Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem czy usunac ciaze. mam czas do piatku

Polecane posty

Gość gość

To juz 7 tydzien. Rok temu urodzilam, mam tez 5 letnia corke, meza, mieszkanko male. Nie stac nas na trzecie dziecko. Parka nam wystarczy. Jak sie dowiedzialam to od razu znalazlam ginekologa, ktory za 1500 zl da mi tabletki. Ale im bardziej zbiza sie ten dzien tym bardziej mam watpliwosci czy powinnam to zrobic.. Ledwo co znalazlam prace a tu ciaza:( i jeszcze na umowe zlecenie. Co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było zabezpieczać się. Na przyszłość pamiętaj o tym. Pamiętaj o 500+. Dostałabyś je za to trzecie dziecko. W takim przypadku chyba pieniądze to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy sa tu dziewczyny ktore mialy farmokologiczna aborcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielam tabletke po, ale widac nie zadzialala... Czy mogla uszkodzic plod? Boje sie tez tego, ze wezme tabletki i beda komplikacje a mam dwojke dzieci na glowie :( czy to sa naprawde duze bole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co sory, jestescie dorosli, trzeba ponosic konsekwencje swoich czynow. Tyle na rynku mamy dostepnych srodkow antykoncepcyjnych, tabletki, plastry, wkladki domaciczne, spirala, gumki, i przede wszystkim stosunek przerywany. Jak sie chucha i dmucha to sie nie zajdzie. Wolisz zabic dziecko zamiast brac tabletki i zmusic faceta do wychodzenia zanim sie spusci? To bierz do buzi jak chce miec wieksze doznania, przez gardlo nie zajdziesz w ciaze. Sory, to jest juz istota zywa, czesc ciebie i twojego meza, nie masz prawa odbierac mu zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE ZABIJAJ SWOJEGO DZIECKA!!! Popatrz na starsze dzieci i pomyśl czy potrafiłabyś zrobić im krzywdę...chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jeżeli możesz, to powinnaś urodzić to dziecko. Zawsze po urodzeniu możesz je oddać innej parze, która z wielką radością je wychowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za katolickie pierd...lenie. Tylko w tym zaścianku w Polsce, jedynym kraju w UE, są takie poglądy o "zabijaniu dzieci" itp. Gdzie indziej nadal używa się określeń"aborcja", "płód", "gastrula", itp naukowego języka. W Polsce dwie dekady dominacji księży i biskupów przeflancowały ludziom umysły. Kobieta teraz to pojemnik na "dziecko nienarodzone" a nie człowiek, ma się podporządkować katolickiej patriarchalnej ideologii. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 1 dziecko zaszlam w druga ciaze (zawiodly tabletki), razem z mezem postanowilismy usunac, bo nas nie stac, mieszkamy w kawalerce, ja tez ledwo znalazlam prace a i tak jest za smieciowe pieniadze, wzielam tabletki, pomogly mi, brzuch bardzo bolal, ale po 2 dniach bylo z glowy, poronilam w 8 tyg, teraz jestem szczesliwa i mam czas na prace i dla swojego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś szczęśliwa w związku, czujesz, że sobie poradzisz nie rób tego. Jeśli Twoje obawy mają realne uzasadnienie rozważ aborcję i nie możesz liczyć na wsparcie męża, rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie znalazlas tego lekarza? Ja jestem w tyg myślisz ze jeszcze można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja popieram tabletki w takim wypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to mąż znalazł i gdzieś od kogoś kupił, bo mi żaden lekarz nie chciał pomóc... dowiedziałam się też że można do 9tyg, czyli na styk wzięłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama musisz wiedziec czy urodzic czy nie urodzic, zalezy czy masz wsparcie w mezu ,rodzinie czy czujesz bezpieczenstwo u boku meza, jezeli nie masz wsparcia w nikim i kiepsko finansowo, to bym usunela zabiegwykonuje sie jak najszybciej póki to zarodek. Koszt aborcji od 2000-4000zl. Ja zaszłam w ciążę z psycholem, gwałcicielem i usunęłam.Jesli maz cie kocha, wspiera ,jest przy tobie, to nie rób tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rob tego jak nie chcesz zalowac do konca zycie tej podjetej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż znalazł ;-( koszmar ;-( jak możesz pisać o szczęściu kiedy zabiłaś własne dziecko? jak możesz żyć z takim ciężarem, grzechem? Nie ważne jakiego jesteś wyznania, tu chodzi o Twoje dziecko. Ludzie dla dzieci są gotowi na wszelkie poświęcenia. Ci, którzy nie mają dzieci a pragną oddaliby wszystko za ciążę. Jak można usunąć/zabić? Dla mnie, matki to niepojęte. I nie jestem katoliczką, nie obchodzi mnie zdanie biskupów, księży. Autorko-nie rób tego. Skoro już się wahasz to znaczy, że masz sumienie. A mamy je po to, bo go słuchać. Nie wiesz jak ułoży Ci się życie. Może dzięki temu dziecku będziesz szczęśliwa? Czasami życie pisze takie scenariusze, których się nie spodziewamy, wydają się niekorzystne, ale później wszystko się pomału układa. Jestem pewna, że tak też będzie u Ciebie. Trzymaj się i zdecyduj mądrze. Mam nadzieję, że Twój mąż nie szuka tabletek? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJED
Jedz na Slowacje, do mediklinik. Polecam, sama byłam 08.06. Wszystko trwa 3 minuty (zabieg). Koszt 370 euro, tj około 1700 zl. Nie bierz tabsow, mogą uszkodzić macicę albo wywołać krwotok i co wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak właśnie miałam i nie życzę tego nikomu :((( ciąża z gwałtu nie chciałam nikomu mówić tego bólu się nie da opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czyń tego , biedne dziecinne serce niewinne czuje co jemu "mama" szykuje i jest zatrwożone .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja usuwałam farmakologicznie ,co chcesz wiedziec?pytaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ktorej godzinie bralas tabletke PO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dymajcie sie i zabijajcie pozniej swoje malenstwa, gluuupie, puste , nieczule larwy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.06.22 Co za katolickie pierd...lenie. Tylko w tym zaścianku w Polsce, jedynym kraju w UE, są takie poglądy o "zabijaniu dzieci" itp. Gdzie indziej nadal używa się określeń"aborcja", "płód", "gastrula", itp naukowego języka. W Polsce dwie dekady dominacji księży i biskupów przeflancowały ludziom umysły. Kobieta teraz to pojemnik na "dziecko nienarodzone" a nie człowiek, ma się podporządkować katolickiej patriarchalnej ideologii. Smutne Daje ci 100 like

