Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mężczyzna może a kobieta nie może

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego tak różnie oceniane są kobiety a mężczyźni będący w tych samych sytuacjach? 1. Mężczyzna mający wiele partnerek - maczo, kobieta z wieloma partnerami - dzifffka 2. Mężczyzna, który po pijaku przepał się na imprezie z nieznajomą - był pijany, sama się pchała, więc głupi by nie skorzystał. Kobieta - dziffka, która po pijaku daje każdemu 3. Samotna matka - puszczalska, dawała bad- boyom to została sama. Samotny ojciec - zostawiła go puszczalska żona, a on bohatersko wychowuje dzieci 4. Stara panna - dziwaczka, brzydula ewentualnie księżniczka, której nikt nie chciał, albo ona przez swoje wysokie wymogi wszystkich odrzucała. Stary kawaler - facet, który mądrze wybiera, nie spieszy mu się do ożenku. 5. 40 letnia matka - starej babie zachciało się macierzyństwa, egoistka, nie myśli o tym, że może wcześniej osierocić dziecko. 40 letni ojciec - wszyscy mu gratulują, na pewno będzie dobrym ojcem, bo swoje już przeżył i ma więcej oleju w głowie niż np 25 latek. 6. Kobieta z 15 lat młodszym partnerem - mamuśka z synkiem,, na pewno jest z nia dla kasy. Mężczyzna z 15 lat młodszą partnerką - miłość nie wybiera, na pewno jest w nim zakochana. 7. 30 latek to "chłopak", 30 latka to matrona, która zaczyna się sypać. 8. po 40 stce kobiety grubną, brzydną, marszczą sie, mężczyźni zaś (wszyscy) zyskują na wyglądzie. 9.Mężczyzna dużo pracuje - pracowity, ambitny, chce zapewnić byt rodzinie i wszystko co najlepsze. Kobieta dużo pracuje - poprzewracało jej się w głowie, feministka, nie interesuje się swoimi dziećmi (albo zostanie starą panną). A jaki byłby punkt 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10. Kobieta, która gotuje w domu - norma / kura domowa. Facet, który gotuje - skarb w drodze do beatyfikacji 11. Gruba kobieta = tłusta świnia, gruby facet = kochany męski misiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12. Kobieta z dziećmi na placu zabaw - normalka, facet z dziecmi na placu zabaw - skarb, jak on jej pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płcie nie są równe i nigdy nie były, czas wreszcie to zrozumieć i nie ulegać propagandzie mediów. Przytoczyłaś wiele zalet mężczyzn, ale kobiety też mają swoje zalety- po pierwsze to one są podrywane i nie muszą przełamywać strachu(to dla mnie ogromny problem), po drugie to wam stawiają drinki w barach, a nie nam :). No i można tak mnożyć i mnożyć, a to nie o to chodzi. Ja zamiast toczyć wojny płci, wolę uprawiać miłość i koegzystować w pokoju :). Akceptujmy nasze różnice i wspierajmy się wzajemnie a świat będzie piękny :). Jeśli masz dystans możesz obejrzeć film baby są jakieś inne, tam własnie jest masa przykładów ale od tej drugiej strony, jednak coś czuje że masz wewnętrzny ból do mężczyzn i jesteś jeszcze niegotowa na ten film, być może któryś z nas kiedyś mocno cię skrzywdził, przykro mi jeśli tak jest, ale gdzieś tam na świecie może czekać na Ciebie ktoś kto uczyni twój świat piękniejszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13. Kobieta chcąca ślubu i dzieci - desperatka, nudziara, chce usidlić swojego faceta, marzy jej się biała sukienka i różowy bobas. Facet chcący ślubu i dzieci - dojrzały mężczyzna wiedzący czego chce, pragnący mieć i wychowywać dzieci i zalegalizować związek z ukochaną/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:21 To ja ci mogę odstąpić te moje drinki. NIech będzie, mogę też popodrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mezczyzn wymaga sie czego od mezczyzn i od kobiet. Mezczyzni chca porzadnych kobiet a kobiety puszczalskich i nazywaja ich maczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba żartujesz. No chyba że jakieś patologie , to tak one chcą takich maczo, albo wypaczone psychicznie, o niskim poczuciu wartości kobiety - te także wybiorą tych mniej porządnych delikatnmie mówiąc. Reszta , czyli normalne na takiego nie polecą bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze to one są podrywane i nie