Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ile cm wejdzie do pochwy

Polecane posty

1 godzinę temu, Gość Ewunia napisał:

Zgadzam się. Jaki ma, taki kobiecie pcha i wtedy wiadomo czy odpowiedni. Najlepszą miarą jest cipka. 

No nareszcie..., masz 🏆 i 😘 bo ja już straciłem cierpliwość... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodek

przy mnie dziewczyna niewiekiego wzrostu i szczuplutka włozyła sobie 25 cm wibrator.gdyby mi ktoś powiedział to bym nie uwierzył że taka mała kobitka moze taki duży rozmiar przyjać.minus był taki,że ja z moim 17cm już nie mialem z czym startowac hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość bodek napisał:

przy mnie dziewczyna niewiekiego wzrostu i szczuplutka włozyła sobie 25 cm wibrator.gdyby mi ktoś powiedział to bym nie uwierzył że taka mała kobitka moze taki duży rozmiar przyjać.minus był taki,że ja z moim 17cm już nie mialem z czym startowac hehe.

 Bierz taką lekko przy kości, są znacznie płytsze. Kobiety szczupłe a chude to już w ogóle nie mają dna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość bodek napisał:

przy mnie dziewczyna niewiekiego wzrostu i szczuplutka włozyła sobie 25 cm wibrator.gdyby mi ktoś powiedział to bym nie uwierzył że taka mała kobitka moze taki duży rozmiar przyjać.minus był taki,że ja z moim 17cm już nie mialem z czym startowac hehe.

To że jest w stanie takiego przyjąć nie znaczy, że twoje 17 cm jej nie zadowoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 07:32, Gość Ula napisał:

moj byly mial ok 20 cm i wchodzil caly , obecny ma 14 cm

Czy czujesz różnice,że większy był lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Angel123456 napisał:

Czy czujesz różnice,że większy był lepszy ?

Jestem święcie przekonany że czuję różnicę, tylko czy ten większy był pozytywnie odbierany czy też negatywnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Angel123456 napisał:

Czy czujesz różnice,że większy był lepszy ?

Większy może i jest lepszy, ale wymaga niesamowicie rozgrzanej kobiety. Bez tego ją boli i żadna ze stron nie czerpie przyjemności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Michał55 napisał:

Nie podam ile weszło żeby nie było głupiej licytacji, ale jak z zewnątrz ciała zmierzyliśmy gdzie doszło to się przestraszyliśmy.

Byle nie przebić się do żołądka. 😁

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Byle nie przebić się do żołądka. 😁

No właśnie... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Michał55 napisał:

to wcale nie jest tak, że kobieta może przyjąć dokładnie jakąś długość i nie więcej. Wszystko zależy od rozluźnienia i stopnia podniecenia. Pochwa jako taka jest niezmiernie elastyczna i nie stanowi ograniczenia tylko "miejsce" we wnętrzu kobiety. Jak się bardzo rozluźni i jednocześnie podnieci to coraz bardziej się otwiera. Bawiliśmy się kiedyś zabawkami, ale tak bez wielkich wstępów, żeby doraźnie sprawdzić zakupy. No i okazało się że samo nawet obfite nawilżenie otwiera tylko wejście. Zdziwienie że rozłożenie nóg i oliwka nie wystarczają żeby wepchnąć całego zwykłego dildosa. A potem w gorącej już zabawie wchodził bez problemu i bawiliśmy się również dużo większym przyrządem - bardzo ciepłą kukurydzą, grubą i długą, taką żeby na pewno sprawdziła ile może wejść aż do oporu. Nie podam ile weszło żeby nie było głupiej licytacji, ale jak z zewnątrz ciała zmierzyliśmy gdzie doszło to się przestraszyliśmy. Po prostu ciało kobiety to absolutne cudo i tajemnica.

Wszystko zależy od indywidualnej budowy. Podobnie  jest w przypadku mężczyzn i ich pe.nisów. Nie ma ściśle określonych rozmiarów gdyż pochwa jest elastyczna i u jednej kobiety jest w stanie "połknąć" 18cm w całości, a u innej  wejdzie tylko 12 i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Pocahontaz napisał:

egzakli.

Zależy w 80% od partnera, czy wie co robi i jak to robi.

Podniecenie + rozluxnienie = zmieścić można sporo 😉

Raczej od budowy kobiecego układu płciowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię jak mój cały ptak 20 cm wchodzi do cipki cały z dobijaniem. Najlepiej od tyłu (na pieska) jak ją trzymam za piersi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bond napisał:

Ja lubię jak mój cały ptak 20 cm wchodzi do cipki cały z dobijaniem. Najlepiej od tyłu (na pieska) jak ją trzymam za piersi. 

