Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

ile cm wejdzie do pochwy

Polecane posty

3 minuty temu, ONA83 napisał:

Tylko po co? Nie czaje takich ekstramalnych wyczynów

No wiesz........Skoro są kobiety co lubią bawić się wielkimi dildosami. 😉 Też nie do końca to rozumiem skoro i tak połowa z tych olbrzymów jest niewykorzystana  😄 😉  Słyszałaś pewnie o fistingu. To pewnie jakaś bardziej zaawansowana forma takiej zabawy 😄  Kiedy  patrzyłem na tą dziewczynę , to nie widziałem grymasu bólu. To jej sprawiało przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marcin40 napisał:

Noga może nie, ale sam widziałem jak dziewczyna dziewczynie włożyła rękę po łokieć 😄 Można? Można 😄 

Może to była krowa🤔 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, acordeon napisał:

Może to była krowa🤔 

Krowa ? 😄 Nie żartuj. Serio napisałem. Nie podam ci linku ,ale możesz sprawdzić sobie niejaką Siswet 😉 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Marcin40 napisał:

Krowa ? 😄 Nie żartuj. Serio napisałem. Nie podam ci linku ,ale możesz sprawdzić sobie niejaką Siswet 😉 😄  

W przyrodzie znajdziemy różne ciekawe i zaskakujące nas przypadki. Jakby nie patrzeć, uważam, że jest to margines. Podobnie z tzw. "głębokim gardłem" nie każda kobieta, to potrafi. Z drugiej strony, nie chciałbym mieć kobiety, która tak eksperymentuje. Przy takich eksperymentach, rozkalibrowanie murowane.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, acordeon napisał:

W przyrodzie znajdziemy różne ciekawe i zaskakujące nas przypadki. Jakby nie patrzeć, uważam, że jest to margines. Podobnie z tzw. "głębokim gardłem" nie każda kobieta, to potrafi. Z drugiej strony, nie chciałbym mieć kobiety, która tak eksperymentuje. Przy takich eksperymentach, rozkalibrowanie murowane.

Oczywiście......... jednakże warto pamiętać,że z kobiecej pochwy wychodzi dziecko.....zatem wkładanie sobie takiej ręki czy dużego dildo i tak wydaje się eksperymentem na ``mniejszą skalę``, że tak powiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, acordeon napisał:

W przyrodzie znajdziemy różne ciekawe i zaskakujące nas przypadki. Jakby nie patrzeć, uważam, że jest to margines. Podobnie z tzw. "głębokim gardłem" nie każda kobieta, to potrafi. Z drugiej strony, nie chciałbym mieć kobiety, która tak eksperymentuje. Przy takich eksperymentach, rozkalibrowanie murowane.

Tak, już jej nie wystarczy jeden w cipce. Wtedy trzeba lecieć z przyjacielem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcin40 napisał:

Tak, już jej nie wystarczy jeden w cipce. Wtedy trzeba lecieć z przyjacielem 😄 

Dlatego nie widzę sensu zabaw pt. "przekraczanie granic" ale jak ktoś to lubi, to jego cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, acordeon napisał:

Dlatego nie widzę sensu zabaw pt. "przekraczanie granic" ale jak ktoś to lubi, to jego cyrk.

Wiesz..... może tu chodzi o jakiś rodzaj znieczulenia na bodźce w tamtej kobiecej części ciała i dlatego takie kobiety szukają coraz to silniejszych bodźców. Może rodzaj jakiegoś zaburzenia seksualnego....

Widziałem filmik w którym kobieta siedziała na łóżku i pokazywała cały pokój swoich różnych dużych i wielkich dildosów. Było tam ich chyba ze 100 😄  

Może to rodzaj jakiegoś kobiecego fetyszu? A może robią to na pokaz, bo to były filmiki pokazywane w necie? Ludzie robią wiele dziwnych rzeczy dla ``oglądalności``.

Mówi się też o rozciągnięciu pochwy po wielokrotnym porodzie. Takie kobiety mogą potrzebować wtedy silniejszych doznań..

Edytowano przez Marcin40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Marcin40 napisał:

Mówi się też o rozciągnięciu pochwy po wielokrotnym porodzie. Takie kobiety mogą potrzebować wtedy silniejszych doznań..

Zdarza się, że kobieta po porodzie/porodach potrzebuje waginoplastyki.  Moja szwagierka, po trzech porodach naturalnych stwierdziła, że jeszcze jeden taki poród i szwagier będzie mógł tam parkować autem🤦😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×