Już przeszło😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onkosfera napisał:

Jasne, ale tu chodzi o mądrowanie się na forum publicznym😏.

Zresztą proszę. Już przeszło😁

Hej, ja wciąż oczekuję wyjaśnień! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ToAżJa napisał:

Hej, ja wciąż oczekuję wyjaśnień! 🙂

Powyżej wyjaśniłam moje prawdopodobne pobudki. Może inne damy się wypowiedzą na temat swoich motywacji?

Zresztą rzecz zależy od sytuacji. I przede wszystkim "z kim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Powyżej wyjaśniłam moje prawdopodobne pobudki. Może inne damy się wypowiedzą na temat swoich motywacji?

Zresztą rzecz zależy od sytuacji. I przede wszystkim "z kim"

Przepraszam, nie doczytałem wcześniejszej wypowiedzi.

Ale zdecydowanie masz rację. U mnie jest podobnie, na co dzień jestem miły, ale w nocy moja mała diablica zmienia mnie w nieokorzesanego jaskiniowca 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Onkosfera napisał:

Czemu lubią? Ojeju, na zasadzie kontrastu i odwrocenia schematu. Miła jest myśl, że czuły dżentelmen pod wplywem żeńskiego uroku tak traci głowę, że na chwilę zmienia się w pierwotnego prostaka. A porządna poczciwa kobiecina w swoje wyuzdane alter ego.

Oczywiście gdy ktoś jest chamem i potworem na codzień, to wyzwiska w trakcie seksu z ust takiej osoby są raczej mało oryginalne czy pasjonujące...

A ty jesteś raczej poczciwa czy porządna? 😁😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Onkosfera napisał:

(...) A porządna poczciwa kobiecina w swoje wyuzdane alter ego.

A ty jesteś raczej poczciwa czy porządna? 😁😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Marcin40 napisał:

A ty jesteś raczej poczciwa czy porządna? 😁😉

Poczciwa i prostoduszna niczym Genia Smoliwąs😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Piotr 12345 napisał:

Dokładnie tak samo miło jest, gdy ten ideał kobiety, zamienia się pod wpływem podniecenia w wyuzdanego potwora 😉

W ladacznicę babilońską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja pani lubi. Może nie wykrzykiwanie wyzwisk, ale mówienie jak świńsko sie zachowywała, wulgarne określenia, nawet poniżanie. Do tego pasuje parę klapsów, przytrzymanie i obcesowe, bez przygotowania, zerżnięcie od tyłu. Pretekstem są wcześniejsze jej zachowania - lubi czasem na jakimś wyskoku, klub ale także spacer, bardzo, bardzo nieprzyzwoicie się ubrać. Bez bielizny, dopasowany strój tak że biust albo biodra i pośladki bardzo sugestywnie widoczne, czasem nawet bezczelny camel toe. Potem opisuję jak bardzo nieprzyzwoicie wyglądała i jejako karcę za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×