Ja mam 17 cm i dość grubego, z moją przyjaciółką mamy kolegę do seksu, co ma trochę ponad 20 cm i też gruby kaban. Bywają akcje że wkładamy jej dwa na raz do pipci i wszystko się mieści. Ona ma 44 lata, ja 39 a kolega 21. Czemu to pisze, bo kiedyś nie była tylko przyjaciółką, ale byliśmy w związku i przy szybkich ostrych akcjach nie dawała rady z moim rozmiarem, mówiła że za duży. Potem po latach jak odnowiliśmy znajomość to nie tylko dobrze dosiada mojego, ale i jest chętna na seks w większym gronie, gdzie nie ma problemu z przyjęciem dwóch na raz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Hektor napisał:

Ja mam 17 cm i dość grubego, z moją przyjaciółką mamy kolegę do seksu, co ma trochę ponad 20 cm i też gruby kaban. Bywają akcje że wkładamy jej dwa na raz do pipci i wszystko się mieści. Ona ma 44 lata, ja 39 a kolega 21. Czemu to pisze, bo kiedyś nie była tylko przyjaciółką, ale byliśmy w związku i przy szybkich ostrych akcjach nie dawała rady z moim rozmiarem, mówiła że za duży. Potem po latach jak odnowiliśmy znajomość to nie tylko dobrze dosiada mojego, ale i jest chętna na seks w większym gronie, gdzie nie ma problemu z przyjęciem dwóch na raz. 

To znowu ty i znowu powtórka z rozrywki? 🤦‍♀️Ile ci trollu płacą za pisanie jednych i tych samych bzdur? 

Teraz to już w zupełności się nie dziwię, że ten dział właśnie przez takich jak ty, świeci pustkami 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Magda bez loginu napisał:

To znowu ty i znowu powtórka z rozrywki? 🤦‍♀️Ile ci trollu płacą za pisanie jednych i tych samych bzdur? 

Teraz to już w zupełności się nie dziwię, że ten dział właśnie przez takich jak ty, świeci pustkami 😅

Nikt mi nic nie płaci! Uważasz że piszę nieprawdę? Zajrzyj na zbiornik i zobacz ile ludzi ludzi seks w większym gronie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to po co zabierasz głos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Magda bez loginu napisał:

To znowu ty i znowu powtórka z rozrywki? 🤦‍♀️Ile ci trollu płacą za pisanie jednych i tych samych bzdur? 

Teraz to już w zupełności się nie dziwię, że ten dział właśnie przez takich jak ty, świeci pustkami 😅

Za chwilę będą pisać, że weszła noga, aż do kolana. Ja mam za mało cm, żeby robić takie eksperymenty pomiarowe, ale skoro Copperfield spowodował zniknięcie wagonu, to czemu nie wierzyć, że pochwa zmieści 50 cm kabaczka.

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2019 o 07:14, bboossmmaann napisał:

Widział Ty dorosłą pochwę kiedy choć raz?  Nie wiem ile macie lat, i powiem tak: u Pań 35>40 z wibratorem 22cm nie ma najmniejszego problemu. Z członkiem 20>23cm także i ... często jest jeszcze miejsce... na kuleczki 🙂

 

Średnia długość pochwy to 6-8 cm, u niektórych kobiet może być jednak krótsza lub dłuższa (od 5 do 15cm) 

Chyba Cię troszkę fantazja poniosła z tym 23 cm i miejscem na kuleczki 🤦‍♀️ 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Hektor napisał:

Nikt mi nic nie płaci! Uważasz że piszę nieprawdę? Zajrzyj na zbiornik i zobacz ile ludzi ludzi seks w większym gronie. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to po co zabierasz głos?

Mam konto na zbiorniku wiele lat i potwierdzam co piszesz. Co raz więcej tego. Kiedyś były głównie tylko akty Pań, przysłonięta twarz i ładnie wyeksponowane ciało, a teraz jest masa nie tylko fotek ale też filmików, gdzie panna jest obracana przez kilku, albo jak koleś posuwa kobietę, a mąż filmuje i komentuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja max 16/17 przy pełnym rozluźnieniu (tu wibrator) mój tylko 14/15 zależy do podniecenia chociaż przy mojej to 14 - 9/10 bez pełnej obojętności.  Koleżanka drobna 160 cm przyjmie swojego faceta 21 cm jej siostra wszystko poniżej 17 to małe (ostatni jej facet musiał używać nakładek i gadżetów) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Puchacz Rolny napisał:

