Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monika2088

Czy ten związek ma sens?

Polecane posty

Jestem ze swoim chłopakiem prawie 4 lata. Nigdy nie byliśmy idealną parą,często zdarzały się kłótnie,ale zawsze po jakimś czasie godziliśmy się i wszystko wracało do normy. Bywały też piękne chwile. Po tych czterech latach mam wrażenie,że zaczynam sie nudzić w tym związku. Chłopak nie potrafi mnie niczym zaskoczyć,nigdzie zabrać,zrobic niespodzianki. Nie chodzimy do kina,nawet na romantyczne spacery. O randkach nie ma mowy. Jestem romantyczką co sprawia,że cierpie z tego powodu. Czuje sie nijak. Beznadziejna i niedoceniana. Mówi mi,że mnie kocha,ciągle rozmawiamy o przyszłości,ale co z tego. Nie wyobrażam sobie życia z kimś innym,ale ciągle sie ranimy. Przez to wszystko stałam się też bardzo nerwowa,spotkania mnie nie cieszą,ale gdy go nie widze to mimo wszystko bardzo tęsknie. Rozmowy nic nie dają,tak jakbym do ściany mówiła. Aaa no i koledzy miejsce 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję, że nie współżyliście ze sobą jeszcze bez ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli możesz, to zmień otoczenie , inna miejscowość, inna praca. Będziesz się męczyła w tym związku.On już jest bezproduktywny a wkrótce będzie toksyczny. Chcesz takiego życia ? Odpowiedz sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jeszcze tylu innych interesujących mężczyzn oprócz twojego nudnego chłopaka, że nie dziwię ci się. Zmień go na innego. Zobaczysz, nie będziesz żałować. Im dłużej będziecie razem w tym związku tym trudniej będzie ci to zakończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie się nasuwa, czy autorka jest interesującą. Coś mi się zdaje, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty go potrafisz pozytywnie zaskoczyć? Jeżeli nie to po co on ma się odwdzięczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zwyczajnie facet jest domatorem, i jedyna rozrywka którą uznaje to spotkania z kumplami, zapewne przy piwku? Jeśli nie chcesz gnuśnieć razem z nim to rozejrzyj się za kimś bardziej interesującym. Nie chodzi nawet o romantyczne gesty, ale jeśli młody facet nie wykazuje żadnej inicjatywy, żeby wyjść z domu to znaczy, że jest mentalnym emerytem i resztę życia spęd******apciach przed telewizorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna, której brakuje tego, że jej nikt nie zabawia. Choć pewnie sama jest drętwa i nudna i nic nie proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×