muszą przełamywać strachu(to dla mnie ogromny problem), po drugie to wam stawiają drinki w barach, a nie nam x ale mi zaleta... :( czyli jak babce sie podoba jakies super gosc to nei wolno jej zagadac, bo bedzie ze jest frywolna za bardzo, musi potulnie czekac, az byle kto sie zainteresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:45 Pewnie że wolno, ale przyznaj uczciwie czy to robicie, ja naprawdę może nieliczne sytuacje sobie przypominam by jakaś pani zagadała do mnie, a żeby jeszcze była w moim typie to już w ogóle hoho xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zagadałam. Jeden się zrobił czerwony i nic dalej nie było.Paru innych coś tam odpowiedziało i też nic. A paru okazało się być żonatymi - ale wtopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalina kobieta, dojrzała psychicznie wybierze mężczyznę nie po wyglądzie czy portfelu lecz po charakterze i zaradności. Po co kobiecie bogaty lovelas czy "maczo", co firmę ma po rodzicach i siano w głowie, a jak noga się powinie, to biedactwo nie znajdzie pracy tylko poleci do tatusia po drugą firmę, a żona jak przytyje w ciąży to ją zostawi bo już nie jest taka piękna... I tak samo w odwrotnej sytuacji. A co do stereotypów, no niestety te punkty...coś w tym jest, że społeczeństwo wciąż tak patrzy, ale niestety w dużej mierze to nasza wina, wina kobiet, bo kobieta kobiecie wilkiem co nawet tu na kafeterii widać, bo spora część kobiet "poczuwa" się do niańczenia swoich dorosłych facetów/mężów, tak jakby oni rąk i nóg nie mieli. Ja tam w moim małżeństwie mam podział obowiązków, bo moj mąż ma rączki, nóżki, mózg sprawny, i nie jest moim dzieckiem zebym mu koszule prasowala i smarki wycierała. Oczywiście jeżeli obecnie nie pracuję, to siłą rzeczy więcej w domu robię, choć bez przesady bo w ciąży jestem która jest wysokiego ryzyka, więc muszę uważać i sporo leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:52 Masz dużo racji. Sama znam wiele kobiet, które najpierw wyręczają w pracach domowych a potem narzekają na męża, że ten nic nie robi. To nielogiczne. Same sobie na siebie kręcą bicz. ps gratulacje ciąży. Popatrz, a mnie się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale potrafisz czasem zrobić coś miłego dla swojego Misiaczka :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.57, dziękuję, to drugie dziecko po kilkunastu latach... A to co piszesz, to prawda, duzo kobiet najpierw niańczy a jak pojawiają się dzieci i mąż przyzwyczajony że żona wszystko ogarniała, to mu tak wygodnie i z założenia wychodzi, ze przeciez z dziećmi też da radę. A kobieta nagle budzi się ze snu, ze przeciez sobie nie poradzi, zeby byc jednoczsesnie matką, opiekunką, kelnerką, kucharką, sprzątaczką, praczką, prasowaczką, i jeszcze seksowną s*ką w lózku, ktora ma wrocic do tego do pracy na pełen etat. I płacz, lament. I właśnie dlatego spoleczenstwo widzi ze gdy kobieta wszystko ogarnia to norma, ale gdy mezczyzna robi polowe tego to anioł i biedak którego zła żona wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.04, przecież nie jestem księżniczką tylko kobietą, też mam rączki, nóżki i mózg sprawny, więc nawet teraz jak muszę uważać ze względu na dzidzię w brzuchu to jak czuję się lepiej to coś zrobię dla mojego kota, u nas w związku nie ma wyliczania, jeden do jednego, ja zrobilam 3 rzeczy to ty też zrob 3 rzeczy. Jakos się dzielimy i jak widzę ze jest bardziej zmęczony to zrobię to ja jesli mam silę. Po prostu dbamy o siebie bezinteresownie :). I zyczę kazdemu takiego związku, swiadomego, dojrzalego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to piękne, właśnie ja tak chcę. Ale bardziej mi chodziło czy potrafisz mu zrobić jakąś fajną niespodziankę w sypialni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.14, no przyznam, że teraz w ciąży trochę mi trudno, bo ja teraz jak wieloryb ani schylić, ani uklęknąć , ani nogi zadrzeć, nawet nogi musi mi już myć bo brzuszysko ogromne, jakoś tam czasem sobie poradzimy, bo są inne mozliwości żeby facetowi było przyjemnie, ale chyba wiesz, nie tylko oral, ale też na