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co innego gdyby badania wykazaly ze dziecko bedzie chore, bo ja np nie wiem czy bym sobie poradzila z chorym dzieckiem, poza tym taka osoba bedzie miala pozniej ciezko w zyciu, ale jesli z malenstwem jest wszystko ok a ty chcesz zabijac ?? nie jestes jedna jedyna ktorej nie stac na dziecko, dziecko to skarb , ile par sie stara o malenstwo a nie moga miec a ty chcesz usunac ?? to moze pozniej oddaj do aborcji ale nie usuwaj, bedziesz zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka--jaka decyzje podjelas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aborcja plud to sa tylko definicje przerywajac ciaze zabijasz dziecko bo to tylko tak mozna to nazwac z medycznego punktu i to jest definicja ktura obowiazuje w szkołach medycznych aborcja to przerwanie zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzi zaostrzenie Usunięcie ciąży tylko, gdy zagrożone jest życie matki, w innych przypadkach więzienieA dla osoby działającej nieumyślnie do 3 lat. Karze podlegałaby i matka, choć sąd mógłby zastosować złagodzenie lub odstąpienie od sankcji. Karane byłyby przede wszystkim osoby dokonujące aborcji oraz pośrednicy. Obecnie zgodnie z prawem można przerwać ciążę w trzech przypadkach: kiedy stanowi ona zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej; gdy istnieje duże prawdopodobieństwo ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu albo nieuleczalnej choroby zagrażającej jego życiu czy też zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego. Projekt fundacji powstał w reakcji na historię dotyczącą rzekomego zabójstwa dziecka, które urodziło się z oznakami życia po zabiegu aborcyjnym w jednym z warszawskich szpitali. Według wstępnych wyników kontroli przeprowadzonej na zlecenie Ministerstwa Zdrowia nie doszło do nieprawidłowości. – Gdyby okazało się, że wszystkie procedury są spełnione, to jest pytanie, czy to prawo naprawdę może na takie rzeczy pozwalać – mówił jednak w piątek w wywiadzie dla TVN24 minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam 3 dzieci. Zaszłam w ciąże z 3 dzieckiem gdy druga córka miała 6 miesięcy. Nie było to planowane. Do tego miałam kryzys w małżeństwie, kłopoty finansowe. Mąż zaczął mnie zdradzać kiedy byłam w ciąży, chciał mnie wyrzucic z domu, ale nigdy w tym czasie nie pomyślałam o tym żeby usunąć dziecko. Bałam się strasznie co będzie, jak dam sobie radę z dwójka tak małych dzieci. Nie mogłam się cieszyć ciążą bo za dużo złego i niepewności dział o się w koło. W końcu przyszła na świat moja trzecia córeczka. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia. Nie raz do niej mówiłam ty moja niespodzianeczko. Kasa znalazła się, niczego dzieciom nie brakuje. Z mężem zaczęło się jakoś układać. Nie rób tego będziesz żałować tego do końca życia. Spójrz na dzieci które masz i pomyśl, że jest obok nich to trzecie maleńkie ,niewinne dzieciątko ze słodkim uśmiechem. Czy mogłabyś je usunąć? Będziesz załowała do konca zycia, wyobrazala sobie jakie by było. Jestem pewna ze kiedy je urodzisz watpliwości znikną a pojawi sie wielkie szczescie. Ja sie ciesze, ze mam 3 dzieci. Moje zycie jest dzieki nim lepsze, kazdego dnia jestem wdzieczna ze je mam. Pieniadze to nie wszystko, poki dzieci male wcale nie potrzeba ich tak duzo na nie, a z czasem podejmiesz nowa prace i wszystko sie ulozy. Decyzja nalezy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdegenerowaliśmy się jako ludzie i jako naród. Dzieci ponad 2 to nadmiar, praca - rzecz przelotna - to rzecz ważniejsza od dziecka. Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Drżymy, że nasze życie nie będzie poukładane, że możemy sobie nie poradzić w razie czego. Straszne. Przodkowie nam się w grobach przewracają. Priorytety nam się pomieszały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×