Pewnie myśli, że ma 22 cm, bo zmierzył tam i z powrotem, razem z kuleczkami 😂

O tak 🤣 To wydaję się bardzo realne 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest sporo prawdy w stwierdzeniu  "jak się popieści, to się zmieści" 🙂 

Porównywanie rozmiarów nierozochoconej pochwy do rozmiarów męskiego organu we wzwodzie nie ma sensu.  Kobiety nie są z drewna i pewną giętkość mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gotb napisał:

Jest sporo prawdy w stwierdzeniu  "jak się popieści, to się zmieści" 🙂 

Porównywanie rozmiarów nierozochoconej pochwy do rozmiarów męskiego organu we wzwodzie nie ma sensu.  Kobiety nie są z drewna i pewną giętkość mają.

Wiadomo, że pochwa jest elastyczna, ale żeby pomieścić 23cm! to trzeba by wejść do macicy. Ja przy swoim rozmiarze potrafię (dobić do końca), a jestem dużo, dużo mniejszy. Może są takie kobiety, które potrafią zmieścić dużo więcej. Nie neguję tego, ale jakieś tam doświadczenia mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

Wiadomo, że pochwa jest elastyczna, ale żeby pomieścić 23cm! to trzeba by wejść do macicy. Ja przy swoim rozmiarze potrafię (dobić do końca), a jestem dużo, dużo mniejszy. Może są takie kobiety, które potrafią zmieścić dużo więcej. Nie neguję tego, ale jakieś tam doświadczenia mam.

Kobiety są większe i mniejsze, mniej lub bardziej rozciągliwe, fiutki są małe, duże i ogromne.  Na pewno znajdzie się kombinacja gigantycznego sprzętu i drobnej, mało elastycznej kobitki, w której ona nie będzie mieć przyjemności lub on nie zmieści się ze wszystkim czym dysponuje.  Ale wydaje mi się, że statystycznie rzecz biorąc, to takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, gotb napisał:

Kobiety są większe i mniejsze, mniej lub bardziej rozciągliwe, fiutki są małe, duże i ogromne.  Na pewno znajdzie się kombinacja gigantycznego sprzętu i drobnej, mało elastycznej kobitki, w której ona nie będzie mieć przyjemności lub on nie zmieści się ze wszystkim czym dysponuje.  Ale wydaje mi się, że statystycznie rzecz biorąc, to takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.

Byłem kiedyś z dziewczyną, która była tak "ciasna" że mimo dużego jej podniecenia czułem się w niej tak jakbym bym olbrzymem. Po czasie sobie uświadomiłem, że wielu facetów bardzo hojnie obdarzonych nie miałoby szans odbyć z nią stosunku. Kiedy nie miała dni płodnych trzeba było używać dużo żelu, bo bez tego nie byłoby szans na odbycie stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2016 o 21:32, Gość gość napisał:

Drogie panie, ile cm realnie wkladaja wam wasi faceci w c**ke? Mowi sie ze pochwa ma ok 9-10cm czy mocno sie moze rozciagnac? Kupilismy z moja zona ostatnio wibrator do wspolnych zabaw jest dluzszy niz moje 13 cm niestety (ale tako wlasnie zonka chciala) o jakoes 3 cm... o dziwo jak dochodzi to chce zebym go calego w nia wkladal a on sie tam caly miesci... jak to jest u was?

Tylko w wypadku jednego z facetów znałam centymetry, nigdy absolutnie mnie to nie interesowało.Wtedy po prostu było co mierzyć ,długość 23 cm obwód 16 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2021 o 17:26, acordeon napisał:

Za chwilę będą pisać, że weszła noga, aż do kolana. Ja mam za mało cm, żeby robić takie eksperymenty pomiarowe, ale skoro Copperfield spowodował zniknięcie wagonu, to czemu nie wierzyć, że pochwa zmieści 50 cm kabaczka.

Noga może nie, ale sam widziałem jak dziewczyna dziewczynie włożyła rękę po łokieć 😄 Można? Można 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Marcin40 napisał:

Noga może nie, ale sam widziałem jak dziewczyna dziewczynie włożyła rękę po łokieć 😄 Można? Można 😄 

Tylko po co? Nie czaje takich ekstramalnych wyczynów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz mi jedna taka szczupła, niewysoka pokazywała jak wkłada sobie 25 cm dildosa bez większych problemów. Jakiego byś f1uta nie miał -  zmieści się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×