hiszpana itp ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich dużych piersiach to musi być super przyjemność. Ja to bym chętnie nawet possał taką pierś, ale pewnie większość pań by mi na to nie pozwoliła w takim stanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj zależy czy chcesz jej pokarm wyciągnąć czy po prostu się pobawić, w takim stanie (jak kobieta w ciąży) to trzeba po prostu robić to delikatniej i tyle, i prawda jest taka ze lepiej zeby obie strony nacieszyły się zabawą piersiami w trakcie ciąży, bo po porodzie to one posłużą już tylko za mleczarnię przez natępnych pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie z tym pokarmem to bym bardzo chciał spróbować ;). Ale może lepiej w to nie brnąć, bo zaraz mnie tu zlinczujecie i stwierdzicie że mam nie po kolei w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość inna kobieta
Bo tak wychowują nas rodzice a przeważnie matki czyli kobieta kobiecie ten los sprawia. Pamiętam jak moja matka mnie ganiła i robiła wyrzuty żebym tylko bachora do domu nie przyniosła choć miałam chłopaka od wielu lat to i tak byłam dla niej puszczalską qoorwą. Kiedyś chcial mnie zgwałcić znajomy rodziny to matka oburzona powiedziała mi czemu mu nie dałam bo przecież piz/zda to nie mydło nie wymydli się. Za to starszy brat mógł przebierać w panienkach jak chcial , matka tylko mu robiła uwagi , która dobra na zonę, oczywiście żadna dobra nie była. Tak moje drogie panie, to my kobiety w dużej mierze jesteśmy odpowiedzialne za taki stan rzeczy i póki nie zmienimy myślenia i nie zaczniemy wychowywać inaczej synów to zawsze kobiety będą tylko błoną dziewicza lub zużytymi majtkami a nie człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo męską i żeńska płeć są przeciwstawne - to co jest zaletą kobiety jest wadą mężczyzny i na odwrót. Trzeba umieć korzystać z zalet własnej płci, zamiast jojczeć, że ktoś ma lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba umieć korzystać z zalet własnej płci, zamiast jojczeć, że ktoś ma lepiej. x To tez dużo pan korzysta z zalet z budowy swojego ciała. Wagina to dobre i intratne źródło zarobkowe oraz karta przetargowa. Maz nie stara się , za mało zarabia wiec szlaban na seks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo męską i żeńska płeć są przeciwstawne - to co jest zaletą kobiety jest wadą mężczyzny i na odwrót. x Bzdura, ludzie zazwyczaj dobierają się na zasadzie podobieństw. Wolą mieć partnerkę lub partnera z takimi samymi wadami i zaletami bo wtedy łatwiej się zrozumieć. Przeciwieństwa przyciągają się ale takie związki są trudne. A co do zalet to niektóre kobiety będą uważać ,że zaletą mężczyzny jest domatorstwo a niektorzy mężczyźni będą uważać za zaletę kobiety silną rękę. Podsumowując zalety i wady to rzecz indywidualna dla każdego człowieka i kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g    uprawnienie
14. Płacząca kobieta - wspaniała, wrażliwa istota. Płaczący mężczyzna - szkoda gadać... (wg kobiet).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaczący mężczyzna x Dla mnie jest to zaleta mężczyzny i wole plączącego mężczyznę niż cynika bez uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry ale co to za pieprzenie? prawda taka że kobiety w związkach bardziej szanują tych niegrzecznych co spali z masą panienek i mają branie (a koleżanki zazdroszczą)... niż spokojnych i ułożonych. Kobieta po 30-stce wymaga od faceta żeby w łóżku był ogierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 30-stce wymaga od faceta żeby w łóżku był ogierem x Dlatego kobieta po 30-ce woli związać się mężczyzną o 10lat młodszym i najlepiej żeby był niewyżytym prawiczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo męską i żeńska płeć są przeciwstawne - to co jest zaletą kobiety jest wadą mężczyzny i na odwrót. Trzeba umieć korzystać z zalet własnej płci, zamiast jojczeć, że ktoś ma lepiej. x Dokładnie. kobiety pragną roochacza a obrażają prawiczków a mężczyźni odwrotnie wyzywają puszczalskie a cenią dziewice i porządne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×